Dużo atrakcji zaplanowali organizatorzy Festynu na rzecz Julii, Laury i Eryka

2022-05-06 9:11
Festyn na rzecz Julii, Laury i Eryka
Autor: Fundacja Rodziny Czarneckich

Impreza odbędzie się w niedzielę (8.05) na boisku bocznym Stadionu Lekkoatletycznego w Białymstoku. Zabierzcie ze sobą dzieci, nie będą się tutaj nudzić!

Laura ma zaledwie dwa latka i musi przejść rehabilitację. Dziewczynka musi zebrać 100 tysięcy złotych, by móc kontynuować leczenie.

Julia to 5-letnia dziewczynka, która walczy o to, by usłyszeć świat. Julia musi przejść operację rekonstrukcji obu małżowin usznych, przewodów słuchowych i wszczepienia tłuszczu w okolice twarzoczaszki. Julia musi zebrać 600 tysięcy złotych.

Eryk to 8-latek, który musi przejść operację w Stanach Zjednoczonych. Chłopczyk ma chore serce. Operacja Eryka kosztuje ponad 9 milionów złotych.

Autostradą A1 gnał na złamanie karku. Zapłacił za to wysoką cenę

Dzieciom pomaga Fundacja Rodziny Czarneckich. W najbliższą niedzielę przygotowała Festyn na rzecz Julii, Laury i Eryka. Na wydarzeniu zaplanowano masę atrakcji.

- Stawiamy na dzieci. Będą dmuchańce, animatorzy, żywe maskotki, kiermasz książek. Będzie grill i tradycyjne jedzenie - mówi Izabela Szklarzewska-Sakowicz z Fundacji Rodziny Czarneckich.

To wyjątkowe wydarzenie ponieważ będzie można się dobrze bawić, ale także pomóc dzieciom.

- Tu walczymy o życie, słuch i o rehabilitację. Każde z tych dzieci ma swoją przerażającą i smutną historię. Nasze pięć złotych, daje dla nich możliwość życia, usłyszenia świata i przejścia przez życie na własnych nóżkach- dodaje Izabela Szklarzewska-Sakowicz.

Festyn w niedzielę (8.05) na boisku bocznym Stadionu Lekkoatletycznego w Białymstoku. Start godzina 13.00. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE