Najlepsze wakacje all inclusive 2023. Te oferty last minute warto wybrać! [LISTA]

i

Autor: pixabay.com Najlepsze wakacje all inclusive 2023. Te oferty last minute warto wybrać! [LISTA]

Turystyka

Najlepsze wakacje all inclusive 2023. Te oferty last minute warto wybrać! [LISTA]

2023-09-11 14:10

W ostatnich latach coraz częściej spotyka się w Polsce trend wyjazdu na wakacyjny urlop we wrześniu, a nie w lipcu czy sierpniu. Polacy świadomie wybierają akurat ten termin z uwagi na ceny. Po sezonie turystycznym są one zdecydowanie niższe. Gdzie nadal można cieszyć się słońcem za wyjątkowo niskie pieniądze? Sprawdźcie naszą galerię.

All inclusive 2023 – gdzie najlepiej jechać we wrześniu?

Jak czytamy w raporcie portalu wp.pl tzw. wydłużenie się sezonu letniego na miesiące jesienne to trend, który w Polsce rośnie od kilku lat. Coraz więcej Polaków na wakacje udaje się właśnie we wrześniu, a nawet w październiku, bo w tych miesiącach najpopularniejsze europejskie kurorty są w niższych cenach. I co istotne: nadal w tych rejonach można liczyć na słońce.

Jakie są zalety takiego podróżowania? Jak się okazuje to nie tylko niższe ceny, ale również pogoda. We wrześniu i październiku w Grecji czy na Cyprze temperatury są ciut niższe niż w lipcu i sierpniu, ale na tyle wysokie, że nadal można korzystać z plażowania czy innych atrakcji turystycznych.

Wakacje all inclusive 2023 – najlepsze oferty last minute

Które oferty last minute najlepiej wybrać? Poniżej prezentujemy najciekawsze kierunki all inclusive 2023 w najniższych cenach. Chodzi o tygodniowe wakacje z ofertą all inclusive, która zakłada wyliczenie w cenę pobytu jedzenia i napoi.

Quiz: Dopasuj walutę do kraju

Pytanie 1 z 10
Jeśli wybieramy się do Węgier, to musimy mieć przy sobie?
Quiz: Dopasuj walutę do kraju