Białostoczanka wystąpiła w Mam Talent. Od lat wygrywa międzynarodowe konkursy!

i

Autor: akpa.pl/Piętka Mieszko;Facebook/Anna Sokólska Podlasianie wystąpili w najnowszym programie "Mam Talent"

rozrywka

Białostoczanka wystąpiła w "Mam Talent". Od lat wygrywa międzynarodowe konkursy!

2024-04-16 13:41

Pochodząca z Podlasia, Anna Sokólska wystąpiła w najnowszej edycji telewizyjnego programu "Mam Talent". Jedna z najlepszych na świecie łuczniczek konnych, zaprezentowała na scenie swoje umiejętności wraz z Michałem Sanczenko z AMM Archery w Białymstoku. Duet zachwycił zarówno publiczność, jak i jurorów.

To 15. edycja emitowanego w TVN programu rozrywkowego "Mam Talent". Uczestnicy mają w nim szansę zaprezentować swoje umiejętności, chociażby w dziedzinie sportu, gimnastyki, malarstwa, muzyki, czy magii. Główną nagrodą dla zwycięzcy wielkiego finału jest 300 tys. zł.

15. edycja "Mam Talent". W programie wystąpili Podlasianie

Przesłuchania do najnowszej edycji odbyły się w styczniu 2024 r. Ich efekty można było obejrzeć między innymi w sobotę (13.04). To właśnie w ostatnim programie pojawili się reprezentanci Podlasia.

Chodzi o Annę Sokólską i Michała Sanczenko z AMM Archery. Zaprezentowali pokazy strzelania z łuku do ruchomych i statycznych celów. Występ zachwycił zarówno jury, jak i publiczność, a jego efektem było słynne "3 x tak". Niestety, podczas wyłaniania półfinałowej czterdziestki uczestników, nie zostali wybrani do kolejnej rundy.

Najlepsza łuczniczka konna świata pochodzi z Podlasia

Anna Sokólska to jedna z najlepszych łuczniczek konnych na świecie. Od lat wygrywa międzynarodowe konkursy. W przeszłości zdobyła także złote medale na Mistrzostwach Świata i w Pucharze Europy. Jest reprezentantką Polski i posiadaczką dwóch rekordów Polski w najważniejszych konkurencjach tej dyscypliny (węgierskiej i koreańskiej).

Oboje wraz z Michałem Sanczenko, również zawodnikiem rangi międzynarodowej, reprezentują AMM Archery. Klub łucznicy ma swoją siedzibę w Podlaskim Muzeum Kultury Ludowej i Wsi w Wasilkowie.

QUIZ: Te seriale kręcono na Podlasiu. Sprawdź czy wiesz gdzie

Pytanie 1 z 8
Bohater tego serialu kryminalnego powraca na Podlasie. W jednej ze scen płynie łódką po Zalewie Czapielówka w Czarnej Białostockiej. Pojawiają się tam także kadry z Kruszynian i Białegostoku. Mowa o serialu:
Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA