Policja z Bełchatowa podsumowała akcję "Znicz 2022". Czy było bezpiecznie?

2022-11-03 14:24
Policja z Bełchatowa podsumowała akcję Znicz 2022. Czy było bezpiecznie?
Autor: KWP Łódź

Bełchatowscy policjanci podali statystyki dotyczące akcji "Znicz 2022". Dobre wiadomości są takie, że w tym roku było bezpieczniej niż w analogicznym okresie lat poprzednich.

Tradycyjnie przy okazji dnia Wszystkich Świętych wzmożone działania prowadzili policjanci. W tym roku akcja "Znicz" trwała aż sześć dni. Na terenie powiatu bełchatowskiego doszło w tym czasie do dwóch niegroźnych wypadków i ośmiu kolizji. 

- Na drogach powiatu bełchatowskiego było bezpieczniej niż w latach ubiegłych - mówi Marcin Kucner, naczelnik drogówki w Bełchatowie. 

Najważniejsze, że obyło się bez ofiar śmiertelnych. Mundurowi z Bełchatowa nie narzekali jednak na brak pracy. Ujawnili ponad 250 wykroczeń.

- Policjanci nałożyli 220 mandatów karnych. Główną przyczyną popełnianych wykroczeń było przekroczenie prędkości i nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu - dodaje Marcin Kucner. 

Policjanci z bełchatowskiej komendy zatrzymali też jedenastu nietrzeźwych kierujących, a dziewięciu zmotoryzowanych straciło prawo jazdy za zbyt dużą prędkość w obszarze zabudowanym.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Sonda
Lubisz oglądać filmy w jesienne wieczory?
Wszystkich Świętych 2022. Stare Powązki o zmroku. Zapomniany grób gwiazdy "Czterdziestolatka"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE