WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO] - Siostra Cristina, śpiewająca zakonnica we włoskim The Voice: talent od Boga? Zobaczcie, jak zareagowało jury! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]: zakonnica alicia keys, zakonnica the voice italy, śpiewająca zakonnica, zakonnica the voice youtube, śpiewająca zakonnica youtube, siostra cristina w the voice

Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]

RSS 24/03/2014 14:31 Komentarze 0

Zakonnica, która śpiewa - i to nie ta w przebraniu a prawdziwa - w The Voice of Italy to nowy hit internetu. Ubrana w habit siostra zaśpiewała na scenie cover No One Alicii Keys. Co więcej, z kawałkiem poradziła sobie wyśmienicie. Jak na zakonnicę z The Voice zareagowało jury? Musicie to zobaczyć!

śpiewająca zakonnica z The Voice Italy / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]
Śpiewająca zakonnica z The Voice Italy podbija YouTube wiosną 2014 roku. Filmik z występem utalentowanej siostry zaledwie dwa dni od wgrania do sieci obejrzało prawie 3 mln osób. Alicia Keys w habicie - możemy przeczytać w jednym z komentarzy pod nagraniem a to wszystko ze względu na to, że uduchowiona uczestniczka show zaprezentowała się w No One Alicii Keys.

Nie tylko śpiewająca zakonnica zbiera fanów - wspierające ją za kulisami siostry także rozkochują w sobie tysiące internautów z całego świata. Papież Franciszek I dając zgodę na występ w programie wiedział, co robi - tak pozytywnej reklamy kościół nie miał od czasu filmu Zakonnica w przebraniu.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Trzymamy kciuki za śpiewającą zakonnicę w The Voice Italy... chociaż Boska pomoc chyba jej wystarczy ;). Zobaczcie filmik z występu i miny zaskoczonych jurorów. Ten wykon przejdzie do historii.


Zobacz występ śpiewającej zakonnicy z The Voice Italy!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z filmu! Tak wygląda apartament Greya. Beyonce może być zazdrosna ;) [VIDEO]

Film 50 Twarzy Greya: nowe video z planu zdjęciowego dostępne w sieci! Nie jest to nowy zwiastun 50 Twarzy Greya ale nagranie, ukazujące kulisy pracy nad przygotowywaniem najbardziej oczekiwanego filmu 2015 roku. W nowym materiale video ujrzymy apartament Christiana Greya w całej okazałości. Takiego domu nie powstydziłaby się sama Beyonce! 
31/01/2015 11:30
Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]
0

Super Bowl 2015: gdzie oglądać, czy jest transmisja w internecie? Show Katy Perry kusi! [VIDEO]

Gdzie oglądać Super Bowl 2015 - najważniejszy mecz futbolu amerykańskiego? Finał Super Bowl XLIX już w najbliższą niedzielę 1 lutego 2015 roku. W przerwie między rozgrywkami zaśpiewa Katy Perry i Lenny Kravitz. Z tego też względu warto już teraz sprawdzić, czy istnieje możliwość obejrzenia transmisji online Super Bowl 2015 na żywo w internecie.
31/01/2015 11:29
Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar na żywo 30.01.2015: link do transmisji na stronie. Live It razem z nami! [VIDEO]

Mecz Polska - Katar 30.01.2015 na żywo oglądać będą też kibice-internauci. Na ESKA.pl mamy dla Was link do transmisji meczu Polska - Katar w ręczną 2015 - tej legalnej i oficjalnej. Zobacz, gdzie oglądać mecz Polska - Katar 30 stycznia 2015 roku live i Live It z Eskową ekipą!
30/01/2015 17:33
Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]
0

Film 50 Twarzy Greya: oficjalna playlista przed premierą od Universalu! Posłuchajcie Czekając na 50 Twarzy Greya [AUDIO]

Premiera filmu 50 Twarzy Greya w polskich kinach to wydarzenie, na które czekają tysiące fanów książki o Christianie Greyu. Przed premierą 50 Twarzy Greya na dużym ekranie i płyty z soundtrackiem do produkcji wytwórnia Universal Music Polska przygotowała specjalną playlistę Czekając na 50 Twarzy Greya. Odpalcie piosenki z 50 Twarzy Greya i nie tylko już teraz na ESKA.pl!
30/01/2015 17:28
Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]
0

Mecz Polska - Katar: wynik meczu w ręczną 2015 na ESKA.pl chwilę po spotkaniu z 30.01.2015. You Are Looking At The Winner? [VIDEO]

Wynik meczu Polska - Katar zdecyduje o tym, czy polscy szczypiorniści dostaną się do finału MŚ w Piłce Ręcznej Katar 2015. Czy w półfinale mistrzostw pokonamy zawodników z Kataru? Wynik meczu Polska - Katar podamy tuż po piątkowym spotkaniu z 30.01.2015. 
30/01/2015 17:21
Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]
0

Serwis This. - nowy serwis społecznościowy przypomina polski Wykop. Zobaczcie, jak działa. This Is It? [VIDEO]

Co to jest This., jak działa i jak zdobyć zaproszenie, żeby założyć konto? To właśnie najczęściej zadawane pytania po premierze This. - nowego serwisu społecznościowego opartego na dzieleniu się linkami - na które odpowiadamy na ESKA.pl. Zobaczcie, czy mamy nową gwiazdą wśród serwisów społecznościowych i dlaczego This. przypomina Wykop. Kto wie, może This Is It jeśli chodzi o social media...
30/01/2015 16:31
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska