Mandat za brudną szybę i jazdę na czołgistę. Lista mandatów dla kierowców jest o wiele dłuższa!

2022-08-02 15:38
Mandat za brudną szybę i jazdę na czołgistę. Lista mandatów dla kierowców jest o wiele dłuższa!
Autor: Podlaska Policja Mandat za brudną szybę i jazdę na czołgistę. Lista mandatów dla kierowców jest o wiele dłuższa!

Wolna jazda czy brudne szyby – okazuje się, że za takie przewinienia możemy otrzymać mandat. To jednak nie jest pełna lista wykroczeń, za które policja może nas ukarać na drodze. Listę najdziwniejszych mandatów znajdziesz w naszej galerii.

W Polsce najwięcej kierowców otrzymuje mandaty za przekroczenie prędkości. Chociaż 1 stycznia 2022 r. taryfikator został podwyższony i za niektóre wykroczenia trzeba zapłacić naprawdę dużo pieniędzy, to kierujący pojazdami nadal często popełniają błędy. Okazuje się jednak, że nie tylko za szybką jazdę można zapłacić mandat.

ZOBACZ TEŻ: Mandat za zbyt wolną jazdę. Możesz za to zapłacić nawet 500 zł!

Mandat za brudne szyby, solidarność na drodze czy wolną jazdę [LISTA]

O dziwo na radar policji można wpaść nie tylko z powodu nadmiernej prędkości, a nawet za jazdę z zabrudzoną szybą. Nie jest to jednak jedyne przewinienie, z powodu którego wasz portfel może zostać uszczuplony o kilka stówek. Lista mandatów może się okazać absurdalna! Wszystkie najdziwniejsze wykroczenia, za które będziecie musieli zapłacić znajdziecie w galerii poniżej.

Dachowanie audi pijanego kierowcy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE