jaga aris

Autor: Biuro prasowe Jagiellonii Białystok

Jagiellonia zremisowała w meczu sparingowym z cypryjskim Arisem Limassol

2021-07-14 23:15

Spotkanie z Arisem Limassol było czwartym sparingiem Żółto-Czerwonych w czasie przygotowań do nowego sezonu PKO Ekstraklasy. Jedynego gola dla Jagi strzelił Krzysztof Toporkiewicz.

Bramki w tym spotktaniu padły w drugiej połowie. Na prowadzenie w 71. minucie wyszła ekipa z Cypru, po bramace Theodorosa Iosifidisa

Strata gola nie podłamała Jagiellończyków, którzy ruszyli do odrabiania strat. Zamieszanie pod bramka rywali wykorzystał Krzysztofa Toporkiewicza i doprowadził do remisu.

Był to czwarty sparing Jagiellonii Białystok podczas przygotowań do nowego sezonu. żadnego spotkanie nie udało się wygrać Jaga przegrała z Legią Warszawa ( 0:2) i  Radomiakiem Radom (1:4). Białostoczanie zanotowali remis Wigrami Suwałki (1:1).

W najbliższą sobotę (17.07) zespól zagra ostatni sparing podczas letnich przygotowań. Na Stadionie przy Słonecznej Jaga zagra z Górnikiem Łęczna. Dwie godziny przed meczem odbędzie się prezentacja drużyny.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FESKA-Bia%25C5%2582ystok-109862791138728&tabs=timeline&width=500&height=340&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=true&appId" width="500" height="340" align="center" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe>