Wrzucił metalowe kosze do Rakówki. Straż Miejska w Bełchatowie zatrzymała sprawcę. Jak się tłumaczył?

2022-05-17 16:05
Wrzucił metalowe kosze do Rakówki. Straż Miejska w Bełchatowie zatrzymała sprawcę. Jak się tłumaczył?
Autor: Straż Miejska w Bełchatowie

Wrzucił metalowe kosze do Rakówki, bo trapiły go problemy osobiste. Mowa o 40-latku z Bełchatowa, którego zatrzymała straż miejska. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł.

We wtorek, 17 maja Straż Miejska w Bełchatowie otrzymała zgłoszenie dotyczące agresywnego mężczyzny w Parku Olszewskich, który wrzucał metalowe wkłady koszy na śmieci do Rakówki. Skierowany na miejsce patrol funkcjonariuszy staży miejskiej szybko zatrzymał sprawcę. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec Bełchatowa.

- Tłumaczył się, że był zdenerwowany z powodu problemów osobistych. Ale przeprosił za swoje zachowanie, wyjął wkłady z rzeki i posprzątał w obecności patrolu - mówi Piotr Barasiński, komendant Straży Miejskiej w Bełchatowie. 

Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 zł. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy w Krakowie powinna istnieć strefa, w której spożywanie alkoholu "pod chmurką" byłoby legalne?
Podlaskie. Pościg przez dwa powiaty z powodu narkotyków. Sceny niczym z filmu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE