Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO] - Siostra Cristina, śpiewająca zakonnica we włoskim The Voice: talent od Boga? Zobaczcie, jak zareagowało jury! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]: zakonnica alicia keys, zakonnica the voice italy, śpiewająca zakonnica, zakonnica the voice youtube, śpiewająca zakonnica youtube, siostra cristina w the voice

Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]

RSS 24/03/2014 14:31 Komentarze 0

Zakonnica, która śpiewa - i to nie ta w przebraniu a prawdziwa - w The Voice of Italy to nowy hit internetu. Ubrana w habit siostra zaśpiewała na scenie cover No One Alicii Keys. Co więcej, z kawałkiem poradziła sobie wyśmienicie. Jak na zakonnicę z The Voice zareagowało jury? Musicie to zobaczyć!

śpiewająca zakonnica z The Voice Italy / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]
Śpiewająca zakonnica z The Voice Italy podbija YouTube wiosną 2014 roku. Filmik z występem utalentowanej siostry zaledwie dwa dni od wgrania do sieci obejrzało prawie 3 mln osób. Alicia Keys w habicie - możemy przeczytać w jednym z komentarzy pod nagraniem a to wszystko ze względu na to, że uduchowiona uczestniczka show zaprezentowała się w No One Alicii Keys.

Nie tylko śpiewająca zakonnica zbiera fanów - wspierające ją za kulisami siostry także rozkochują w sobie tysiące internautów z całego świata. Papież Franciszek I dając zgodę na występ w programie wiedział, co robi - tak pozytywnej reklamy kościół nie miał od czasu filmu Zakonnica w przebraniu.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Trzymamy kciuki za śpiewającą zakonnicę w The Voice Italy... chociaż Boska pomoc chyba jej wystarczy ;). Zobaczcie filmik z występu i miny zaskoczonych jurorów. Ten wykon przejdzie do historii.


Zobacz występ śpiewającej zakonnicy z The Voice Italy!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Wyniki matur 2015 w internecie - logowanie. Kiedy i jak sprawdzić online? This Is It drodzy maturzyści [VIDEO]
2

Wyniki matur 2015 w internecie - logowanie. Kiedy i jak sprawdzić online? This Is It drodzy maturzyści [VIDEO]

Wyniki matur 2015 w internecie sprawdzimy poprzez logowanie, które pod lupę bierzmy na ESKA.pl. Kiedy i jak logować się po wyniki z matury 2015 online? Czy wyniki z matury 2015 w internecie będą szybciej niż świadectwa dojrzałości w szkołach? Wszystko o wynikach z matury 2015 w internecie i nie tylko w jednym miejscu - This Is It drodzy zdający!
30/06/2015 10:10
Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? [VIDEO]
1

Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? [VIDEO]

Progi punktowe na studia 2015 w ocenie ESKA.pl. Zobaczcie, od czego zależą progi punktowe na medycynę, prawo czy też dziennikarstwo. Na co przez progi punktowe na uczelnie 2015 będzie dostać się najtrudniej? Opcja Hard w kilku przypadkach!
30/06/2015 09:32
Matura poprawkowa 2015. Kiedy są Matury 2015 w terminie poprawkowym? To szansa dla tych, którzy nie zdali [VIDEO]
0

Matura poprawkowa 2015. Kiedy są Matury 2015 w terminie poprawkowym? To szansa dla tych, którzy nie zdali [VIDEO]

Kiedy są poprawki z Matury 2015? Po otrzymaniu wyników Matury 2015, wielu uczniów będzie zastanawiać się, kiedy będą mogli przystąpić do egzaminu poprawkowego. Terminy poprawek z Matury 2015 do sprawdzenia na ESKA.pl. 'Szansę znów dostałem...' mogą zaśpiewać oblani.
30/06/2015 06:54
Taylor Swift wystąpi na Super Bowl 2016? Sprawdzamy, czy jest to możliwe [VIDEO]
0

Taylor Swift wystąpi na Super Bowl 2016? Sprawdzamy, czy jest to możliwe [VIDEO]

Plotki głoszą, że Taylor Swift jest trakcie negocjacji dotyczących występu na Super Bowl Halftime Show 2016. Czy gwiazda ma rzeczywiście szanse zaśpiewać podczas finału rozgrywek w futbolu amerykańskim? Sprawdź na ESKA.pl
29/06/2015 17:52
Półfinał Copa America Chile - Peru: online i w TV - gdzie oglądać? Check It Out [VIDEO]
0

Półfinał Copa America Chile - Peru: online i w TV - gdzie oglądać? Check It Out [VIDEO]

Mecz Chile - Peru: gdzie oglądać online i w TV piłkarskie emocje latynoskich sportowców? Czy transmisja półfinału Copa America 2015 będzie dostępna w polskiej telewizji za darmo? Wszystkie informacje na temat półfinału Copa America 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
29/06/2015 17:52
Open'er 2015 informacje praktyczne - o której otwarcie bramek, czego nie można wnieść. O czym nie możemy Forget Forget? [VIDEO]
0

Open'er 2015 informacje praktyczne - o której otwarcie bramek, czego nie można wnieść. O czym nie możemy Forget Forget? [VIDEO]

Open'er 2015 - informacje praktyczne na kilka godzin przed festiwalem mogą się okazać ostatnią deską ratunku dla wszystkich zdezorientowanych festiwalowiczów, którzy na Open'era udają się po raz pierwszy. O której nastąpi otwarcie bramek na Open'era 2015? Co z parkingami? Jak dojechać na festiwal? Wszystko, o czym nie można Forget Forget przed festiwalem na ESKA.pl 
29/06/2015 17:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska