Uczniowie z Bełchatowa zakopali kapsułę czasu. Co włożyli do środka? [AUDIO]

i

Autor: RR

Uczniowie z Bełchatowa zakopali kapsułę czasu. Co włożyli do środka? [AUDIO]

2022-09-16 14:44

Na terenie swojej szkoły zakopali kapsułę czasu. Mowa o uczniach z liceum Herberta w Bełchatowie, którzy w ten sposób chcieli upamiętnić obchody z okazji 30-lecia placówki. Do specjalnego pojemnika trafiły szkolne pamiątki, ale nie tylko.

Kapsuły czasu zwykle tworzy się i ukrywa podczas ważnych wydarzeń. W liceum Herberta w Bełchatowie uznano, że 30 lat istnienia naszej szkoły to niewątpliwie doniosłe wydarzenie. Na taki pomysł już rok temu wpadli sami uczniowie. Dziś udało się go zrealizować. 

- Piękne uczucie i cieszę się, że mogę w tym uczestniczyć. Jestem z tego dumna - mówi jedna z licealistek, Aleksandra Gawin. 

Wtórowali jej inni uczniowie, którzy przyznawali, że będą chcieli być obecni przy odkopaniu kopuły. Taka okazja nadarzy się za...20 lat. Licealiści już się umówili, że właśnie wtedy zorganizują zjazd absolwentów.

A co znalazło się w specjalnym pojemniku?  

Więcej w materiale Radia Eska Bełchatów:

Licealiści z Herberta zakopali kapsułę czasu. Posłuchaj wypowiedzi uczniów

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy przystępujesz do matury próbnej we wrześniu?
Zdobył 31 punktów karnych w 2 minuty!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE