Wypadek na DK19 w Podlaskiem. Jedna osoba nie żyje, siedem zostało rannych

2022-12-01 19:27
police
Autor: pixabay

Jedna osoba zmarła, siedem jest rannych w wypadku, do którego w czwartek, 1 grudnia po południu doszło na drodze krajowej nr 19 Białystok - Lublin w Deniskach w powiecie bielskim - podała straż pożarna.

Ze wstępnych informacji policji wynika, że do wypadku doszło ok. godz. 18 podczas manewru wyprzedzania, który wykonywał kierowca samochodu audi, który zderzył się z busem jadącym z przeciwnym kierunku. W busa uderzyło jeszcze jedno jadące za nim auto osobowe.

Policja poinformowała, że w wypadku zginął 67-letni mężczyzna podróżujący busem.

Rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej Piotr Chojnowski poinformował, że samochodami, które brały udział w wypadku podróżowało osiem osób. Mimo prowadzonej reanimacji, osoba zmarła na miejscu, siedem osób zostało rannych.

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Krystyna Janda

Mają złamania, urazy kończyn i głowy. Rzecznik podał, że na miejscu wypadku był śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, cztery karetki. Pracują strażacy i policja.

Droga jest zablokowana. Obowiązują objazdy przez miejscowość Narew drogami wojewódzkimi nr 684 i 685 - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE