Jagiellonia Białystok. Stolarczyk: Tych zawodników zabraknie z Widzewem [WIDEO]

2022-07-22 9:33
Jagiellonia Białystok. Stolarczyk: Tych zawodników zabraknie z Widzewem [WIDEO]
Autor: Biuro Prasowe Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok. Stolarczyk: Tych zawodników zabraknie z Widzewem [WIDEO]

W piątek 22 lipca Jagiellonia Białystok na własnym stadionie podejmie beniaminka Ekstraklasy Widzew Łódź. To będzie drugi ligowy mecz żółto-czerwonych w tym sezonie. Kto na pewno nie zagra?

Dobry start Jagiellonii Białystok

Jagiellonia Białystok na inaugurację nowego sezonu Ekstraklasy wygrała 2:0 z Piastem Gliwice. Bramki dla drużyny Macieja Stolarczyka zdobyli Jesus Imaz oraz debiutujący w barwach Jagi Mateusz Kowalski. Żółto-czerwonych za tamto spotkanie należy pochwalić przede wszystkim za skuteczność i umiejętność gry w obronie.

Maciej Stolarczyk przed meczem z Widzewem Łódź

- To będzie inny mecz, co nie znaczy, że łatwiejszy. Widzew już w Szczecinie pokazał dobrą piłkę. Tylko dzięki maksymalnej koncentracji i przy pomocy kibiców możemy sięgnąć po pełną pulę – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej Maciej Stolarczyk.

- To zespół usposobiony ofensywnie i wierzę, że dzięki temu spotkanie będzie miało charakter widowiskowy. Wierzę, że jak w meczu z Piastem, tak samo w piątek fani nam pomogą. Gramy u siebie, mamy bardzo dobrych zawodników i nie możemy doczekać się pierwszego gwizdka – dodał opiekun Jagiellonii Białystok.

Ci piłkarze Jagiellonii Białystok nie zagrają

Maciej Stolarczyk konferencję prasową rozpoczął jednak od raportu zdrowotnego. Trener Jagiellonii Białystok nie będzie mógł skorzystać w piątek z Tarasa Romanczuka, Bojana Nasticia, Juana Camary, Miłosza Matysika i Kacpra Tabisia. Przy czym na powrót dwóch ostatnich opiekun żółto-czerwonych będzie czekał najdłużej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE