Narkotykowy arsenał w bmw. Policjanci z Bełchatowa mieli nosa!

2021-04-28 13:56 RR
Narkotykowy arsenał w bmw. Policjanci z Bełchatowa mieli nosa!
Autor: KPP Bełchatów

Samochód stał w środku nocy na światłach, więc policjanci postanowili go sprawdzić. Mieli nosa. Pasażer bmw miał przy sobie marihuanę, amfetaminę i tabletki ecstasy. 33-latkowi grozi teraz do 3 lat więzienia.

27 kwietnia policjanci pełniący służbę na nocnej zmianie zwrócili uwagę na bmw, które przez dłuższy czas stało przy jednej z bełchatowskich ulic na włączonych światłach mijania. Wewnątrz auta znajdowało się dwóch mężczyzn, jeden z nich siedział na tylnym siedzeniu. Podczas rutynowej kontroli wyszło na jaw, co mają na sumieniu.

- Podczas legitymowania pasażer bmw był wyraźnie poddenerwowany. W czasie policyjnych czynności próbował on coś ukryć pod siedzeniem pasażera. Okazało się, że były to dwie saszetki wypełnione środkami odurzającymi. W czasie przeszukania auta funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie blisko 36 gramów narkotyków. Były to: marihuana, amfetamina oraz tabletki ecstasy - informują bełchatowscy policjanci.

Zatrzymany 33-letni mieszkaniec Łasku usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w twojej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: online@grupazpr.pl

Celowo potrącił mężczyznę i uciekł z miejsca wypadku