Żywiec. Zmiana kursowania autobusów miejskich w okresie świątecznym

2022-12-16 8:03
MZK Żywiec zmienia rozkład jazdy na święta
Autor: Pixabay Zdjęcie poglądowe

MZK w Żywcu poinformowało o wprowadzenie nowego rozkładu jazdy w okresie świątecznych i noworocznym. Zmiany czekają pasażerów w dniach 24-26 grudnia oraz 31 grudnia - 1 stycznia. Część linii autobusowych zawiesza kursowanie w pierwszy dzień Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

Rozkład jazdy MZK w Żywcu na Boże Narodzenie i Nowy Rok

Mieszkańców Żywca czekają zmiany w kursowaniu autobusów miejskich. W 24 oraz 31 grudnia autobusy będą kursowały zgodnie z sobotnim rozkładem. Oznacza to, że znacznie skróci się czas wykonywania kursów na poszczególnych liniach - ostatnie odjazdy w Wigilię zaplanowane są na godzinę 17.10, a 31 grudnia ostatni autobus wyruszy na trasę o 18:05.

W Boże Narodzenie oraz Nowy Rok również skrócono czas pracy komunikacji miejskiej. Dodatkowo tego dnia nie będą kursować linie:

  • 4
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

26 grudnia autobusy będą kursowały jak w niedzielę i święta. Pierwsze z nich wyjadą na drogi o godzinie 8:00. Od 23 do 30 grudnia nie będą również wykonywane kursy szkolne. Dokładna godzinowa rozpiska odjazdów autobusów na każdy ze świątecznych dni znajduje się na stronie MZK.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE