Niekorzystny biomet. Jak z nim walczyć?

2020-02-11 15:20
biomet. ból głowy
Autor: Pixabay

Dopadło was złe samopoczucie i rozdrażnienie? Jeśli tak, to macie do tego pełne prawo. Niekorzystny biomet, zimno, plucha i wiatr, które utrzymują się od kilku dni potrafią dać nieźle w kość.

Jak mawiał klasyk - jest zima, to musi być zimno. Sęk w tym, że nijak się to ma do rzeczywistości, a przynajmniej w tym roku. Prawdziwej zimy i śniegu jak nie było, tak nie ma. Mamy za to iście jesienną aurę, z silnym wiatrem, deszczem i pluchą. Taka pogoda może mieć spory wpływ na nasze samopoczucie. Meteopaci nie mają teraz łatwego życia, ale nawet ci mniej wrażliwi też mogą uskarżać się na dolegliwości.

Pogoda póki co nie odpuści

Wszystko wskazuje na to, że w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin sytuacja się nie zmieni.

- Dość silny i porywisty wiatr w całym kraju w dalszym ciągu będzie niekorzystnie wpływał na jakość nocnego wypoczynku, mogąc utrudniać zasypianie i zakłócać sen, co może skutkować uczuciem zmęczenia już od godzin porannych - informuje na swojej stronie IMGW.

Aura nam nie sprzyja, ale nie zapominajmy, że nasze samopoczucie zależy też od nas samych. Bełchatowianie w rozmowie z reporterem Radia Eska Bełchatów przyznają, że z dobrym samopoczuciem są nieco na bakier, ale warto poszukać sposobów, aby je sobie poprawić. Jak to zrobić? Posłuchajcie sami.

Posłuchajcie materiału Radia Eska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE