Na Stadionie Miejskim startuje Festiwal Roślin w Białymstoku. Kiedy? Jakie ceny?

i

Autor: Zdjęcia od organizatora Na Stadionie Miejskim startuje Festiwal Roślin w Białymstoku. Kiedy? Jakie ceny?

Festiwal Roślin

Na Stadionie Miejskim startuje Festiwal Roślin w Białymstoku. Kiedy? Jakie ceny?

2023-04-02 9:51

Festiwal Roślin w Białymstoku wystartuje już 1 kwietnia 2023 r. Wydarzenie ponownie odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej. Ile potrwa? Jakie ceny? Wszystkie potrzebne szczegóły poznasz w artykule poniżej.

Festiwal Roślin w Białymstoku

Festiwal Roślin to największy w Polsce targ roślin doniczkowych. To czym się charakteryzuje, to nie tylko wielkim wyborem, ale również bardzo atrakcyjnymi cenami. Co ważne organizatorzy przywiozą Organizatorzy przywiozą ogromną ilość roślin prosto z hodowli. Jak na każdym wydarzeniu, zapowiadają piękne, nowe gatunki roślin, rozszerzając już i tak bogaty asortyment o te, których wcześniej nie było. Również dział roślin kolekcjonerskich ma zostać znacząco wzbogacony, a ceny mają pozostać bezkonkurencyjnie niskie.

Festiwal Roślin to nie tylko rośliny doniczkowe. Na wydarzeniu znajdziemy także:

  • bestsellerową książkę o hodowli roślin doniczkowych,
  • torby tekstylne,
  • akcesoria dla pasjonatów,
  • wiele innych produktów związanych z ogrodnictwem.

Festiwal Roślin w Białymstoku – ceny

W trakcie Festiwalu, organizatorzy zaoferują rośliny w cenach zaczynających się już od 5zł, a na cenówkach drukowane są ceny takiej rośliny w innych sklepach, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie kupując na festiwalu.

Kiedy Festiwal Roślin w Białymstoku? Godziny otwarcia

Festiwal Roślin w Białymstoku odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej. Wydarzenie potrwa od soboty 1 kwietnia do niedzieli 2 kwietnia. Wstęp bezpłatny. Organizatorzy przekonują, że możliwa będzie płatność kartą, gotówką i BLIK-iem.

Godziny otwarcia wystawców:

  • 1 kwietnia (sobota) - 8:00-20:00
  • 2 kwietnia (niedziela) - 10:00-18:00
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE