Podlaskie Boxing Show. Osiem pojedynków na gali boksu w Białymstoku

2022-05-02 15:40
Tadeusz Podborowski
Autor: Paweł Jakubowski

To będzie już 45 event grupy Chorten Boxing Production. Tym razem pod szyldem „Podlaskie Boxing Show”. Gala 7 maja w Białymstoku. Transmisja w kanałach Polsatu.

W głównym pojedynku wieczoru Przemysław Gorgoń (14-9-1, 5 ko) spotka się z bardzo ambitnym 20-letnim pięściarzem z Bośni i Hercegowiny Bogdanem Malinoviciem (4-2-1, 2 ko). Walka zakontraktowana jest na 8-rund.

- W ciągu roku Malinović na swoim ringu wygrał 4-krotnie i raz zremisował, zaś przegrywał jedynie we Włoszech z niepokonanymi zawodnikami mającymi łącznie ponad 20 zwycięstw. Z kolei Gorgoń ma za sobą ciężkie pojedynki z Ihosvanym Garcią i Konradem Kaczmarkiewiczem – mówi Dariusz Snarski, organizator gali

Interesujące starcie zobaczą kibice w wadze ciężkiej, gdzie rywalem Jakubem „Sosną” Sosińskiego (7-1-1, 3 ko) będzie mistrza Meksyku z 2019 roku Carlosa Carreona (8-6, 2 ko).

- Walka polsko- meksykańska z pewnością będzie dużą gratką dla kibiców. Pięściarze z tego kraju są znani głównie z niższych wag, a do nas przyjedzie bokser kategorii ciężkiej - dodaje olimpijczyk z Barcelony

W ringu po raz kolejny zaprezentują się białostoczanin Krzysztofa Warekso (2-0, 1 ko) ze starszym o 10 lat Piotrem „Magicem” Bisiem (6-1-0 2 ko).

Po dwóch porażkach, na zwycięską ścieżkę chce wrócić doświadczony mańkut Bartosz „Kudłaty” Głowacki (5-8, 4 ko). Jego przeciwnikiem będzie Ismail Kagermanov (1-0, 1 ko),  wielokrotny medalista MP w boksie olimpijskim.

Na gali dojdzie tez do ciekawego starcia, w którym trener personalny Tadeusz Podborowski zmierzy się z żołnierzem Andrzejem Nowiczenko. Zawodnicy powalczą o kontrakt Chorten Boxing Production.

Gala 7 maja w hali SP 50 przy ul. Pułaskiego.

Start godz. 19:00.

Rosyjski spalony czołg w Hostomelu, na którym mieszkańcy zawiesili majtki i wibrator
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE