Używane samochody w niskiej cenie w Białymstoku. Kupisz je od Izby Celnej [ZDJĘCIA]

2020-11-04 11:06

Podlaski Urząd Celno-Skarbowy ogłosił przetarg ofert pisemnych na samochody z likwidacji. To bardzo korzystna oferta dla tych, którzy szukają używanego auta w niskiej cenie. Do wzięcia są używane samochody takich marek jak BMW, Opel czy Citroen.

ESKA XD #008

Używane samochody w Białymstoku. Tania sprzedaż w Izbie Celnej

Podlaska KAS ogłosiła przetarg - sprzedaż likwidacyjną pojazdów, która odbędzie się 10 listopada w siedzibie przy ul. Octowej 2. To okazja dla wszystkich, którzy poszukują używanych aut w niskich cenach.

Zobacz też: Złodzieje kradli na oczach policjanta. Zdradził ich jeden przedmiot [ZDJĘCIA, WIDEO]

Jak czytamy w oficjalnym ogłoszeniu, przetarg dojdzie do skutku, jeżeli weźmie w nim udział przynajmniej jeden oferent, który zaoferował co najmniej cenę wywołania. Wybrana zostanie oferta najkorzystniejsza cenowo, która spełni powyższe wymogi. Wadium złożone przez nabywcę zatrzymuje się i zalicza na cenę nabycia, natomiast pozostałym uczestnikom wadium zostaje zwrócone.

Ile kosztują używane samochody z Białegostoku?

Naczelnik Podlaskiego Urzędu-Celno Skarbowego w Białymstoku informuje jednocześnie o możliwości odwołania w każdym czasie przetargu ofert na sprzedaż pojazdów w dniu 10.11.2020 roku w wyniku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń związanych z epidemią wywołaną wirusem SARS-CoV-2.

Szczegóły dotyczące sprzedaży likwidacyjnej poznasz tutaj: Treść ogłoszenia. Tymczasem sprawdź, jakie auta możesz kupić w trakcie licytacji - kliknij zdjęcie poniżej lub na samej górze artykułu, by przejść do galerii z opisami.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE