WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo polsat, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 22/03/2014 14:51 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku chwalonego zarówno przez widzów, jak i przez krytyków show Polsatu? Tym razem również nie zabraknie zaskoczeń. Sprawdź na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3 już w sobotę, 22 marca o 22:00 na antenie Polsatu.. Za kogo tym razem przebiorą się gwiazdy w kolejnym odcinku show Polsatu, które zbiera pochwały zarówno od widzów, jak i od krytyków?

>>> Słuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Katarzyna Skrzynecka wystąpi jako Tatiana Okupnik
Artur Chamski jako Irena Santor
Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson
Paulla jako Rihanna
Julia Pietrucha w roli Britney Spears
Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller z Boys
Bilguun Ariunbaatar jako Adam Asanov z Piersi
Paweł Tucholski w roli Eltona Johna

Zobacz Katarzynę Skrzynecką w roli Louisa Armstronga - zwyciężczynię 2 odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Lotto 02.04.2015: wyniki losowania o 13 mln zł. Zwycięskie liczby na ESKA.pl. Koniec zakupów w Thrift Shop? [VIDEO]
0

Lotto 02.04.2015: wyniki losowania o 13 mln zł. Zwycięskie liczby na ESKA.pl. Koniec zakupów w Thrift Shop? [VIDEO]

Wyniki Lotto 02.04.215 na ESKA.pl. Sprawdzamy dla Was losowanie lotto z 2 kwietnia 2015 roku warte 13 mln zł. Zobaczcie zwycięskie numerki lotto na naszej stronie i sprawdźcie, czy rozbiliście kumulacje lotto 02.04.2015. To szansa na koniec zakupów w Thrift Shop!
01/04/2015 22:17
Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat. RODZINA KARIERA PRACA
0

Robert Leszczyński nie żyje. Krytyk muzyczny znany m.in. z Idola miał 48 lat. RODZINA KARIERA PRACA

Robert Leszczyński nie żyje. Jeden z najbardziej rozpoznawanych polskich krytyków muzycznych, znany między innymi jako juror z muzycznego talent show Idol miał 48 lat. Osierocił nastoletnią córkę.
01/04/2015 19:50
Robert Leszczyński nie żyje - pożegnania znajomych i fanów. Zobacz jak na wiadomość o śmierci Leszczyńskiego zareagował internet
0

Robert Leszczyński nie żyje - pożegnania znajomych i fanów. Zobacz jak na wiadomość o śmierci Leszczyńskiego zareagował internet

Znajomi, dziennikarze, fani - internet żegna Roberta Leszczyńskiego. Zobacz jak na śmierć popularnego dziennikarza muzycznego zareagowali internauci. 
01/04/2015 19:10
Nie żyje Robert Leszczyński. Jak zmarł? Jaka jest przyczyna śmierci znanego dziennikarza?
0

Nie żyje Robert Leszczyński. Jak zmarł? Jaka jest przyczyna śmierci znanego dziennikarza?

Śmierć Roberta Leszczyńskiego wstrząsnęła fanami jego dziennikarstwa i programu Idol, którego był gwiazdą przez 4 sezony. Miał zaledwie 48 lat. Co się stało? Jaka była przyczyna śmierci Leszczyńskiego?
01/04/2015 18:40
Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]
0

Robert Leszczyński - kim był? Nie żyje popularny krytyk muzyczny [VIDEO]

Nie żyje Robert Leszczyński. Co o nim wiemy? Najbardziej znany był jako juror w popularnym talent show Idol. Dowiedz się kim był i co robił Robert Leszczyński.
01/04/2015 18:21
Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]
0

Fejz - Panaceum - nowa piosenka. Zapowiedź nowego utworu od syna Magika [VIDEO]

Syn Magika - Fejz zapowiada kolejną piosenkę. Do sieci trafiła zapowiedź utworu Panaceum. Jaki będzie nowy kawałek? Sprawdź na ESKA.pl 
01/04/2015 16:59
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 - pierwsza zapowiedź i plakat już są! Kiedy soundtrack? [VIDEO]

19/03/2015 11:38

1
Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

Kraina Lodu 2, czyli druga część Frozen - pełnowymiarowa - potwierdzona! Sprawdźcie wiadomość od Disneya [VIDEO]

18/03/2015 13:22

3
Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

Saszan - Proste słowa: teledysk. Będzie układ taneczny i fani?! Zobaczcie pierwsze nagrania [VIDEO]

10/03/2015 13:28

1
Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!

Wygraj bilety na wielką galę walk MMA 11 kwietnia w Krakowie!


Akcja partnerska
Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!

Łap nagrody! Oldschoolowy hamak, retro waga lub zestaw do cappuccino!


Akcja partnerska