WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO] - WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]: wielka orkiestra świątecznej pomocy 2014, wośp 2014 finał, wośp 2014 koncerty, wośp w gdansku 2014, wośp 2014 w gdańsku, wośp 22 finał w gdańsku, wośp gdańsk 2014 kto wystąpi

WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]

RSS 02/01/2014 16:23 Komentarze 0
WOŚP 2014 w Gdańsku. Podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bydgoszczy wystąpią m.in. Donatan i Cleo. Kto jeszcze? Sprawdźcie na ESKA.pl.
22. finał WOŚP 22. finał WOŚP / Oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]
WOŚP 2014 w Gdańsku - kto zagra podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? My już wiemy, że na scenie na Targu Węglowym pojawią się autorzy hity My Słowianie, czyli Donatan i Cleo. Ich klip doczekał się ponad 31 mln wyświetleń na YouTube oraz mnóstwo przeróbek. My Słowianie w Gdańsku zabrzmi po godzinie 15.00. A tuż po godzinie 19.00 w Bydgoszczy, gdzie Donatan i Cleo też zaśpiewają na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

>>> WOŚP 2014 w Poznaniu. Kto wystąpi?

Podczas 22. finału WOŚP w Gdańsku zagrają także Ewelina Lisowska, Myslovitz i Golden Life. Nie zabraknie także finalistów The Voice Of Poland: Mateusza Ziółko, Ernesta Staniaszka, Arka Kłusowskiego. Wśród potwierdzonych gwiazd znaleźli się również: Parovoz, Mesajah, Bixbit, C.L.P. i Czarodzieje z Kaszub.

Myslovitz - Telefon



Ewelina Lisowska - Aero-Plan II



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards
0

House of Cards 3 - premiera odcinka s03201 w MEMACH. Zobacz jak internauci świętują powrót House of Cards

27.02.2015 premiera House of Cards 3. O tym, że to kultowy serial świadczyć może to, że w internecie pojawiły się memy związane z premierą 3 sezonu. Zobacz memy o House of Cards 3 na ESKA.pl
28/02/2015 12:00
Leonard Nimoy nie żyje. Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka zmarł w wieku 83 lat. Reakcje gwiazd po śmierci Leonarda Nimoy'a
0

Leonard Nimoy nie żyje. Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka zmarł w wieku 83 lat. Reakcje gwiazd po śmierci Leonarda Nimoy'a

Odtwórca roli Spocka ze Star Trecka nie żyje. Leonard Nimoy zmarł w wieku 83 lat. Informację o śmierci potwierdziła żona aktora - Susan Bay Nimoy. Leonard Nimoy cierpiał na przewlekłą chorobę płuc. Postać Spocka była uwielbiana przez wiele gwiazd muzycznych. Zobacz, które z nich złożyły kondolencje po śmierci Leonarda Nimoya
28/02/2015 11:59
Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey tuż tuż! Teaser Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]
0

Honorata Skarbek: Damy Radę - nowy teledysk Honey tuż tuż! Teaser Damy Radę na ESKA.pl [VIDEO]

Nowy teledysk Honoraty Skarbek już niedługo zaliczy swoją premierę. Nowa piosenka od Honey nosi tytuł Damy Radę. W ostatni weekend lutego 2015 roku do sieci trafił teaser nowego teledysku Honey. Jak zapowiada się nowy klip Honoraty Skarbek? Sprawdźcie na ESKA.PL 
28/02/2015 11:51
Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]
1

Hit Internetu: biało złota sukienka. A może niebiesko czarna? Miley Cyrus, Taylor Swift i Kim Kardashian już powiedziały a jak Wy to widzicie? [SONDA]

Sukienka na językach internautów! Dyskusja nad kolorem "biało złotej" sukienki to najnowszy hit sieci. Amerykanie kłócą się o kolor sukienki na zdjęciu wrzuconym do jednego z serwisów społecznościowych. Głos zaczynają zabierać nawet celebryci. Jak to jest możliwe, że zdjęcie czarno niebieskiej sukienki może być biało złote? Zobaczcie sami i zapytajcie znajomych - będziecie zaskoczeni! 
28/02/2015 09:41
Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]
0

Mamy Cię 2015: pierwszy odcinek i transmisje Mamy Cię na TVN pod Eskową lupą. Wkręcą muzyczne gwiazdy? [VIDEO]

Pierwszy odcinek Mamy Cię 2015 rozpocznie 4. serię Mamy Cię na TVN. Wiemy, kiedy zaczyna się Mamy Cię 2015 na TVN, w jakie dni oglądać show i o której godzinie zaczynać się będą jego transmisje. Sprawdźcie informacje o premierze Mamy Cię 2015 na TVN i zobaczcie, jaki są szanse na wkręty z udziałem muzycznych gwiazd!
28/02/2015 09:28
Falun 2015: gdzie oglądać skoki narciarskie i biegi 28.02.2015, o której godzinie i kto startuje z Polaków? Czy tym  razem Polacy będą Stronger?
0

Falun 2015: gdzie oglądać skoki narciarskie i biegi 28.02.2015, o której godzinie i kto startuje z Polaków? Czy tym razem Polacy będą Stronger?

Mistrzostwa Świata w Falun 2015: w nadchodzący weekend 28.02.2015 czeka nas ostatnia prosta mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym. W sobotę 28 lutego 2015 odbędą się skoki drużynowe mężczyzn, sprint drużynowy w kombinacji norweskiej oraz biegi narciarskie kobiet i mężczyzn. O której oglądać transmisję na żywo skoków narciarskich oraz biegów narciarskich z 28.02.2015? Kto z Polaków startuje w przedostatnim dniu MŚ w Falun 2015? Sprawdź na ESKA.pl 
28/02/2015 06:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]

Zaćmienie Słońca 2015 w Polsce: kiedy, o której, gdzie oglądać? Gotowi na Eclipse? [AUDIO]