WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO] - WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tagi związane z WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]: wielka orkiestra świątecznej pomocy 2014, wośp 2014 finał, wośp 2014 koncerty, wośp w gdansku 2014, wośp 2014 w gdańsku, wośp 22 finał w gdańsku, wośp gdańsk 2014 kto wystąpi

WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]

RSS 02/01/2014 16:23 Komentarze
WOŚP 2014 w Gdańsku. Podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bydgoszczy wystąpią m.in. Donatan i Cleo. Kto jeszcze? Sprawdźcie na ESKA.pl.
22. finał WOŚP 22. finał WOŚP / Oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]
WOŚP 2014 w Gdańsku - kto zagra podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? My już wiemy, że na scenie na Targu Węglowym pojawią się autorzy hity My Słowianie, czyli Donatan i Cleo. Ich klip doczekał się ponad 31 mln wyświetleń na YouTube oraz mnóstwo przeróbek. My Słowianie w Gdańsku zabrzmi po godzinie 15.00. A tuż po godzinie 19.00 w Bydgoszczy, gdzie Donatan i Cleo też zaśpiewają na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

>>> WOŚP 2014 w Poznaniu. Kto wystąpi?

Podczas 22. finału WOŚP w Gdańsku zagrają także Ewelina Lisowska, Myslovitz i Golden Life. Nie zabraknie także finalistów The Voice Of Poland: Mateusza Ziółko, Ernesta Staniaszka, Arka Kłusowskiego. Wśród potwierdzonych gwiazd znaleźli się również: Parovoz, Mesajah, Bixbit, C.L.P. i Czarodzieje z Kaszub.

Myslovitz - Telefon



Ewelina Lisowska - Aero-Plan II



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Dziewczyna z pociągu - obsada i premiera filmu!
0

Dziewczyna z pociągu - obsada i premiera filmu!

Dziewczyna z pociągu - premiera filmu już wkrótce! Już teraz na ESKA.pl znajdziecie informacje o produkcji i jej obsadzie. Zdradzamy także, gdzie zobaczyć Dziewczynę z pociągu jeszcze przed premierą.
30/09/2016 15:08
Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?
0

Agnieszka Chylińska - płyta Forever Child i trasa koncertowa. Gdzie i kiedy?

Agnieszka Chylińska powraca z mocnym uderzeniem! W jeden dzień pojawiła się płyta Forever Child, piosenka Królowa łez i zapowiedź trasy koncertowej! O wszystkim więcej dowiecie się - oczywiście na ESKA.pl
30/09/2016 14:45
Patrycja Koszewska z Voice of Poland! Czy to kolejna Monika Lewczuk?
0

Patrycja Koszewska z Voice of Poland! Czy to kolejna Monika Lewczuk?

Patrycja Koszewska - kim jest uczestniczka Voice of Poland? Czy początkująca wokalistka powtórzy sukces Moniki Lewczuk?
30/09/2016 14:27
Super Bowl 2017 - Lady Gaga jednak gwiazdą! [VIDEO]
0

Super Bowl 2017 - Lady Gaga jednak gwiazdą! [VIDEO]

Lady Gaga wystąpi na Super Bowl 2017! Wokalistka da kilkuminutowy koncert podczas finału ligi futbolu amerykańskiego NFL. Kiedy i gdzie zaśpiewa autorka hitu Perfect Ilussion? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl
30/09/2016 14:21
Dzień chłopaka - demotywatory, memy, śmieszne obrazki - TOP 12 obrazków na dzień chłopaka
0

Dzień chłopaka - demotywatory, memy, śmieszne obrazki - TOP 12 obrazków na dzień chłopaka

Dzień chłopaka już tuż tuż. Memy i demotywatory to niezły prezent na dzień chłopaka. Nawet jeżeli nie masz chłopaka, wyślij życzenia swoim kolegom i znajomym, na pewno ucieszą się, że pamiętasz o nich w Dniu chłopaka.
30/09/2016 13:07
Natalia Juszczyszyn - kim jest uczestniczka Voice of Poland?
0

Natalia Juszczyszyn - kim jest uczestniczka Voice of Poland?

Natalia Juszczyszyn o miejsce w Voice of Poland powalczy podczas ostatnich przesłuchań w ciemno. Kim jest wokalistka i czy jej występ spodoba się jury?
30/09/2016 13:06
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

Maria Tyszkiewicz to rodzina Beaty Tyszkiewicz? Kim jest uczestniczka TTBZ 6?

24/09/2016 22:48

0
Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

Facebook: 10 ukrytych funkcji FB, które musisz znać, żeby być COOL!

22/09/2016 22:17

0
Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

Warsztaty rysowania członka biją rekordy popularności! Tysiące chcą robić to dobrze

19/09/2016 23:42

0
Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

Pitbul 2: niebezpieczne dziewczyny i Doda w nowym zwiastunie filmu

16/09/2016 13:56

0
Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

Kim jest LP? 5 zaskakujących faktów o gwieździe ESKA Music Awards 2016!

10/09/2016 12:55

0
Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

Połowinki na studiach, w liceum i gimnazjum. Kiedy są?

08/09/2016 13:16

0
informacje
Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem

Sprawdź jak połączyć jogę z tańcem


Akcja partnerska
Polecamy
Polski Justin Bieber
Kto zasłużył na miano polskiego Justina Biebera?
  • Kamil Bijoś
  • Dawid Kwiatkowski
  • Jeremi Sikorski
  • Artur Sikorski
  • Mike, członek zespołu Neo
  • Michał Stryczniewicz
polub
ESKA