Wypadek śmiertelny na obwodnicy Wasilkowa. Jedna osoba zginęła, trzy są ranne

2021-10-12 14:49
Wypadek śmiertelny na obwodnicy Wasilkowa
Autor: Kolizyjne Podlasie Wypadek śmiertelny na obwodnicy Wasilkowa

Tragiczny wypadek na DK19. Na obwodnicy Wasilkowa samochód osobowy uderzył w ciężarówkę, a potem w urządzenia drogowe. W wypadku zginęła jedna osoba, a trzy zostały ranne. Droga została zablokowana.

Do śmiertelnego wypadku na obwodnicy Wasilkowa doszło we wtorek, 12 października, przed godziną 13. W rejonie miejscowości Sochonie, na drodze krajowej nr 19 samochód osobowy volkswagen golf najpierw uderzył w ciężarówkę, a potem w urządzenia drogowe.

- W wyniku tego zdarzenia 3 osoby trafiły do szpitala, a 1 niestety zginęła - poinformowała Elżbieta Zaborowska z zespołu prasowego podlaskiej policji.

Jak poinformowała podlaska policja, do zdarzenia doszło po pościgu.

- Kierowca volkswagena nie zatrzymał się do kontroli na drodze krajowej nr 19 tuż za Sokółką - tłumaczy Elżbieta Zaborowska. - W wyniku tego zdarzenia zginął jeden z pasażerów. Dwaj pozostali i kierowca trafili do szpitala. 

Droga w kierunku Białymstoku jest zablokowana. Wyznaczono objazdy. Samochody osobowe kierowane są przez Wasilków, natomiast ciężarowe stoją. W Sokółce ciężarówki są kierowane w kierunku Dąbrowy Białostockiej.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Daria w ESKA Live zaśpiewała megahity i premierowy utwór [ZAPOWIEDŹ]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE