WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 4

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 24/03/2014 19:17 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Kto za kogo się przebierze tym razem? Sprawdź, w czyje role tym razem wcielą się uczestnicy popularnego show Polsatu!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4 - na antenie Polsatu już w sobotę, 29 marca o 22:05. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy i czego możemy się spodziewać w kolejnym odcinku show?

Losowanie zadecydowało, że:

Mariusz Totoszko wystąpi jako Mick Jagger
Paulina Paulla Ignasiak wcieli się w Annę Jantar
Artur Chamski sprawdzi się jako Justin Timberlake
Paweł Tucholski w roli Lou Bega
Julia Pietrucha pojawi się jako Shakin Dudi
Agnieszka Włodarczyk odegra Amy Winehouse
Bilguun Ariunbaatar zmierzy się z Danutą Rinn
Katarzyna Skrzynecka będzie Madonną

>>> Śpiewająca zakonnica w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]

W poprzednim odcinku najwięcej punktów zdobył Mariusz Totoszko w roli Marilyna Mansona. W punktacji ogólnej jednak nadal prowadzi Katarzyna Skrzynecka.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Kim jest Kasia Cerekwicka - uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]
0

Kim jest Kasia Cerekwicka - uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? [VIDEO]

Kim jest Kasia Cerekwicka? Takie pytanie zadają sobie z pewnością niektórzy fani programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Nazwisko piosenkarki znalazło się na oficjalnej liście uczestników trzeciej edycji show Polsatu. Dowiedz się więcej na temat gwiazdy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 już teraz - na ESKA.pl
28/01/2015 16:44
Polska - Chorwacja mecz na żywo 28.01.2015. O której i gdzie linki do transmisji? Sprawdź i Live It! [VIDEO]
0

Polska - Chorwacja mecz na żywo 28.01.2015. O której i gdzie linki do transmisji? Sprawdź i Live It! [VIDEO]

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Katar 2015: gdzie i o której odbędzie się mecz Polska - Chorwacja? Przypomnijmy, że po wygranej ze Szwedami polscy szczypiorniści dostali się do ćwierćfinałów MŚ w Piłce Ręcznej. Emocje rosną. Stąd też warto już teraz sprawdzić dokładną godzinę transmisji na żywo meczu Polska - Chorwacja. Gdzie oglądać nadchodzący mecz piłki ręcznej w telewizji i internecie? Na ESKA.pl znajdziecie informacje dotyczące meczu z 28 stycznia 2015 Polska - Chorwacja 
28/01/2015 16:03
Grzegorz Hyży - Pusty Dom: teledysk. Związek, kłótnia i... porwana żona! Zobaczcie sami [VIDEO]
0

Grzegorz Hyży - Pusty Dom: teledysk. Związek, kłótnia i... porwana żona! Zobaczcie sami [VIDEO]

Teledysk Grzegorza Hyżego do Pusty Dom prosto z YouTube na ESKA.pl. Wideo do Pusty Dom Grzegorza Hyżego to krótka lekcja życia dla wszystkich par. Poznajcie historię z nowego teledysku Grzegorza Hyżego i sprawdźcie dokładnie, o co chodzi w klipie do Pusty Dom.
28/01/2015 15:51
Film 50 Twarzy Greya: dlaczego każdy fan muzyki powinien zobaczyć to w kinie? 5 powodów [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: dlaczego każdy fan muzyki powinien zobaczyć to w kinie? 5 powodów [VIDEO]

Czy warto iść na film 50 Twarzy Greya i dla kogo jest to seans godny uwagi? Okazuje się, że premiera filmu 50 Twarzy Greya ściągnie na kinowe sale mnóstwo fanów... muzyki! Zobaczcie, dlaczego film 50 Twarzy Greya to propozycja dla każdego muzycznego freaka!
28/01/2015 15:42
Ed Sheeran w Polsce 2015: 5 powodów, dzięki którym polscy fani zapamiętają ten koncert [VIDEO]
0

Ed Sheeran w Polsce 2015: 5 powodów, dzięki którym polscy fani zapamiętają ten koncert [VIDEO]

Koncert Eda Sheerana w Polsce zbliża się wielkimi krokami. Podajemy 5 powodów, dla których polscy fani z pewnością zapamiętają ten występ na długo. Sprawdź, dlaczego już teraz na ESKA.pl
28/01/2015 15:02
Labirynt Światła w Wilanowie 2015: do kiedy otwarte? Ostatnia szansa na spacer z Lights [VIDEO]
0

Labirynt Światła w Wilanowie 2015: do kiedy otwarte? Ostatnia szansa na spacer z Lights [VIDEO]

Labirynt Światła w Wilanowie 2014/2015 to jedna z zimowych atrakcji w Warszawie. Do kiedy jest otwarte miasteczko światełek w Wilanowie? Zobaczcie terminy i godziny otwarcia Labiryntu Światła w Wilanowie - to już ostatnia szansa na spacer z Lights!
28/01/2015 14:55
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

Koniec świata 2015 wg przepowiedni Nostradamusa: kiedy tajemnicza katastrofa? Nadchodzi End Of Time! [VIDEO]

24/01/2015 18:15

1
Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

Nowa płyta Rihanny 2015: premiera w noc Grammy 2015? To możliwe! [VIDEO]

24/01/2015 11:05

1
Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

Soundtrack 50 Twarzy Greya: Twoja ulubiona piosenka z filmu - wybierz na ESKA.pl [SONDA]

23/01/2015 12:35

0
Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?

Ruda tańczy jak szalona - kto śpiewa przebój imprez karnawałowych?


Akcja partnerska
Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale

Playlista na karnawał 2015! Najlepsze imprezowe numery ESKA PARTY! SPRAWDŹ czego słuchać w karnawale


Akcja partnerska