Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO] - Siostra Cristina, śpiewająca zakonnica we włoskim The Voice: talent od Boga? Zobaczcie, jak zareagowało jury! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]: zakonnica alicia keys, zakonnica the voice italy, śpiewająca zakonnica, zakonnica the voice youtube, śpiewająca zakonnica youtube, siostra cristina w the voice

Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]

RSS 24/03/2014 14:31 Komentarze 0

Zakonnica, która śpiewa - i to nie ta w przebraniu a prawdziwa - w The Voice of Italy to nowy hit internetu. Ubrana w habit siostra zaśpiewała na scenie cover No One Alicii Keys. Co więcej, z kawałkiem poradziła sobie wyśmienicie. Jak na zakonnicę z The Voice zareagowało jury? Musicie to zobaczyć!

śpiewająca zakonnica z The Voice Italy / fot. YouTube
Ilustracja do artykułu: Zakonnica śpiewa w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]
Śpiewająca zakonnica z The Voice Italy podbija YouTube wiosną 2014 roku. Filmik z występem utalentowanej siostry zaledwie dwa dni od wgrania do sieci obejrzało prawie 3 mln osób. Alicia Keys w habicie - możemy przeczytać w jednym z komentarzy pod nagraniem a to wszystko ze względu na to, że uduchowiona uczestniczka show zaprezentowała się w No One Alicii Keys.

Nie tylko śpiewająca zakonnica zbiera fanów - wspierające ją za kulisami siostry także rozkochują w sobie tysiące internautów z całego świata. Papież Franciszek I dając zgodę na występ w programie wiedział, co robi - tak pozytywnej reklamy kościół nie miał od czasu filmu Zakonnica w przebraniu.

>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

Trzymamy kciuki za śpiewającą zakonnicę w The Voice Italy... chociaż Boska pomoc chyba jej wystarczy ;). Zobaczcie filmik z występu i miny zaskoczonych jurorów. Ten wykon przejdzie do historii.


Zobacz występ śpiewającej zakonnicy z The Voice Italy!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?
0

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje. Kto walczy o statuetki EMA 2015?

ESKA MUSIC AWARDS 2015 - nominacje zostały ujawnione 2 lipca podczas specjalnej ceremonii odbywającej się w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Jakie będą kategorie nagród i kto zawalczy o statuetki już 29 sierpnia w Szczecinie? Sprawdź!    
02/07/2015 21:42
SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO
0

SketchShe: polska odpowiedź na HIT INTERNETU. Zobacz Mime Through Time VIDEO

HIT INTERNETU: Polska odpowiedź na klip dziewczyn ze SketchShe. Zobacz fenomenalne nagranie Mime Through Time z muzyczną podróżą przez czas. 
04/07/2015 19:22
Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria
0

Luxuria Astaroth w nowym teledysku - tym razem nie u Donatana! Klip Z Ziemi Do Gwiazd - Chipsu ft. Luxuria

Chipsu ft. Luxuria Astaroth - Z Ziemi Do Gwiazd: teledysk zaliczył swoją premierę w sieci. Tym razem piękna modelka Donatana udziela się również wokalnie. Jak podoba się Wam gościnny występ Luxurii u rapera Chipsa? Teledysk do kwałka Z Ziemi Do Gwiazd dostępny na ESKA.pl 
04/07/2015 17:23
Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]
0

Fontanny w Warszawie 2015: otwarcie. Kiedy i o której godzinie pierwszy pokaz w Multimedialnym Parku Fontann wypełnionym Lights? [VIDEO]

Fontanny w Warszawie 2015 startują już w maju. Pierwszy pokaz fontann w Warszawie 2015 pod lupą ESKA.pl. Kiedy i o której otwarcie Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie 2015? Zobaczcie już teraz odliczając z nami do pełnego wody i Lights show!
04/07/2015 16:19
Bobbi Kristina Brown pobita przez partnera? Córka Whitney Houston ofiarą przemocy?
0

Bobbi Kristina Brown pobita przez partnera? Córka Whitney Houston ofiarą przemocy?

Bobbi Kristina Brown ofiarą przemocy? Partner córki Whitney Houston był czystym złem - tak opisała go przyjaciółka Bobbi. Nick Gordon według relacji kobiety znęcał się na Bobbi Kristiną Brown. Nowe informacje na temat życia córki Whitney Houston trafiły do sieci
04/07/2015 15:22
Dzień Niepodległości USA: 4 lipca z teledyskami, z których Amerykanie mogą być dumni [VIDEO]
0

Dzień Niepodległości USA: 4 lipca z teledyskami, z których Amerykanie mogą być dumni [VIDEO]

Dzień Niepodległości USA: 4 lipca Amerykanie świętują Dzień Niepodległości, a na ESKA.pl prezentujemy teledyski, z których może być dumny każdy Amerykanin. Co oprócz American Oxygen? Klipy na Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych na ESKA.pl 
04/07/2015 12:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!

UWAGA! Wszystkiego co może ci grozić na wakacjach można uniknąć - sprawdź sposoby!


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska