Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO] - WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]: wielka orkiestra świątecznej pomocy 2014, wośp 2014 finał, wośp 2014 koncerty, wośp w gdansku 2014, wośp 2014 w gdańsku, wośp 22 finał w gdańsku, wośp gdańsk 2014 kto wystąpi

WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]

RSS 02/01/2014 16:23 Komentarze 0
WOŚP 2014 w Gdańsku. Podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bydgoszczy wystąpią m.in. Donatan i Cleo. Kto jeszcze? Sprawdźcie na ESKA.pl.
22. finał WOŚP 22. finał WOŚP / Oficjalny plakat
Ilustracja do artykułu: WOŚP 2014 w Gdańsku: koncerty podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy [VIDEO]
WOŚP 2014 w Gdańsku - kto zagra podczas 22. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? My już wiemy, że na scenie na Targu Węglowym pojawią się autorzy hity My Słowianie, czyli Donatan i Cleo. Ich klip doczekał się ponad 31 mln wyświetleń na YouTube oraz mnóstwo przeróbek. My Słowianie w Gdańsku zabrzmi po godzinie 15.00. A tuż po godzinie 19.00 w Bydgoszczy, gdzie Donatan i Cleo też zaśpiewają na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

>>> WOŚP 2014 w Poznaniu. Kto wystąpi?

Podczas 22. finału WOŚP w Gdańsku zagrają także Ewelina Lisowska, Myslovitz i Golden Life. Nie zabraknie także finalistów The Voice Of Poland: Mateusza Ziółko, Ernesta Staniaszka, Arka Kłusowskiego. Wśród potwierdzonych gwiazd znaleźli się również: Parovoz, Mesajah, Bixbit, C.L.P. i Czarodzieje z Kaszub.

Myslovitz - Telefon



Ewelina Lisowska - Aero-Plan II



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Tour de Pologne 2015: etap 4. Jaworzno - Nowy Sącz. Transmisja na żywo - gdzie oglądać? Watch n'Learn
0

Tour de Pologne 2015: etap 4. Jaworzno - Nowy Sącz. Transmisja na żywo - gdzie oglądać? Watch n'Learn

Tour de Pologne 2015: transmisja na żywo z 4. etapu z Jaworzna do Nowego Sącza - na jakim kanale śledzić osiągnięcia polskich kolarzy? Sprawdzamy informacje na temat transmisji w TV i online kolejnego etapu TdP 2015
05/08/2015 11:34
Louis Tomlinson o dziecku w pierwszym wywiadzie w TV. Zobaczcie, jak zareagował na pytanie o ojcostwo
0

Louis Tomlinson o dziecku w pierwszym wywiadzie w TV. Zobaczcie, jak zareagował na pytanie o ojcostwo

Dziecko Louisa Tomlinsona to temat, którzy poruszyli prowadzący Good Morning America podczas wizyty One Direction w show 4 sierpnia 2015 roku. Louis Tomlinson ojcem zostanie już wkrótce, co potwierdził oczywiście osobiście. A jaka była jego reakcja na pytanie o dziecko? Filmik zdradza wszystko!
05/08/2015 10:42
Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!
0

Tour de Pologne 2015: trasa 4. etapu. Nowy Sącz i Jaworzno utrudnienia w ruchu. Watch Me!

Tour de Pologne 2015 trasa - Nowy Sącz i Jaworzno to kolejne miasta, przez które przejedzie peleton. 4 etap wyścigu został zaplanowany na 5 sierpnia 2015 roku. Które ulice zostaną wyłączone z ruchu? Mapki z Tour de Pologne w Nowym Sączu i Jaworznie dostępne na ESKA.pl wystarczy Watch (Me)
05/08/2015 10:14
Google Doodle - 101. rocznica pierwszej elektrycznej sygnalizacji świetlnej + muzyczne Electricity
0

Google Doodle - 101. rocznica pierwszej elektrycznej sygnalizacji świetlnej + muzyczne Electricity

Google Doodle - grafika z 05.08.2015 powstała na cześć... sygnalizacji świetlnej! 5 sierpnia obchodzimy 101. rocznicę pierwszej elektrycznej sygnalizacji świetlnej. Na ESKA.pl wprowadzenie sygnalizacji drogowej uczcimy muzycznie - posłuchajcie kawałka Electricity 
05/08/2015 10:13
WYNIKI konkursu PAPIEROWE MIASTA - kto wygrał płytę z muzyką z filmu?
0

WYNIKI konkursu PAPIEROWE MIASTA - kto wygrał płytę z muzyką z filmu?

WYNIKI konkursu PAPIEROWE MIASTA - kto wygrał płytę z muzyką z filmu? Z okazji kinowej premiery ekranizacji powieści Johna Greene'a na ESKA.pl rozdajemy 5 płyt CD z muzyką z filmu Papierowe Miasta. Sprawdź, kto je dostanie!    
05/08/2015 09:58
Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015: będzie kontrowersyjnie?
0

Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015: będzie kontrowersyjnie?

Miley Cyrus w zapowiedzi Video Music Awards 2015. Piosenkarka umieściła w sieci krótki filmik promujący galę VMA 2015. Zapowiada się wiele kontrowersji? Przekonajcie się sami! 
05/08/2015 09:45
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

Wakacje - nad morzem, w górach czy "na leniucha"?

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska