Solidarni z Ukrainą. Podziękowania dla żywieckich policjantów

2022-08-05 15:12
podziękowania dla żywieckich policjantów
Autor: KPP Żywiec

Dzisiaj w siedzibie żywieckich policjantów Prezes Stowarzyszenia Wołyński Rajd Motocyklowy Henryk Kozak złożył na ręce Komendanta Powiatowego w Żywcu młodszego inspektora Krzysztofa Czaja podziękowania dla żywieckich policjantów za współpracę i pomoc w niesieniu pomocy ogarniętej wojną Ukrainie.

 Żywieckich policjantów odwiedzili dziś przedstawiciele Stowarzyszenia Wołyński Rajd Motocyklowy. Prezes stowarzyszenia Henryk Kozak złożył na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu młodszego inspektora Krzysztofa Czaja podziękowania dla żywieckich policjantów za zaangażowanie się i współpracę w niesieniu pomocy ogarniętej wojną Ukrainie.

Od początku wojny policjanci z Żywca kilkakrotnie zorganizowali zbiórkę najpotrzebniejszych artykułów. Dzięki współpracy ze stowarzyszeniem, którego członkowie od wielu lat aktywnie udzielają się po stronie Ukraińskiej, policjanci wiedzieli, czego w danym momencie najbardziej brakuje po drugiej stronie granicy i dokładnie te artykuły trafiały do ukraińskiego szpitala oraz mieszkańców oblężonych miast.

Dzisiejsze spotkanie w Komendzie Powiatowej Policji w Żywcu e było również okazją do zaplanowania i omówienia szczegółów kolejnych zbiórek. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE