Skopał drzwi w bełchatowskim szpitalu, bo nie wpuścili go na oddział. 34-latek był pijany

2021-05-11 16:12
Skopał drzwi w bełchatowskim szpitalu, bo nie wpuścili go na oddział. 34-latek był pijany
Autor: KPP Bełchatów

Zdemolował drzwi w szpitalu, teraz grozi mu do 5 lat więzienia. Mowa o 34-letnim mieszkańcu w Piotrkowa Trybunalskiego, który wpadł w furię po tym, jak nie został przyjęty na oddział w lecznicy w Bełchatowie. Mężczyzna był nietrzeźwy.

Policjanci z bełchatowskiej komendy policji zatrzymali sprawcę uszkodzenia drzwi w budynku bełchatowskiego szpitala. O zdarzeniu policja została powiadomiona 10 maja w godzinach wieczornych.

- Mundurowi ustalili, że 34-letni piotrkowianin wpadł w furię, kiedy nie został przyjęty na szpitalny oddział. Początkowo opuścił placówkę, jednak po pewnym czasie wrócił żądając przyjęcia. Ostatecznie swoją złość wyładował na drzwiach wejściowych do budynku. Wybił szybę i uszkodził klamkę w drzwiach - informują funkcjonariusze z KPP w Bełchatowie. 

Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Tłumaczył policjantom, że był zdenerwowany. Śledczy przesłuchali świadków. Straty zostały wstępnie oszacowane na tysiąc złotych.

- Notowany wcześniej za przestępstwa przeciwko mieniu 34-latek usłyszał już zarzut zniszczenia mienia. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności - dodają bełchatowscy policjanci. 

Tym razem podejrzany będzie odpowiadał w warunkach recydywy co oznacza, że grozi mu surowszy wymiar kary.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Czy kara za śmiecenie powinna być wyższa?
Wesele i ślub - polskie piosenki na pierwszy taniec
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE