Rozkręca się akcja "PSYjmiemy choinkę". Ile drzewek trafiło już do bełchatowskiego schroniska?

2022-01-10 14:42
Rozkręca się akcja PSYgarniemy choinkę. Ile drzewek trafiło już do bełchatowskiego schroniska?
Autor: Schronisko dla zwierząt w Bełchatowie

Dają drugie życie świątecznym choinkom. Już kilkanaście takich drzewek trafiło do Schroniska Dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie w ramach akcji „PSYjmiemy choinkę”. Podarowane drzewka będą służyć czworonogom.

W Schronisku Dla Zwierząt w Bełchatowie trwa doroczna akcja "PSYjmiemy choinkę". I jak zwykle cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców Bełchatowa i okolic. W ostatnim tygodniu do placówki trafiło 14 drzewek. Tradycyjnie najwięcej przybywa ich po święcie Trzech Króli. Tylko w sobotę, 8 stycznia mieszkańcy przywieźli 9 choinek. 

- Cieszymy się, że jest taki odzew i oczywiście czekamy na więcej. Drzewka będą służyć naszym czworonogom. Zimą ochronią je przed zimnym wiatrem, a latem dadzą cień i ochronią przed słońcem - przyznaje Mariusz Półbrat, kierownik schroniska. 

W ramach tej akcji drzewko może przywieźć każdy - nie ma żadnych limitów. Więcej informacji pod numerem telefonu (44) 633 38 77. Choinki można przywieźć na teren schroniska w dniach poniedziałek – piątek: w godz. 9-17.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Masz już jakieś plany na ferie zimowe 2022?
Latająca przyczepa za audi. Wszystko nagrała kamera radiowozu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE