Lockdown w Polsce. Czy są egzaminy na prawo jazdy? Tak wygląda WORD w Białymstoku

2021-03-30 9:23
Lockdown w Polsce. WORD Białystok w reżimie sanitarnym [ZDJĘCIA]
Autor: WORD Białystok

Od 27 marca w całej Polsce obowiązują nowe obostrzenia. Jak w ich obliczu wygląda zdawanie egzaminów na prawo jazdy? WORD w Białymstoku, mimo trudności i ograniczeń pandemicznych, nie planuje zawieszenia prowadzenia egzaminów ani zamknięcia ośrodka. Jednak dla bezpieczeństwa klientów odwiedzających wprowadził dodatkowe rygory sanitarne.

Od 29 marca WORD w Białymstoku prosi o ograniczenie osobistych wizyt i załatwianie spraw online lub telefonicznie.

- Osoby, które muszą osobiście stawić się w ośrodku, powinny zaczekać w recepcyjnej części holu, aż pracownik ośrodka dokona pomiaru temperatury ciała i odbierze ankietę o stanie zdrowia - informuje placówka.

Koronawirus w WORD Białystok. Co z egzaminami na prawo jazdy? [TERMINY]

WORD Białystok - egzamin na prawo jazdy i zasady bezpieczeństwa od 27 marca

Każda osoba, która chce wejść do siedziby WORD w Białymstoku, musi posiadać:

  • maseczkę ochronną,
  • rękawiczki ochronne,
  • temperaturę ciała nie wyższą niż 37,5 stopni Celsjusza.

Środki ochrony osobistej można kupić w automacie ustawionym w poczekalni. Wszystkie osoby, które zauważą u siebie niepokojące objawy, nadal mogą (nie później jednak niż dwie godziny przed terminem egzaminu) odwołać egzamin bez utraty wniesionej opłaty.

Prawo jazdy. Zapisy na egzamin w Białymstoku podczas lockdownu

WORD w Białymstoku informuje, że zapisy na egzaminy na prawo jazdy wciąż są możliwe:

  • w Biurze Obsługi Klienta,
  • telefonicznie: 691 269 691 bądź 85 743 26 28,
  • za pomocą systemu info-car.

Wszelkich informacji kandydatom na kierowców placwka udziela również mailowo (adres e-mail: word@word.bialystok.pl), za pomocą komunikatora Messenger oraz mediów społecznościowych (w tych ostatnich przypadkach prosi o podanie numeru kontaktowego).

Na egzamin należy zgłaszać się nie wcześniej niż 15 minut przed terminem i - po przejściu opisanej wyżej procedury - zająć miejsce w poczekalni. Egzaminy w WORD Białystok nadal odbywają się w godzinach 7.00–20.00.

Jak pracuje WORD w Bielsku Podlaskim?

Filia w Bielsku Podlaskim pracuje od poniedziałku do środy w godzinach 8.00–16.00 (egzaminowanie i rejestracja). Kandydaci powinni pojawić się na egzaminie nie wcześniej, niż 5 minut przed wyznaczoną godziną i oczekiwać na niego w poczekalni (przed wejściem na I piętrze).

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE