Uwaga, utrudnienia w ruchu w ważnych punktach Białegostoku!

2022-09-26 11:46
Utrudnienia w ruchu w Białymstoku
Autor: Unsplash

W tym tygodniu szykują się nowe utrudnienia w ruchu w Białymstoku. Sprawdź, na jakich ulicach i kiedy możesz mieć problemy z podróżowaniem autem.

Utrudnienia w ruchu na ul. Legionowej

W dniach od 26 września 2022 r. od godz. 9.00 do 29 września 2022 r. na ulicy Legionowej, na wysokości kościoła Farnego, dla osób podróżujących w kierunku Ronda dr n. med. A. P. Lussy wystąpią utrudnienia w ruchu polegające na miejscowym zawężeniu jezdni do jednego pasa ruchu.

Utrudnienia związane są z budową przyłącza kanalizacji sanitarnej.

Utrudnienia na ul. Ogrodowej

Od 26 września 2022 r. od godz. 7.00 do 30 września 2022 r. do godz. 18.00 zostanie wyłączony z ruchu odcinek ulicy Ogrodowej (ok. 60 m), na wysokości Białostockiego Centrum Onkologii w Białymstoku, w związku z demontażem sieci cieplnej przez prywatnego inwestora.

Na czas prowadzonych robót dojazd do Białostockiego Centrum Onkologii możliwy będzie ulicami: Warszawską - H. Sienkiewicza - Ogrodową.

Utrudnienia na ulicach: Henryka Sienkiewicza i Wasilkowskiej

Od dnia 28 września 2022 r., od godzin porannych, na ulicach: Henryka Sienkiewicza oraz Wasilkowskiej, na odcinku od zjazdu w kierunku ul. Towarowej do ulicy Romualda Traugutta, dla osób podróżujących w kierunku granic miasta, wystąpią utrudnienia polegające na wyłączeniu z ruchu prawego, zewnętrznego pasa jezdni (w tym bus pasa). Ponadto zawężony zostanie chodnik przylegający do wyłączonego pasa ruchu.

Planowany termin zakończenia utrudnień to połowa listopada 2022 r. Jednakże termin występowania utrudnień może ulec wydłużeniu lub przesunięciu z uwagi na warunki atmosferyczne.

Utrudnienia związane są z pracami remontowymi murów oporowych, gzymsów i balustrad wiaduktu w ciągu ulic: Henryka Sienkiewicza i Wasilkowskiej.

Oszukiwał, szantażował, groził porwaniem dziecka i zażądał 2 mln zł okupu. W Sądzie Okręgowym w Białymstoku zapadł wyrok
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE