Celnicy mieli nosa. Znaleźli u 27-latka 100 gramów marihuany

2020-05-08 16:18 rr
bełchatów. marihuana
Autor: KPP Bełchatów

Celnicy z Łodzi wykryli narkotyki na jednej z posesji na terenie powiatu bełchatowskiego. W tej sprawie policja zatrzymała 27-latka, który usłyszał zarzuty posiadania blisko 100 gramów marihuany oraz ponad pół grama metaamfetaminy. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Akcja funkcjonariuszy Urzędu Celno-Skarbowego w Łodzi miała miejsce 6 maja tuż przed północą. Na terenie jednej z posesji w powiecie bełchatowskim wykonywali czynności służbowe.

- Gdy policjanci przyjechali na miejsce, usłyszeli od celników, że w czasie sprawdzania pojazdu marki VW Transporter znaleźli w nim między innym foliowy woreczek z białym proszkiem oraz elektroniczną wagę do porcjowania narkotyków. Kiedy dokładnie przejrzeli teren posesji znaleźli również reklamówkę, w której znajdował się susz roślinny - relacjonują policjanci z KPP Bełchatów.

Policjanci zatrzymali 27-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Przeprowadzone przez policjantów badania narkotesterami wykazały, że jest to marihuana i metaamfetamina.