Ciasto dla medyka. Terapeuci Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żywcu przygotowali kolejną akcję [Audio, Galeria]

2020-06-11 13:13
ciastka dla medyków
Autor: WTZ Żywiec

By nieco osłodzić personelowi medycznemu żywieckiego szpitala powiatowgo ciężki czas pracy w okresie pandemii, raz w tygodniu dostarczają im własnoręcznie upieczone słodkości-wyjaśnia Katarzyna Żywczak terapeuta Warsztatów Terapii Zajęciowej w Żywcu

-Co tydzień pieczemy jakieś słodkości, ciasteczka. Tą słodką energię przekazujemy wszystkim pracownikom służby zdrowia Szpitala Powiatowego w Żywcu w podziękowaniu za to, że są  na pierwszej linii frontu, w najtrudniejszych sytuacjach, dbają o nas, pewno o naszych znajomych  i nasze rodziny. Za to jesteśmy bardzo wdzięczni. Chcemy pokazać, że pamiętamy. Życzymy im dużo zdrowia i oby jak najszybciej i oni mogli wrócić do normalności- mówi Katarzyna Żywczak. 

Akcji dedykowanych medykom było w Żywcu już kilka. W Warsztatach Terapii Zajęciowej szyto  dla nich maseczki, wykonywano specjalne  karki z podziękowaniami. Żywieccy harcerze  dołączyli do ogólnopolskiej akcji "Niezapominajka dla medyka" Teraz przyszła pora na słodkie niespodzianki.

-Ostatnio przekazaliśy rurki z kremem, wcześniej były pączki, babeczki i ciasto z owocami. Mamy jeszcze kilka pomysłów. Chcielibyśmy przekazywać takie słodkie niespodzianki nie tylko w okresie pandemii. Chcielibyśmy  osobiście odwiedzić medyków i przekazać  im nasze podziękowania i życzyć, by jak najszybciej skończył się dla nich ten trudny czas- dodaje Katarzyna Żywczak.

posłuchaj : o ciastkach dla medyków mówi Katarzyna Żywczak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE