WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO] - WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]: wielka orkiestra świątecznej pomocy 2014, wośp 2014 finał, wośp 2014 koncerty, wośp w gdansku 2014, wośp 2014 w gdańsku, wośp 22 finał w gdańsku, wośp gdańsk 2014 kto wystąpi

WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]

RSS 02/01/2014 16:23 Komentarze 0
WOŚP 2014 w Gdańsku. Podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bydgoszczy wystąpią m.in. Donatan i Cleo. Kto jeszcze? Sprawdźcie na ESKA.pl.
22. finał WOŚP 22. finał WOŚP / Oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]
WOŚP 2014 w Gdańsku - kto zagra podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? My już wiemy, że na scenie na Targu Węglowym pojawią się autorzy hity My Słowianie, czyli Donatan i Cleo. Ich klip doczekał się ponad 31 mln wyświetleń na YouTube oraz mnóstwo przeróbek. My Słowianie w Gdańsku zabrzmi po godzinie 15.00. A tuż po godzinie 19.00 w Bydgoszczy, gdzie Donatan i Cleo też zaśpiewają na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

>>> WOŚP 2014 w Poznaniu. Kto wystąpi?

Podczas 22. finału WOŚP w Gdańsku zagrają także Ewelina Lisowska, Myslovitz i Golden Life. Nie zabraknie także finalistów The Voice Of Poland: Mateusza Ziółko, Ernesta Staniaszka, Arka Kłusowskiego. Wśród potwierdzonych gwiazd znaleźli się również: Parovoz, Mesajah, Bixbit, C.L.P. i Czarodzieje z Kaszub.

Myslovitz - Telefon



Ewelina Lisowska - Aero-Plan II



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
0

Pogoda na Święta Wielkanocne 2015: sprawdź prognozę na Wielkanoc 2015! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?

Prognoza pogody na Wielkanoc 2015, czyli odpowiedź na pytanie 'jaka będzie pogoda w święta Wielkanocne 2015?' czeka na Was na ESKA.pl. Wiemy już, czy w Wielkanoc 2015 będzie ciepło i ile stopni pojawi się na termometrach w Wielką Niedzielę 5 kwietnia 2015 roku. Sprawdzajcie pogodę na Wielkanoc 2015 razem z nami! Rozpędzimy się W Stronę Słońca?
28/03/2015 08:38
Violetta w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Polsce 29.03.2015 [VIDEO]
0

Violetta w Polsce 2015 - informacje praktyczne przed koncertem Violetty w Polsce 29.03.2015 [VIDEO]

Violetta Live w Polsce 2015: tuż przed koncertem zbieramy praktyczne informacje. O której otwarcie bramek? Jak dojechać do Atlas Areny? Te i inne informacje do sprawdzenia już dzisiaj przed koncertem Violetta Live w Łodzi 29.03.2015
28/03/2015 08:34
Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]
0

Polska - Irlandia: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w TV i online? Kocham Cię Jak Irlandię, czy nasi górą? [VIDEO]

Polska - Irlandia czyli mecz eliminacji do Euro 2016 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 29.03.2015. Gdzie i o której rozpocznie się transmisja meczu Polska - Irlandia na żywo? Czy możemy spodziewać się transmisji meczu Polska - Irlandia w telewizji na ogólnodostępnym kanale? Gdzie szukać darmowych streamów do spotkania Polska - Irlandia w internecie? Kocham Cię Jak Irlandię czy nasi górą?    
28/03/2015 08:33
Kiedy jest zmiana czasu 2015 na letni z zimowego: jak przestawiamy zegarek i po co zmienia się czas? Szukamy Daylight! [VIDEO]
0

Kiedy jest zmiana czasu 2015 na letni z zimowego: jak przestawiamy zegarek i po co zmienia się czas? Szukamy Daylight! [VIDEO]

W którą stronę jest zmiana czasu w marcu 2015? Po co zmienia się czas? To pytanie zada sobie wielu przy zmianie czasu 2014 z letniego na zimowy. ESKA.pl wie, po co jest zmiana czasu. Za wszystko odpowiedzialne jest Daylight. Klikajcie i zobaczcie, o co chodzi w zmianie czasu na zimowy razem z nami!
28/03/2015 08:32
Celebrity Splash odc. 4: kto wystąpi w kolejnym odcinku z 28.03.2015? Nie wszystkie skoki w Celebrity Splash były udane  [VIDEO]
0

Celebrity Splash odc. 4: kto wystąpi w kolejnym odcinku z 28.03.2015? Nie wszystkie skoki w Celebrity Splash były udane [VIDEO]

Przed nami kolejna grupa śmiałków w Celebrity Splash. Kto wystąpi w 4. odc. Celebrity Splash? Czyje skoki będziemy podziwiać 28.03.2015? Lista uczestników, którzy skoczą do wody w Celebrity Splash odc. 4 do sprawdzenia na ESKA.pl. Zanim jednak zasiądziemy przed telewizorami mamy dla Was film z najgorszymi skokami do wody w Celebrity Splash 
28/03/2015 08:30
Polska - Irlandia: transmisja na żywo online - gdzie szukać streamów do meczu eliminacji EURO 2016? Check On It [VIDEO]
0

Polska - Irlandia: transmisja na żywo online - gdzie szukać streamów do meczu eliminacji EURO 2016? Check On It [VIDEO]

Polska - Irlandia 2015: online i na żywo transmisję meczu eliminacji do Euro 2016 będzie można obejrzeć w internecie? Gdzie szukać live streamów do meczu Polska - Irlandia? Przetrzepaliśmy internety w poszukiwaniu linków do transmisji meczu Polska - Irlandia 
28/03/2015 08:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

0
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

2
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska