Wyjątkowa interwencja strażaków z OSP w Bystrej Żywieckiej. Ochotnicy uratowali sarnę

2022-12-14 9:32
OSP w Bystrej Żywieckiej na ratunek sarnie
Autor: OSP Bystra Żywiecka

Niecodzienną interwencje podjęli 13 grudnia strażacy z jednostki OSP w Bystrej Żywieckiej. Ochotnicy zostali powiadomieni o sarence, która zakleszczyła się w ogrodzeniu jednej z prywatnych posesji znajdujących się na terenie miejscowości. Strażacy niezwłocznie udali się na miejsce i udzielili pomocy bezradnemu zwierzęciu.

Strażacy z OSP w Bystrej Żywieckiej uratowali sarenkę

13 grudnia, kilka minut po godzinie 8:00, strażacy z OSP w Bystrej Żywieckiej otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców miejscowości, który poinformował, że młoda sarna utknęła w ogrodzeniu jednej z posesji. Po przybyciu na miejsce ochotnicy ujrzeli próbujące się uwolnić zwierze i natychmiast przystąpili do akcji.

Jak informują strażacy, ich działania trwały około 20 minut. Wyziębnięte zwierze zostało wyciągnięte z ogrodzenia, a następnie okryte kocem termicznym. Po krótkiej chwili ochotnicy wypuścili sarnę, a ta cała i zdrowa ruszyła w swoją stronę.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE