WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO] - WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tagi związane z WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]: wielka orkiestra świątecznej pomocy 2014, wośp 2014 finał, wośp 2014 koncerty, wośp w gdansku 2014, wośp 2014 w gdańsku, wośp 22 finał w gdańsku, wośp gdańsk 2014 kto wystąpi

WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]

RSS 02/01/2014 16:23 Komentarze
WOŚP 2014 w Gdańsku. Podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bydgoszczy wystąpią m.in. Donatan i Cleo. Kto jeszcze? Sprawdźcie na ESKA.pl.
22. finał WOŚP 22. finał WOŚP / Oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]
WOŚP 2014 w Gdańsku - kto zagra podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? My już wiemy, że na scenie na Targu Węglowym pojawią się autorzy hity My Słowianie, czyli Donatan i Cleo. Ich klip doczekał się ponad 31 mln wyświetleń na YouTube oraz mnóstwo przeróbek. My Słowianie w Gdańsku zabrzmi po godzinie 15.00. A tuż po godzinie 19.00 w Bydgoszczy, gdzie Donatan i Cleo też zaśpiewają na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

>>> WOŚP 2014 w Poznaniu. Kto wystąpi?

Podczas 22. finału WOŚP w Gdańsku zagrają także Ewelina Lisowska, Myslovitz i Golden Life. Nie zabraknie także finalistów The Voice Of Poland: Mateusza Ziółko, Ernesta Staniaszka, Arka Kłusowskiego. Wśród potwierdzonych gwiazd znaleźli się również: Parovoz, Mesajah, Bixbit, C.L.P. i Czarodzieje z Kaszub.

Myslovitz - Telefon



Ewelina Lisowska - Aero-Plan II



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Czebole - gdzie powstały wielkie koncerny?
0

Czebole - gdzie powstały wielkie koncerny?

Gdzie powstały czebole? Takie pytanie w Milionerach usłyszała jedna z uczestniczek. 
29/05/2017 15:00
KSW 39: Rożal i jego spektakularny nokaut VIDEO
0

KSW 39: Rożal i jego spektakularny nokaut VIDEO

Marcin Różal Różalski to zdecydowanie największy zwycięzca KSW 39 na Narodowym. Zobacz na ESKA.pl, jak wygrał swoją walkę.
29/05/2017 14:58
Pitbull: parodia lepsza niż oryginał? [VIDEO]
0

Pitbull: parodia lepsza niż oryginał? [VIDEO]

Parodia Pitbulla w wykonaniu popularnych polskich YouTuberów bawi do łez. AbstrachujeTV trafili w sedno?
29/05/2017 14:33
DZIEŃ DZIECKA 2017
0

DZIEŃ DZIECKA 2017

DZIEŃ DZIECKA 2017 - wszystko, co musisz wiedzieć - w jednym miejscu. Co kupić dziecku, a co nastolatkowi, co robić 1.06.2017 w Twoim mieście - sprawdź serwis specjalny ESKA.pl i ESKA INFO!
29/05/2017 14:33
Parada Równości 2017: data, trasa, utrudnienia
0

Parada Równości 2017: data, trasa, utrudnienia

Parada Równości 2017 w Warszawie to największy przemarsz osób LGBT i ich przyjaciół w Polsce. Kiedy się odbędzie? Jaka jest trasa tegorocznego pochodu? Sprawdź szczegóły już teraz - na ESKA.pl.
29/05/2017 13:43
KSW 41 Popek: znam już swojego następnego rywala
0

KSW 41 Popek: znam już swojego następnego rywala

Popek podczas KSW 39 znokautował w niecałą minutę Roberta Burneikę i tym samym powrócił do gry w MMA. Tuż po walce zdradził, że poznał nazwisko kolejnego rywala.
29/05/2017 13:29
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

Dojrzały Dawid Kwiatkowski w nowym teledysku I'm With The Girl [VIDEO]

28/05/2017 17:24

0
KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

KSW 39 - WYNIKI. Relacja minuta po minucie: Khalidov, Mańkowski, Pudzianowski, Popek

28/05/2017 00:50

0
Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

Krzysztof Rutkowski w najgorszym występie w historii show-biznesu

27/05/2017 11:22

0
Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

Pogoda na czerwiec 2017: długoterminowa prognoza. Lato od pierwszych dni?

25/05/2017 15:16

0
Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

Koncerty Ariany Grande w Łodzi: oświadczenie Atlas Areny i Live Nation

24/05/2017 18:16

0
Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

Żółty pył w maju - czy jest szkodliwy, czy to kwaśny deszcz?

23/05/2017 15:48

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Kto 26 maja wydał najlepszy album?
  • Jula - Milion Słów
  • Mateusz Ziółko - Na Nowo
  • Sarsa - Pióropusze
  • Cleo - Bastet (Deluxe)
polub
ESKA