Susza w Plutyczach! Tomek i Monika z Pokaniewa przed trudnym zadaniem. Co nowego w niedzielnym odcinku serialu „Rolnicy. Podlasie”?

i

Autor: telewizja Fokus TV Na zdjęciu Monika z Pokaniewa

Rolnicy. Podlasie

Susza w Plutyczach! Tomek i Monika z Pokaniewa przed trudnym zadaniem. Co nowego w niedzielnym odcinku serialu „Rolnicy. Podlasie”?

2023-07-21 14:08

Sezon piąty serialu „Rolnicy. Podlasie” można oglądać na antenie Fokus TV. W niedzielnym odcinku szykują się bardzo duże emocje. Kamera zawita do Plutycz, Pokaniewa i Haciek. Co nowego wydarzy się u Andrzeja z Plutycz?

„Rolnicy. Podlasie” sezon 5

Na antenie Fokus TV można oglądać piąty sezon serialu dokumentalnego „Rolnicy. Podlasie”. W produkcji cały czas pojawiają się najważniejsze postaci:

  • Gienek i Andrzej z Plutycz,
  • Emilia Korolczuk z Laszek,
  • Tomek i Monika z Haciek.

Nowe odcinki zawsze w niedzielę o godzinie 20:00 na antenie Fokus TV. Co wydarzy się w serialu 23 lipca? Okazuje się, że nie będzie nudy!

Andrzej z Plutycz ma wielki problem

Podczas pierwszego sianobrania Andrzej z Plutycz zwozi bele. Nie ma ich zbyt dużo w tym roku z powodu suszy. Później z Gienkiem, Markiem i Jastrzębiem znoszą bele do stodoły i robią ciuki z zeszłorocznego siana. Następnie Gienek i Andrzej z Plutycz zdają w sklepie rolniczym naczynia po środkach do oprysków.

„Rolnicy. Podlasie”. Ważne sprawy w Pokaniewie

W Pokaniewie Tomek i Monika przyzwyczajają jałówki do chodzenia na uwięzi w ramach przygotowań do wystawy. Nie jest to łatwe zadanie. Po zakończeniu pracy Tomek i Wiesiek przyrządzają nowy ekologiczny środek do oprysku kukurydzy.

Michał i Natalia z Haciek

W Haćkach Michał i Natalia grabią siano, a Olek roztrząsa je maszyną, co sprzyja wysychaniu pokosów. Następnie panowie idą na pastwiska, by przegonić krowy z obszarów, na których nie ma już trawy.

QUIZ: Rolnicy. Podlasie - ilu bohaterów rozpoznasz?

Pytanie 1 z 14
Z jakiej wsi jest Sławek (Jastrząb) przyjaciel Gienka z Plutycz