Wiżajny. Osobową toyotą podróżowało JEDENAŚCIE OSÓB! Kierowca stracił prawo jazdy

2021-12-07 14:50
Wiżajny. Osobową toyotą podróżowało JEDENAŚCIE OSÓB! Kierowca stracił prawo jazdy
Autor: KMP Suwałki Wiżajny. Osobową toyotą podróżowało JEDENAŚCIE OSÓB! Kierowca stracił prawo jazdy

Policja zatrzymała do kontroli drogowej osobową toyotę. Okazało się, że autem podróżowało aż jedenaście osób — jeden pasażer obok kierowcy, a na tylnej kanapie dziewięć osób. 36-letni kierowca stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc (4 grudnia) w Wiżajnach. Funkcjonariusze zatrzymali osobową toyotę do kontroli drogowej. — Okazało się, że kierowca przewoził zbyt dużą liczbę osób. W toyocie, która była przystosowana do przewozu 7 osób, jechało aż 11. Obok kierowcy podróżował jeden pasażer, a na tylnej kanapie aż 9 osób — poinformowała komisarz Eliza Sawko, oficer prasowa suwalskiej policji.

Kierowcą był 36-letni obywatel Mołdawii. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i ukarali mandatem w wysokości 500 złotych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Rolnicy. Podlasie. Zima w Plutyczach. Gienek i Andrzej karmią zwierzęta
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE