Wakeboarding można uprawiać na Dojlidach. Powstał wyciąg do sportów wodnych

2021-07-30 8:56
wakestok
Autor: wakestop.pl

Oficjlane otwarcie wyciągu do sportów wodnych odbędzie się w sobotę, 31 lipca o godzinie 12:00. Do dyspozycji plażowiczów oddany zostanie dwusłupowy wyciąg wraz z wypożyczalnią sprzętu i infrastrukturą plażową.

Z wakeparku korzystać mogą zarówno profesjonaliści, jak i zupełni amatorzy. Na miejscu są profesjonalni  instruktorzy, aby można było bezpiecznie spróbować nowych wrażeń w rekreacji nad wodą.

Jak przyznaje Dariusz Maliszewski, organizator wyciągu, wakeboarding niesie za sobą jedno ryzyko - jest naprawdę uzależniający.

W sobotę oprócz całodziennego pływania zaplanowane zostały liczne atrakcje, m.in. pokazy tańca Latin Studio, trening z Adamem Bartosiakiem, turniej siatkówki KS BAS, pokazy makijażu z Luizą Rafałko, animacje dla dzieci z "Akuku", "Ogarnij Bazę" oraz "Bajkoland". O oprawę muzyczną wydarzenia zadba Dj Suszko.

Cały dochód z pierwszego dnia działalności wakeparku przekazany zostanie na poczet Nikosia, zmagającego się z rdzeniowym zanikiem mięśni. Będzie można wziąć udział w licytacjach oraz wspomóc zbiórkę na rzecz chorego chłopca.

W naszym regionie pierwszy wakepark rozpoczął swoją działalność w 2017 roku nad Zalewem w Wasilkowie. Posiada dwa wyciągi wraz z wypożyczalnią sprzętu oraz zapleczem gastronomicznym.

Pożar w autobusie, którym jechał Paweł Fajdek
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE