Jagiellonia Białystok. Młodzieżowy reprezentant Polski kolejnym wzmocnieniem. Co o nim wiemy?

2022-08-03 16:32
Jagiellonia Białystok. Młodzieżowy reprezentant Polski kolejnym wzmocnieniem. Co o nim wiemy?
Autor: Biuro Prasowe Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok. Młodzieżowy reprezentant Polski kolejnym wzmocnieniem. Co o nim wiemy?

Jagiellonia Białystok sprowadziła kolejnego piłkarza w letnim oknie transferowym. Nowym wzmocnieniem jest 17-letni Miłosz Kurzydłowski. To młodzieżowy reprezentant Polski, uznawany za jeden z największych talentów w kraju.

Jagiellonia Białystok nie zalicza najlepszego startu na początku nowego sezonu Ekstraklasy. Piłkarze Piotra Stolarczyka, choć na boisku cieszą swoją grą oko kibica ze stolicy Podlasia, to zdecydowanie za słabo punktują. W trzech dotychczasowych meczach Jagiellonia jedynie z Piastem Gliwice zdobyła trzy punkty.

Chociaż w Białymstoku nikt nie panikuje, to pion sportowy klubu ciągle szuka ciekawych kąsków na rynku transferowym. I właśnie dlatego nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok został 17-letni Miłosz Kurzydłowski. To młodzieżowy reprezentant Polski, uznawany za jeden najbardziej utalentowanych obrońców młodego pokolenia w kraju.

Tego samego zdania jest również dyrektor sportowy Jagiellonii Białystok – Łukasz Masłowski.

- Ściągamy piłkarza regularnie powoływanego do młodzieżowej reprezentacji Polski, który ma najwięcej występów spośród wszystkich zawodników w swojej kategorii wiekowej w narodowej kadrze. Obserwowaliśmy Miłosza przez długi czas, znamy jego wartość. Trafia do nas jako gracz, który może wiele dać Klubowi w przyszłości. Chcemy stawiać na młodych zawodników – powiedział Masłowski, komentując ten transfer.

Kurzydłowski na razie ma grać w trzecioligowych rezerwach Jagiellonii Białystok. Wcześniej 17-latek był zapraszany testy do włoskich klubów: Genoa FC i Empoli FC.

Kontrowersyjny występ kabaretu Neo-Nówka. Jest afera! Poseł PO komentuje
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE