WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 4

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 24/03/2014 19:17 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Kto za kogo się przebierze tym razem? Sprawdź, w czyje role tym razem wcielą się uczestnicy popularnego show Polsatu!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4 - na antenie Polsatu już w sobotę, 29 marca o 22:05. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy i czego możemy się spodziewać w kolejnym odcinku show?

Losowanie zadecydowało, że:

Mariusz Totoszko wystąpi jako Mick Jagger
Paulina Paulla Ignasiak wcieli się w Annę Jantar
Artur Chamski sprawdzi się jako Justin Timberlake
Paweł Tucholski w roli Lou Bega
Julia Pietrucha pojawi się jako Shakin Dudi
Agnieszka Włodarczyk odegra Amy Winehouse
Bilguun Ariunbaatar zmierzy się z Danutą Rinn
Katarzyna Skrzynecka będzie Madonną

>>> Śpiewająca zakonnica w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]

W poprzednim odcinku najwięcej punktów zdobył Mariusz Totoszko w roli Marilyna Mansona. W punktacji ogólnej jednak nadal prowadzi Katarzyna Skrzynecka.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]
0

New Music Friday w Radiu ESKA - najgorętsze nowości 21 lipca 2017! [PREMIERY]

New Music Friday, czyli dzień pod znakiem nowej muzy - świętujemy w RADIU ESKA! Od samego rana do późnych godzin wieczornych na naszej antenie usłyszycie najnowsze i najgorętsze single! Jakie premiery w ESCE 21 lipca? Sprawdźcie już teraz!
21/07/2017 16:51
Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?
0

Tomorrowland 2017 - STREAM ONLINE. Gdzie oglądać live w internecie?

Tomorrowland 2017 w internecie będzie dostępne? Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:49
Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią
0

Ostatni występ Chestera Benningtona przed śmiercią

Niespodziewana śmierć Chestera Benningtona wywołała żal i smutek. Na ESKA.pl przypominamy ostatni koncert przed śmiercią artysty.
21/07/2017 16:40
Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?
0

Hardkorowy Koksu szuka dziewczyny! Co trzeba zrobić?

Hardkorowy Koksu poszukuje kobiety życia! Co trzeba zrobić, by zostać narzeczoną Roberta Burneiki? Sprawdźcie już teraz - na ESKA.pl!
21/07/2017 16:17
Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?
0

Chester Bennington 2017 - emocjonalne zdjęcia. Czy coś zwiastowało tragedię?

Chester Bennington z Linkin Park popełnił samobójstwo. Czy artysta w jakiś sposób dawał znaki, że planuje zrobić ten dramatyczny krok? Sprawdzamy na ESKA.pl
21/07/2017 15:12
Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?
0

Atomic Blonde wzbudza zachwyt. Kiedy premiera filmu z Charlize Theron?

Atomic Blonde - premiera filmu  w Berlinie zakończyła się długimi owacjami. Film spodobał się krytykom i widzom.
21/07/2017 14:49
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program