Szalony maraton w Superlidze Tenisa Stołowego. A Dojlidy... znów gromią

2020-10-21 23:18
Lio
Autor: Robert Kruk

Już ósme zwycięstwo w tym sezonie Lotto Superligi odnieśli tenisiści stołowi Dojlid Białystok. Zespól zrównał się punktami z liderującą Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki.

Podlaski zespół w ramach zaległego meczu 2. kolejki pokonał na wyjeździe Uczelnię Państwową Zamość 3:0. Do tryumfu Dojlidom potrzebna była zaledwie godzina. Białostoczanie pokazali, że w tym sezonie nieprzypadkowo są zaliczani do jednego z kandydatów do mistrzostwa.

Sygnał do zwycięstwa dał  Wang Zeng Yi, który pokonał Igora Zavadskijego 3:0 (11:5, 11:4, 11:5). Następnie - Yongyin Li również dość łatwo poradził sobie z Pawłem Koziełem.  Triumf Dojlid przypieczętował natomiast Aleksander Khanin, który ograł 3:0 Marcina Litwiniuka.

Dojlidy mają w dorobku23 punkty, dokładnie tyle samo co lider - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki. W piątek 23.10) zagrają w Rzeszowie z miejscową Politechniką. Spotkanie od godz. 18.

Cyfrowa "Gra o tron" | ESKA XD - Blogier #6
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE