WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO] - Siostra Cristina, śpiewająca zakonnica we włoskim The Voice: talent od Boga? Zobaczcie, jak zareagowało jury! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]: zakonnica alicia keys, zakonnica the voice italy, śpiewająca zakonnica, zakonnica the voice youtube, śpiewająca zakonnica youtube, siostra cristina w the voice

Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]

RSS 24/03/2014 14:31 Komentarze 0

Zakonnica, która śpiewa - i to nie ta w przebraniu a prawdziwa - w The Voice of Italy to nowy hit internetu. Ubrana w habit siostra zaśpiewała na scenie cover No One Alicii Keys. Co więcej, z kawałkiem poradziła sobie wyśmienicie. Jak na zakonnicę z The Voice zareagowało jury? Musicie to zobaczyć!

śpiewająca zakonnica z The Voice Italy / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]
Śpiewająca zakonnica z The Voice Italy podbija YouTube wiosną 2014 roku. Filmik z występem utalentowanej siostry zaledwie dwa dni od wgrania do sieci obejrzało prawie 3 mln osób. Alicia Keys w habicie - możemy przeczytać w jednym z komentarzy pod nagraniem a to wszystko ze względu na to, że uduchowiona uczestniczka show zaprezentowała się w No One Alicii Keys.

Nie tylko śpiewająca zakonnica zbiera fanów - wspierające ją za kulisami siostry także rozkochują w sobie tysiące internautów z całego świata. Papież Franciszek I dając zgodę na występ w programie wiedział, co robi - tak pozytywnej reklamy kościół nie miał od czasu filmu Zakonnica w przebraniu.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Trzymamy kciuki za śpiewającą zakonnicę w The Voice Italy... chociaż Boska pomoc chyba jej wystarczy ;). Zobaczcie filmik z występu i miny zaskoczonych jurorów. Ten wykon przejdzie do historii.


Zobacz występ śpiewającej zakonnicy z The Voice Italy!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]
0

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Gdzie zagra? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź! [VIDEO]

Skrillex w Polsce w 2015 roku! Będą to pierwsze odwiedziny uwielbianego DJa i producenta w naszym kraju. Gdzie i kiedy zagra? Skrillex? Gdzie i za ile kupić bilety? Sprawdź!
19/12/2014 20:23
Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]
0

Darmowe filmy: święta na ostro i święta na ostro. Oglądaj filmy online [VIDEO]

Filmy za darmo na Święta. Zobacz pakiety: święta na ostro i święta na słodko. Oglądaj filmy online przez 24 godziny na dobę. 
19/12/2014 17:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
0

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
19/12/2014 16:44
Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]
0

Ida nominowana do Oscara. Film znalazł się na krótkiej liście Akademii Filmowej [VIDEO]

Film Ida został nominowany do Oscara. Szanse na statuetkę są coraz większe. Amerykańska Akademia Filmowa właśnie opublikowała listę 9 filmów, które powalczą o nominację do Oscara dla najlepszego obrazu nieanglojęzycznego. Sprawdź listę nominacji do Oscarów 2015 w kategorii filmy nieanglojęzyczne 
19/12/2014 16:11
O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]
0

O której godzinie jest pasterka? Zobacz, kiedy jest pasterka w Wigilię 24 grudnia i zbieraj Midnight Memories [VIDEO]

O której godzinie jest pasterka w Wigilię 24 grudnia? Godzinę pasterki bierzemy pod lupę na ESKA.pl chwilę przed Bożym Narodzeniem. Zobaczcie, kiedy zaczyna się pasterka w Wigilię 24 grudnia już teraz na ESKA.pl. Gotowi zebrać trochę Midnight Memories?
19/12/2014 15:15
Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]
0

Walka o karpia w Lidlu: nowy hit YouTube z końca 2014 roku podkręcamy piosenką! [VIDEO]

Walka o karpia w Lidlu - taki filmik na YouTube pojawił się pod koniec 2014 roku i szybko stał się nowym hitem sieci. Wideo "Lidl Walka O Karpia" mamy dla Was na ESKA.pl podkręcone wymowną piosenką. Zobaczcie, jak klienci walczą o karpia w Lidlu  na promocji z idealnie dopasowanym soundtrackiem. Byliście już po karpia w Lidlu ;)?
19/12/2014 15:07
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska