To ona odmładza Ibisza! Podlasianka pracuje z gwiazdami na salonach [ZDJĘCIA]

2020-12-17 9:24

Justyna Sienkiewicz z Sokółki to Podlasianka, która maluje polskie gwiazdy. Wśród jej klientów są m.in. Julia Wieniawa, Krzysztof Ibisz, Barbara Kurdej-Szatan, czy Danuta Stenka. Pierwsze kroki Justyna stawiała jako wizażystka na pokazach Macieja Zienia. Dziś prowadzi swój salon w Sokółce, a z jej usług korzystają polskie gwiazdy.

Justyna Sienkiewicz z Sokółki maluje gwiazdy show-biznesu

Na co dzień publikuje zdjęcia z gwiazdami na fanpage’u Justyna Sienkiewicz make-up artist na Facebooku. Sokółczanka od kilku lat prowadzi własny salon makijażu, malując klientki m.in. na śluby, bale sylwestrowe i inne imprezy okolicznościowe. Jak pisze sama, wykonuje makijaż dzienny, wieczorowy, biznesowy, ślubny, do sesji zdjęciowych, fotograficzny. Blisko trzy lata temu weszła jednak na poważnie we współpracę z branżą show-biznesu, pracując z polskimi gwiazdami. Wśród nich są tak znane postacie, jak Julia Wieniawa, Krzysztof Ibisz czy Barbara Kurdej-Szatan. Wspólne zdjęcia z celebrytami Justyna Sienkiewicz zamieszcza w mediach społecznościowych, a obserwujący ją internauci nie kryją zazdrości z faktu, że Podlasiance udało się stanąć oko w oko z gwiazdami polskiego przemysłu rozrywkowego.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą? Co ich naprawdę łączy?

Jak zdradziła portalowi NaszeMiasto, makijaż dla niej to szuka przez duże S. Największą uwagę Justyna Sienkiewicz przywiązuje m.in. do odpowiedniego przygotowania cery, stawiając na kosmetyki wysokiej jakości. Dzięki temu wzorowo przygotowuje klientów do występów przed kamerami.

Krzysztof Ibisz: wiek, wzrost, Cyberpunk, żony, partnerka, dzieci, Instagram

Sokółczanka stawiała pierwsze kroki we współpracy z branżą modelingu i show-biznesu, pracując jako wizażystka na pokazach znanego projektanta Macieja Zienia. Przyznaje, że swój sukces zawdzięcza ciężkiej pracy, która daje jej satysfakcję. Co potrafi, możecie zobaczyć na zdjęciach z jej fanpage’a!

Co wiesz o polskich aktorach, muzykach, celebrytach?

Pytanie 1 z 9
Z jakiego miasta pochodzi Tomasz Organek?