WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 4

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 24/03/2014 19:17 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Kto za kogo się przebierze tym razem? Sprawdź, w czyje role tym razem wcielą się uczestnicy popularnego show Polsatu!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot.mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 4 - na antenie Polsatu już w sobotę, 29 marca o 22:05. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy i czego możemy się spodziewać w kolejnym odcinku show?

Losowanie zadecydowało, że:

Mariusz Totoszko wystąpi jako Mick Jagger
Paulina Paulla Ignasiak wcieli się w Annę Jantar
Artur Chamski sprawdzi się jako Justin Timberlake
Paweł Tucholski w roli Lou Bega
Julia Pietrucha pojawi się jako Shakin Dudi
Agnieszka Włodarczyk odegra Amy Winehouse
Bilguun Ariunbaatar zmierzy się z Danutą Rinn
Katarzyna Skrzynecka będzie Madonną

>>> Śpiewająca zakonnica w The Voice of Italy: zobaczcie występ i miny bardzo zdziwionych jurorów. Dała radę? [VIDEO]

W poprzednim odcinku najwięcej punktów zdobył Mariusz Totoszko w roli Marilyna Mansona. W punktacji ogólnej jednak nadal prowadzi Katarzyna Skrzynecka.



Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Darmowy film online: mega premiera Gangster Exchange! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]
0

Darmowy film online: mega premiera Gangster Exchange! Oglądaj na eskaGO [VIDEO]

Filmy za darmo, bez logowania i kompletnie legalnie? Choć brzmi to niedorzecznie, właśnie tak jest na eskaGO! Sprawdź już teraz mega premierę filmu akcji Gangster Exchange.
24/10/2014 13:02
Darmowe filmy online: Gangster Exchange i Rodzinka Rubinów. Oglądaj na eskaGO! [VIDEO]
0

Darmowe filmy online: Gangster Exchange i Rodzinka Rubinów. Oglądaj na eskaGO! [VIDEO]

Filmy za darmo online znajdziesz na eskaGO! Tu wszystko oglądasz bez logowania, bez limitów i legalnie! Zobacz już teraz premierę Gangster Exchange oraz komedię Rodzinka Rubinów.
24/10/2014 13:01
Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]
0

Lubię na stole, podłodze - o co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Sprawdź na ESKA.pl [VIDEO]

Lubię na stole, lubię na podłodze... O co chodzi w łańcuszku na Facebooku? Co mają na myśli dziewczyny pisząc w taki sposób o swoich upodobaniach? Tłumaczymy sens wpisów budzących erotyczne skojarzenia - na ESKA.pl
24/10/2014 12:45
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: premiera na ESKA.pl. 1D i ich tajemnicze atrybuty [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction premierowo do zobaczenia na ESKA.pl chwilę po pojawieniu się na YouTube. Wideo do Steal My Girl to produkcja na poziomie Best Song Ever tym razem z członkami 1D wyróżnionymi specjalnymi mocami! Czy dzięki nim wokalistom uda się zachowąć tę jedyną przy sobie?
24/10/2014 12:40
Pogoda na 25-26 października 2014r. - jaka prognoza na weekend? Idą mroźne dni? Zimo, Let It Go! [VIDEO]
0

Pogoda na 25-26 października 2014r. - jaka prognoza na weekend? Idą mroźne dni? Zimo, Let It Go! [VIDEO]

Jaka pogoda będzie 25-26 października 2014 roku w ostatni weekend miesiąca? Zaniepokojeni pierwszymi opadami śniegu w górach sprawdzamy prognozę pogody na 25 października i 26 października 2014 roku. Zima Let It Go i da ostatnią szansę Słońcu?
24/10/2014 12:29
Mam Talent 7 odcinek 8 - półfinał. Kto wystąpi w pierwszym odcinku na żywo? [VIDEO]
0

Mam Talent 7 odcinek 8 - półfinał. Kto wystąpi w pierwszym odcinku na żywo? [VIDEO]

Mam Talent 7 odcinek 8 - półfinał. Kto wystąpi w pierwszym odcinku półfinałowym? Poznaj bliżej ósemkę uczestników, którzy jako pierwsi zawalczą w programie na żywo o miejsce w finale programu i szansę na 300 000 złotych!
24/10/2014 12:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: