Pogoda na 1 listopada 2022 w Białymstoku. Jak będzie w dniu Wszystkich Świętych?

i

Autor: pexels.com Pogoda na 1 listopada 2022 w Białymstoku. Jak będzie w dniu Wszystkich Świętych?

Pogoda na 1 listopada 2022 w Białymstoku. Jak będzie w dniu Wszystkich Świętych?

2022-10-28 9:59

Jaka pogoda czeka nas 1 listopada w dzień Wszystkich Świętych? Według prognozy przygotowanej przez meteorologów z IMGW musimy przygotować się na ciepłe dni.

Jaka pogoda czeka nas 1 listopada 2022 roku w Białymstoku? Uroczystość Wszystkich Świętych zbliża się już wielkimi krokami. Wszyscy zatem chcieliby wiedzieć dokładnie, jaka będzie pogoda 1 listopada 2022 r. To właśnie tego dnia Polacy tłumnie ruszą odwiedzić groby swoich najbliższych. Jesień 2022 już się zaczęła i jak na razie ta pora roku rozpieszcza nas wysokimi temperaturami i słońcem. Czy pod koniec października będzie tak samo? Z jaką pogodą będziemy mieli do czynienia 1 listopada 2022 roku?

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych w Białymstoku

Według Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej początek listopada ma być ciepły i słoneczny, dlaczego można się szykować na jedno piękniejszych uroczystości Wszystkich Świętych w ciągu ostatnich lat.

1 listopada w Białystoku ma być bardzo słonecznie. Według prognozy już od rana temperatura powinna wahać się w granicach 10 stopni Celsjusza i w ciągu dnia powinna osiągnąć 18 kresek. W dodatku niebo w całym regionie ma być bezchmurne, dlatego tego dnia do ubioru spokojnie wystarczy lekka kurtka.

Z resztą kolejnego dnia również ma być podobnie. 2 listopada w Dzień Zaduszny temperatura w Białymstoku i regionie powinna osiągnąć około 18 stopni Celsjusza. Na niebie jednak pojawi się więcej chmur.

Włamali się na cmentarz 1 listopada
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE