Dzień Matki 2022. Gdzie najlepiej wspólnie spędzić czas w Białymstoku?

2022-05-26 7:10
Dzień Matki 2022. Gdzie najlepiej spędzić czas w Białymstoku?
Autor: pixabay.com Dzień Matki 2022. Gdzie najlepiej spędzić czas w Białymstoku?

Dzień Matki 2022 to ten wyjątkowy moment w roku, kiedy pamiętamy o swoich mamach. Najlepszym prezentem z tej okazji może być po prostu wspólnie spędzony czas. Gdzie najprzyjemniej można to zrobić w Białymstoku?

Dzień Matki 2022 nadchodzi już wielkimi krokami. Dzień Matki to święto obchodzone jako wyraz szacunku dla wszystkich mam. To wyjątkowy czas, w którym matki obdarowywane są kwiatami, laurkami lub różnego rodzaju prezentami. Zadbajmy zatem o to, aby okazać swój szacunek, miłość i podziękować za trud włożony w wychowanie. Kiedy obchodzimy Dzień Matki 2022? Jaki będzie najlepszy prezent?

Dzień Matki 2022. Kiedy?

W Polsce święto Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. Co ciekawe jeszcze przed II wojną światową przypadało ono na różnie, nie było ściśle ustalonej daty. Źródła podają, że najczęściej świętowano w niedziele: np. 13 maja 1934, 7 maja 1939 r.

Dzień matki 2022. Najlepszy prezent

Dzień Matki 2022 to idealny moment na to, aby okazać swoim mamom szacunek, miłość i podziękować za trud włożony w wychowanie. Naszym zdaniem najlepszym sposobem na to będzie idealny prezent z tej okazji. W Dzień Matki 2022 nie proponujemy jednak kupowania wymyślnych podarków, a po prostu ofiarowanie naszym mamom swojego czasu. Jaki zatem będzie najlepszy prezent z okazji Dnia Matka 2022? Gdzie najlepiej wspólnie spędzić czas w Białymstoku? Najlepsze pomysły znajdziesz w galerii poniżej.

Policyjny pościg ulicami Białegostoku. W środku nietrzeźwy kierowca bez uprawnień
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE