Poczta Polska wyda znaczek na 100-lecie Jagiellonii Białystok

2020-05-25 8:39
Jagiellonia- znaczek
Autor: Paweł Jakubowski

Poczta Polska chce uczcić setną rocznicę powstania Jagiellonii. Jeszcze w tym miesiącu ma być wydany okolicznościowy znaczek. Ukaże się w niewielkim nakładzie.

Poczta Polska przygotowuje specjalny okolicznościowy znaczek na 100 lecie Jagiellonii Białystok. Wydane będzie dokładnie w stulecie pierwszego meczu Jagi. Znaczek pojawi się  w małym, bo tylko 90-cio tysięcznym nakładzie.

Okolicznościowy znaczek Jagiellonii wpisuje się w specjalną akcje poczty, która to wydaje znacznki poświęcone właśnie setnym rocznicom. W tym, roku taki jubileusz obchodzi białostocki klub, mówi rzecznik poczty polskiej Justyn Siwek

Szpital w Łomży wraca do normalnej pracy
Posłuchaj: Znaczek Jagiellonii wyda Poczta Polska

Znaczek okolicznościowy Jagiellonii Białystok będzie dostępny w wybranych placówkach pocztowych. Można będzie go nabyć w cenie normalnego znaczka, chociaż na rynku mają pojawić się znaczki w specjalnym okolicznościowym arkuszu.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE