Wybierasz się z Bełchatowa do Warszawy? Ważna zmiana dla kierowców

2021-11-08 15:39
Wybierasz się z Bełchatowa do Warszawy? Ważna zmiana dla kierowców
Autor: GDDKiA (zdjęcie poglądowe)

Ważna zmiana dla kierowców jadących z Bełchatowa do Warszawy. Od dziś obowiązuje nowa organizacja ruchu na węźle Piotrków Trybunalski Południe, łączącym A1 z Drogą Krajową 74. Co czeka tam na zmotoryzowanych? Sprawdź!

Zakończył się kolejny etap prac na węźle Piotrków Trybunalski Południe, a to oznacza kolejne zmiany dla kierowców, tym razem jadących z Bełchatowa do Warszawy. Od dziś obowiązuje tam nowa organizacja ruchu. 

Najistotniejsze zmiany dotyczą jadących DK 74 od strony Bełchatowa w kierunku Łodzi/Warszawy oraz Katowic. Będą oni musieli minąć węzeł, dotrzeć do skrzyżowania Sikorskiego/Al. Concordii, tam zawrócić i pojechać nową łącznicą w stronę Łodzi/Warszawy, a w kierunku Katowic łącznicą aktualnie eksploatowaną.

Służby drogowe apelują o ostrożną jazdę i uważne obserwowanie oznakowania. 

To już kolejne zmiany w tym miejscu w ostatnim czasie. Pod koniec października uruchomiono łącznicę dla kierunku Łódź-Bełchatów, dzięki czemu kierowcy jadący od północy w kierunku Wielunia nie muszą już pokonywać 3/4 węzła, tylko bezpośrednio zjeżdżają z A1 na DK 74. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy jako pieszy nosisz odblaski po zmroku?
Nowiutkie radiowozy do przewozu osób zatrzymanych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE