Weekend w Białymstoku. Lista najciekawszych imprez w mieście

2022-08-05 20:38
Weekend w Białymstoku. Lista najciekawszych imprez w mieście
Autor: unsplash.com Weekend w Białymstoku. Lista najciekawszych imprez w mieście

Minęła połowa wakacji, ale w Białymstoku nadal pojawia się wiele ciekawych wydarzeń. Jeśli więc planujesz spędzić weekend w mieście, to zdecydowanie warto wybrać się na kilka z nich.

Sobotnie wycieczki „ogórkiem”

Regionalny Oddział PTTK w Białymstoku i Miasto Białystok zapraszają na tegoroczną edycję wycieczek zabytkowym autobusem marki Jelcz. Przejazdy odbywają się co SOBOTĘ, w terminie od 18 czerwca do 3 września 2022 r. W każdą sobotę jedziemy dwa razy, o godz. 11:00 i 12:00. Bilet na jeden przejazd dla jednej osoby kosztuje 5 zł.

Jagiellonia Białystok vs Radomiak Radom

Jagiellonia Białystok w sobotę o 17:30 podejmie Radomiak Radom w ramach 4. kolejki Ekstraklasy. Najtańsze bilety na mecz kupisz już od 40 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy). Bramy stadionu będą otwarte już od 15:00.

Spacery po Białymstoku z przewodnikiem

Jeśli masz czas w sobotni wieczór i chcesz lepiej poznać Białystok, to ta atrakcja jest stworzona dla Ciebie! Przewodnik pokaże wiele ciekawych miejsc, ale przede wszystkim podzieli się swoją obszerną wiedzą. Zbiórka o godz. 19:00 pod fontanna na Rynku Kościuszki. Koszt 25 zł za osobę, grupa rusza przy minimum 6 osobach.

Lato w mieście

W niedzielę o godz. 18:00 w pawilonie włoskim pałacu Branickich przy ul. Kilińskiego 1 odbędzie się koncert Arka Czernysza Trio w ramach „Lata w mieście”. To polski kompozytor, akordeonista. Absolwent Katedry Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku. Porusza się w obszarach szeroko pojętej muzyki jazzowej i improwizowanej. Koncertuje w kraju i za granicą. Wstęp na koncert jest darmowy.

Zbigniew Ziobro niezłomnie broni polskich żołnierzy. Mocne słowa o Frasyniuku

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE