WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Voice of Poland 8 - jury. Znamy pełny skład! - Jury Voice of Poland 8

Tagi związane z Voice of Poland 8 - jury. Znamy pełny skład!: Voice of Poland

Voice of Poland 8 - jury. Znamy pełny skład!

RSS 12/06/2017 11:11 Komentarze

Voice of Poland wraca na jesieni do TVP2. Znamy pełny skład jury ósmej edycji muzycznego show.

Voice of Poland 8 - jury. Zamy pełny skład! Andrzej Piaseczny w jury Voice of Poland / Fot. REPORTER
Ilustracja do artykułu: Voice of Poland 8 - jury. Znamy pełny skład!

Voice of Poland 8 - jury muzycznego show w komplecie. W pięcioosobowym składzie zaszły drobne zmiany. Natalię Kukulską w fotelu jurorskim zastąpił bowiem Michał Szpak. Dodatkowo w Voice of Poland 8 uczestników oceniać będą: Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, a także Tomson i Baron z zespołu Afromental - donosi serwis wirtualnemedia.pl. 

Voice of Poland 8 - jury

Jednym z prowadzących ósmą edycję Voice of Poland będzie Tomasz Kammel, który w tej roli występuje niezmiennie od drugiej edycji programu. Nowe odcinki muzycznego show zobaczymy już w jesiennej ramówce TVP2, najprawdopodobniej już we wrześniu. Dodatkowo Telewizja Polska zamówiła realizację programu The Voice Kids, który skierowany jest do młodszych artystów marzących o karierze.

Jury Voice of Poland będzie wybierało uczestników z największym talentem. To bardzo odpowiedzialne zadanie, bo przecież od udziału w programie może zacząć się międzynarodowa kariera danego artysty! Tak było w przypadku Adama Lamberta czy One Direction – nieznani wokaliści po udziale w talent show bardzo szybko podbili największe sceny, a dziś są znani i lubiani na całym świecie. Zobaczcie:

Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?
0

Pogoda na wakacje 2017 - jakie będzie lato w Polsce?

Jaka będzie pogoda w wakacje 2017? Więcej deszczu czy słońca? Najświeższa długoterminowa prognoza pogody do sprawdzenia w jednym miejscu - na ESKA.pl
23/06/2017 10:25
Polsat Boxing Night 24.06.2017 - KARTA WALK. Kto walczy w Ergo Arenie?
0

Polsat Boxing Night 24.06.2017 - KARTA WALK. Kto walczy w Ergo Arenie?

Adamek vs Haumono - walka wieczoru na Polsat Boxing Night 24 czerwca 2017! Kto jeszcze będzie walczyć na gali? Karta Walk PBN 2017 do sprawdzenia na ESKA.pl
23/06/2017 09:24
YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE
0

YouTube: DESPACITO po polsku TOP5. Te wykony trzeba znać! GŁOSOWANIE

Despacito od kilku tygodni nie schodzi ze szczytów list przebojów! Najpopularniejszy hit na świecie doczekał się wielu polskich przeróbek. Która jest najlepsza? Posłuchajcie, oceńcie i zagłosujcie - na ESKA.pl
23/06/2017 09:15
Wianki Kraków 2017 - program. Kto wystąpi?
0

Wianki Kraków 2017 - program. Kto wystąpi?

Wianki nad Wisłą w Krakowie to genialna zabawa, kilka scen w różnych częściach miasta, mnóstwo koncertów i atrakcji, a to wszystko już 24 czerwca.
23/06/2017 09:04
Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie
0

Facebook na Dzień Ojca - animacje, gify i memy, którymi złożysz życzenia tacie

Dzień Ojca 2017 - animacje, gify i memy idealne na Facebooka znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Zaskoczcie swoich ojców i złóżcie im najbardziej oryginalne życzenia w sieci.
23/06/2017 08:43
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

Mecz Polska - Anglia 22.06.2017 ONLINE i w TV. TRANSMISJA na żywo Euro U-21

22/06/2017 14:40

0
Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

Prezydent Andrzej Duda nie wytrzymał swojego żartu VIDEO

22/06/2017 09:00

0
POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

21/06/2017 16:20

0
Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

Opole 2017: znamy nową datę i miejsce festiwalu

20/06/2017 15:31

0
Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

Kleszcze 2017: u dziecka, u psa - co robić KROK PO KROKU

16/06/2017 12:02

0
Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

Jak być ojcem supermanem? Im się udało! Zobacz najlepsze gify

12/06/2017 08:27

0
informacje
Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?

Hybryda: tricki i porady. Lepiej w domu czy w salonie?


Akcja partnerska
Najnowsze Hity
Polecamy
GŁOSOWANIE
Despacito po polsku - która wersja najlepsza?
  • Oktawian - Despacito (Powoli)
  • DresMasters - Drespacito
  • SeksMasterka - Sekspacito
  • Magda Bereda - Siedź tu cicho
  • Kasia Staszewska - Despacito
polub
ESKA