Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 4

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 24/03/2014 19:17 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Kto za kogo się przebierze tym razem? Sprawdź, w czyje role tym razem wcielą się uczestnicy popularnego show Polsatu!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4 - na antenie Polsatu już w sobotę, 29 marca o 22:05. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy i czego możemy się spodziewać w kolejnym odcinku show?

Losowanie zadecydowało, że:

Mariusz Totoszko wystąpi jako Mick Jagger
Paulina Paulla Ignasiak wcieli się w Annę Jantar
Artur Chamski sprawdzi się jako Justin Timberlake
Paweł Tucholski w roli Lou Bega
Julia Pietrucha pojawi się jako Shakin Dudi
Agnieszka Włodarczyk odegra Amy Winehouse
Bilguun Ariunbaatar zmierzy się z Danutą Rinn
Katarzyna Skrzynecka będzie Madonną

>>> Śpiewająca zakonnica w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]

W poprzednim odcinku najwięcej punktów zdobył Mariusz Totoszko w roli Marilyna Mansona. W punktacji ogólnej jednak nadal prowadzi Katarzyna Skrzynecka.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO
0

KONKURS: Kitesurfing i wakesurfing - dołącz do trendy sportowców dzięki konkursowi eskaGO

Kitesurfing, wakesurfing i longboard to zdecydowanie najbardziej stylowe zajęcia sportowe latem 2015. Jeżeli nie zdążyliście latem dowiedzieć się z czym to się je - sprawdźcie na własnej skórze. Podstawy najmodniejszych sportów czekają na was w konkursie eskaGO.
03/09/2015 15:37
Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?
0

Miley Cyrus - nowa płyta za darmo online! Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?

Miley Cyrus - nowa płyta znalazła się właśnie w sieci! Miley podczas rozdania nagród Video Music Awards, gali, której była prowadzącą, ogłosiła zupełnie niespodziewanie, że właśnie udostępniła nowy krążek. Gdzie posłuchać Miley Cyrus And Her Dead Petz?    
31/08/2015 10:13
Nastolatek aresztowany za tekst piosenki Eminema na Instagramie
0

Nastolatek aresztowany za tekst piosenki Eminema na Instagramie

Nastolatek aresztowany za opublikowanie tekstu piosenki Eminema na Instagramie. Jak do tego doszło i czemu policja postanowiła zainterweniować? Sprawdź już teraz - na ESKA.pl
04/09/2015 17:26
The Janoskians w Polsce 2015 - setlista przed koncertami w Poznaniu i w Warszawie
0

The Janoskians w Polsce 2015 - setlista przed koncertami w Poznaniu i w Warszawie

The Janoskians w Polsce 2015: jak wygląda setlista zespołu przed koncertami w Poznaniu i w Warszawie. Które piosenki The Janoskians chcielibyście usłyszeć najbardziej, a które znajdą się na setliście na 100 %? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl 
04/09/2015 17:11
Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me
0

Polska - Niemcy - transmisja na żywo meczu eliminacji EURO 2016 Watch Me

Polska - Niemcy, czyli mecz eliminacji do EURO 2016 to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych tego sezonu. Już 4 września Polacy zmierzą się z niemiecką drużyną na stadionie we Frankfurcie. Czy i tym razem uda się nam pokonać Niemców w eliminacjach do EURO 2016? Warto się o tym przekonać na własne oczy. Gdzie oglądać mecz Polska - Niemcy? Transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji? Sprawdź na ESKA.pl 
04/09/2015 16:26
Niemcy - Polska, mecz 04.09. 2015: o której i gdzie transmisja na żywo w telewizji lub online?
0

Niemcy - Polska, mecz 04.09. 2015: o której i gdzie transmisja na żywo w telewizji lub online?

Niemcy - Polska mecz 04.09.2015: składy drużyn na mecz zostały już ustalone! Kto zagra w meczu eliminacji do EURO 2016 po stronie polskiej, a kto po stronie niemieckiej? Czy skład naszej drużyny zagwarantuje nam awans do dalszych klasyfikacji przed EURO 2016? Check IT Out na ESKA.pl 
04/09/2015 16:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

Tobiasz Staniszewski w The Voice Of Poland 6 odcinek 1 śpiewa Crazy [VIDEO]

03/09/2015 12:40

0
Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

Zofia Zborowska jako Tomasz Niecik w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4! Zobacz VIDEO!

03/09/2015 11:19

0
Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

Letni Chamski Podryw - Pomidorowa. Genialna parodia Sarsy - Naucz Mnie! [VIDEO + TEKST]

03/09/2015 10:10

0
YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

YouTube Gaming: co to za serwis i czy Rezi będzie tam gwiazdą?

27/08/2015 11:35

0
Jogging na plaży czy chillout w hamaku?

Jogging na plaży czy chillout w hamaku?


Akcja partnerska