WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 4

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 24/03/2014 19:17 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Kto za kogo się przebierze tym razem? Sprawdź, w czyje role tym razem wcielą się uczestnicy popularnego show Polsatu!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4 - na antenie Polsatu już w sobotę, 29 marca o 22:05. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy i czego możemy się spodziewać w kolejnym odcinku show?

Losowanie zadecydowało, że:

Mariusz Totoszko wystąpi jako Mick Jagger
Paulina Paulla Ignasiak wcieli się w Annę Jantar
Artur Chamski sprawdzi się jako Justin Timberlake
Paweł Tucholski w roli Lou Bega
Julia Pietrucha pojawi się jako Shakin Dudi
Agnieszka Włodarczyk odegra Amy Winehouse
Bilguun Ariunbaatar zmierzy się z Danutą Rinn
Katarzyna Skrzynecka będzie Madonną

>>> Śpiewająca zakonnica w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]

W poprzednim odcinku najwięcej punktów zdobył Mariusz Totoszko w roli Marilyna Mansona. W punktacji ogólnej jednak nadal prowadzi Katarzyna Skrzynecka.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie są imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
31/10/2014 09:21
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Hity na listopad 2014: nowe piosenki, które namieszają na listach przebojów [VIDEO]
0

Hity na listopad 2014: nowe piosenki, które namieszają na listach przebojów [VIDEO]

Hity na listopad 2014 to nowe piosenki z okresu jesień/zima, które właśnie w listopadzie mają szanse namieszać na listach przebojów. Zobacz, które kawałki będą walczyły o tytuły hitów listopada 2014. Lista do odpalenia już teraz na ESKA.pl!
31/10/2014 15:12
Wybory samorządowe -­ czy można głosować poza miejscem zamieszkania? You Can Always Come Home [VIDEO]
0

Wybory samorządowe -­ czy można głosować poza miejscem zamieszkania? You Can Always Come Home [VIDEO]

Wybory samorządowe 2014 - czy można głosować poza miejscem zamieszkania. To pytanie będzie trapiło przede wszystkim studentów, którzy mieszkają poza miejscem zameldowania. Głosowanie w wyborach samorządowych różni się od głosowania w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Co zrobić, aby Wasz głos liczył się podczas wybierania lokalnej władzy? Jak dopisać się do spisu wyborców? Podpowiedź możecie znaleźć w refrenie utworu Jason'a Mraz'a: You Can Always Come Home! 
31/10/2014 14:41
EMA 2014: Nicki Minaj zaskoczy strojem? Zobaczcie szalone kreacje raperki [GALERIA]
0

EMA 2014: Nicki Minaj zaskoczy strojem? Zobaczcie szalone kreacje raperki [GALERIA]

EMA 2014 z Nicki Minaj na pewno będzie przykuwało uwagę a wszystko to za sprawą raperki. Stroje Nicki Minaj jako prowadzącej Europe Music Awards 2014 najprawdopodobniej dołączą do tych, które przeszły już do historii show-bizu. Dowód? Zobaczcie sami, jak ubiera się Nicki Minaj!
31/10/2014 14:01
Gorąca 20 Premiera: The Avener - Fade Out Lines. Klubowy numer francuskiego DJa [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: The Avener - Fade Out Lines. Klubowy numer francuskiego DJa [VIDEO]

Klubowy kawałek Fade Out Lines od francuskiego DJa The Avener to piątkowa propozycja w Gorącej 20. Ten utwór powstał na podstawie innej piosenki. Sprawdź, jak nazywa się oryginał i zobacz teledysk do Fade Out Lines na ESKA.pl