Zbłąkany pies w bełchatowskim starostwie. Urzędnicy szukają jego właściciela

2022-07-25 13:40
Zbłąkany pies w bełchatowskim starostwie. Urzędnicy szukają jego właściciela
Autor: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

Niecodzienny "petent" trafił do Starostwa Powiatowego w Bełchatowie. Urzędników odwiedził pies. Trwają poszukiwania jego właściciela. Póki co zwierzak znalazł schronienie w jednym z wydziałów.

Poniedziałkowy poranek zaskoczył pracowników bełchatowskiego starostwa. Do budynku przy ulicy Pabianickiej wszedł...pies. Kundelek, jak na kulturalnego petenta przystało, wszedł po schodach na górę i zawitał do urzędników z Wydziału Architektury i Budownictwa. Ci nie ukrywali zdziwienia, ale bardzo szybko się nim zaopiekowali. 

- Zwierzak jest bardzo zadbany i przyjazny człowiekowi - przyznają pracownicy bełchatowskiego starostwa. 

Jeśli właściciel się nie znajdzie, to urzędnicy zadbają o to, aby kundelek trafił do nowego domu. Chętnych do adopcji zwierzaka nie powinno zabraknąć. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Spotkałeś/spotkałaś się kiedyś z podobnym zachowaniem pieszego na drodze?
Mateusz Bieniek ocenia brązowy medal Ligi Narodów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE