ESKA Winter City 2023 w Wiśle. Szampańska zabawa w rytm największych muzycznych hitów

2023-01-24 12:57
ESKA Winter City 2023 w Wiśle. Szampańska zabawa w rytm największych muzycznych hitów
Autor: ESKA

Za nami ESKA Winter City w Wiśle. W trakcie naszej inicjatywy stok odwiedziły setki narciarzy, a wszyscy zgromadzeni wspólnie z nami bawili się przy akompaniamencie najpopularniejszych hitów. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji!

ESKA Winter City 2023 w Wiśle - dziękujemy, że byliście z nami!

Nasze zimowe miasteczko działało w weekend od 20 do 22 stycznia w Wiśle Jaworniku przy hotelu Stok. Jak widać na załączonych zdjęciach - zabawa była przednia! Przygotowaliśmy dla Was nie tylko największe muzyczne hity, ale również gry i konkursy z nagrodami. Nasze miasteczko odwiedzili zarówno dorośli, jak i dzieci. Mamy wielką nadzieję, że wszyscy odwiedzający miło spędzili z nami czas!

A jak wyglądała zabawa w ramach ESKA Winter City w Wiśle? Niech zamiast słów przemówią zdjęcia. Koniecznie sprawdźcie naszą fotorelację!

ESKA Winter City 2023 - gdzie jeszcze możecie nas spotkać?

W tym roku żegnamy już Wisłę i Beskidy, ale ESKA Winter City dopiero nabiera tempa! Przed nami jeszcze kilka wydarzeń na popularnych stokach. Na poniższej rozpisce możecie sprawdzić, gdzie i w jakich terminach zlokalizowane będą nasze zimowe miasteczka.

  • 27 - 29 stycznia: Kotelnica Białka Tatrzańska
  • 3 - 5 luty: Zieleniec Sport Arena
  • 10 - 12 luty: Winterpol Karpacz w Karpaczu
  • 17 - 19 luty: Winterpol Karpacz w Karpaczu
  • 24 - 26 luty: więcej info wkrótce

Czekamy na Was we wszystkich lokalizacjach!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE