Dojlidy Białystok na podium po rundzie jesiennej Superligi

2020-11-29 22:05
Wandżi 2
Autor: Robert Kruk

Dojlidy Białystok odniosły 10. zwycięstwo w tym sezonie Lotto Superligi. W ostatnim meczu rundy jesiennej białostoczanie pokonali Olimpię-Unię Grudziądz 3:1.

Dojlidy ostatni mecz rundy jesiennej zagrały bez swojego podstawowego zawodnika Yongyin Li. Mimo braku kadrowych pewnie pokonały zespół z Grudziądza i pozostają w ścisłej czołówce ligi.

Do składu Dojlid wskoczył Piotr Michalski, ale przegrał pojedynek z Marco Gollą 1:3. Nie zawiedli grający kapitan Wang Zeng Yi oraz Białorusin Aleksander Khanin. Obaj zawodnicy pewnie wygrali swoje pojedynki 3:0.

Dojlidy maja za sobą bardzo rewelacyjną rundę, w której odnieśli 10 zwycięstw i tylko dwie porażki. Nikt nie ukrywa, ze rundzie rewanżowej białostoczanie beda walczyć o mistrzostwo Polski. Zespól do prowadzącej w tabeli Bogorii traci zaledwie 3 punkty.

- - Wykonaliśmy bardzo dobrą pracę na przestrzeni ostatnich miesięcy. Jesteśmy silni i potrafimy walczyć z najlepszymi w tej lidze. Od stycznia zapowiada się pasjonująca walka o mistrzostwo - mówi menadżer Dojlid, Piotr Anchim

Potworna kraksa Grosjeana podczas GP Bahrajnu
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE