Bielsko-Biała: 33-letni przestępca grał z policjantami w chowanego i ukrył się za stertą opon. Wygrali mundurowi

2023-01-16 10:58
Bielsko-Biała: 33-letni przestępca grał z policjantami w chowanego i ukrył się za stertą opon. Wygrali mundurowi
Autor: Pixabay Zdjęcie poglądowe

W zeszłym tygodniu kryminalni z Bielska-Białej zatrzymali poszukiwanego 33-latka. Mężczyzna próbował przechytrzyć policjantów i schował się przed nimi za stertą opon w piwnicy. Jego "sprytny" podstęp został jednak zdemaskowany, a funkcjonariusze znaleźli ukrywającego się mężczyznę i odeskortowali go do aresztu. Tam pewnie będzie mu już trudniej znaleźć nowe kryjówki.

Niesforny 33-latek próbował zagrać na nosie policji

Niecodzienne były okoliczności zatrzymania 33-latka z Bielska-Białej. Jak informuje miejscowa policja, mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi i nakazem doprowadzenia. W tej sytuacji mundurowi rozpoczęli poszukiwania 33-latka

 W trakcie prowadzonych czynności, służby wytypowały, że może on znajdować się w swoim mieszkaniu w centrum miasta. Tak rzeczywiście się stało... chociaż interwencja mundurowych przybrała niecodzienny przebieg.

Policjanci udali się na miejsce 12 stycznia. Drzwi do mieszkania przed mundurowymi otwarła matka poszukiwanego. Kobieta próbowała kryć swojego syna i zapewniała policjantów, że od dawna nie miała kontaktu z synem. Ci jednak nie uwierzyli jej na słowo i rozpoczęli przeszukanie mieszkania a także piwnicy.

Jak szybko się okazało, policjanci trafili w 10-tkę, bo to właśnie piwnicę za kryjówkę obrał sobie poszukiwany. Jak wynika z relacji służb, mężczyzna próbował ukryć się za stertą opon wyłożonych w piwnicy. Policjanci pokazali jednak, że też potrafią grać w chowanego i szybko odnaleźli 33-latka.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do aresztu. Spędzi tam teraz 6 miesięcy.

- informują mundurowi

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE