Podlasie

To tu kręcono film "Nic na siłę". Zobacz wyjątkowe miejsca w nowej komedii Netflixa

2024-04-20 18:56

27 marca na platformie Netflix premierę miał film “Nic na siłę”, który przedstawia losy szefowej kuchni podstępem zwabionej na wieś. Jak się okazuje, komedia obyczajowa była kręcona na Podlasiu. Znamy miejsca, które możecie zobaczyć na filmowych kadrach. Gdzie kręcono film “Nic na siłę”? Nowość Netflixa z miejsca stała się hitem platformy!

Film “Nic na siłę” nowym hitem Netlixa

27 marca na platformie Netflix premierę miał film “Nic na siłę”. Produkcja opowiada o historii młodej dziewczyny, która z wielkiej miasta przeprowadza się na podlaską wieś, aby ratować rodzinne gospodarstwo. Jak zapowiadają twórcy, “Nic na siłę” odkrywa Podlasie, jakiego jeszcze na ekranach nie widzieliśmy. Swojski świat wymieszany tu jest pięknymi przestrzeniami pól i rzek, a wszystko połączone zostało charakterystyczną podlaską architekturą. 

Nic dziwnego zatem, że film z miejsca stał się hitem Netflixa. W czwartek 28 marca uplasował się na pierwszej pozycji w TOP najchętniej oglądanych filmów serwisu.

ZOBACZ TAKŻE: “Nic na siłę” to murowany hit Netfliksa. Oceniamy nowy film z Anną Szymańczyk (RECENZJA)

QUIZ: Podlaska gwara. Ile słów odgadniesz?

Pytanie 1 z 14
Apiać - co to znaczy?

Gdzie kręcono film “Nic na siłę”? Jest kilka lokalizacji z Podlasia!

Film “Nic na siłę” pokazuje niesamowity obraz i klimat Podlasia, ale same sceny do produkcji były kręcone w województwie podlaskim! Od osób z produkcji udało nam się dowiedzieć, że ekipa zdjęciowa zawitała do kilku miejsc na Podlasiu. Gdzie kręcono "Nic na siłę" na Podlasiu? Lista miejscowości:

  • Kaniuki, 
  • Ciełuszki, 
  • Wizna,
  • Krynki.

W galerii poniżej sprawdzisz zdjęcia z planu filmu "Nic na siłę".

“Nic na siłę” - o czym jest film?

Film "Nic na siłę" opowiada o szefowej kuchni Oliwii (Anna Szczymańczyk), która została zwabiona podstępem na wieś, aby ratować gospodarstwo swojej babci – Haliny. Sprawy jednak się komplikują, kiedy zakochuje się w przystojnym rolniku (Mateusz Janicki). Ten jednak skrywa pewien sekret.

“Nic na siłę” - obsada

W najnowszym hicie Netflixa obejrzymy gwiazdorską obsadę. W filmie “Nic na siłę” występują m.in.:

  • Artur Barciś, 
  • Cezary Żak, 
  • Anna Seniuk,
  • Piotr Rogucki, 
  • Michał Milowicz.
Filip Gurłacz o pracy na planie i filmie Nic na siłę
Listen on Spreaker.