Grosicki

Autor: tvpsport

Polska - Andora. Trzecia bramka to dzieło byłych jagiellończyków

2021-03-28 22:50

Polska pokonała Andorę 3:0 w meczu eliminacji do MŚ 2022. "Biało - czerwoni" pod wodzą nowego trenera Paulo Sousy odnieśli pierwsze zwycięstwo. Selekcjoner dał szansę gry dwóm byłym piłkarzom Jagiellonii Białystok.

Dwie bramki dla reprezentacji Polski strzelił niezawodny Robert Lewandowski, wpisując się na listę strzelców w 30` i 55` minucie meczu.

Na boisku w 60` minucie spotkania pojawił się Kamil Grosicki zmieniając Arkadiusza Milika. Trzy minuty później na murawie zameldował się były gracz Jagiellonii Białystok, obecnie greckiego PAOK Saloniki, który zastąpił Lewandowskiego.

W 88` minucie za sprawą tych dwóch zawodników Polska zdobył trzeciego gola. Piłkę z lewego skrzydła dośrodkował Grosicki, a futbolówkę do siatki w niełatwej sytuacji skierował Świderski, który to w debiucie strzelił gola dla reprezentacji Polski.

"Biało-Czerwoni" we środę (31.03) zagrają na Wembley z reprezentacją Anglii.

Co zrobisz, kiedy "to wszystko się już skończy"?