Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo polsat, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 22/03/2014 14:51 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku chwalonego zarówno przez widzów, jak i przez krytyków show Polsatu? Tym razem również nie zabraknie zaskoczeń. Sprawdź na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3 już w sobotę, 22 marca o 22:00 na antenie Polsatu.. Za kogo tym razem przebiorą się gwiazdy w kolejnym odcinku show Polsatu, które zbiera pochwały zarówno od widzów, jak i od krytyków?

>>> Słuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Katarzyna Skrzynecka wystąpi jako Tatiana Okupnik
Artur Chamski jako Irena Santor
Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson
Paulla jako Rihanna
Julia Pietrucha w roli Britney Spears
Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller z Boys
Bilguun Ariunbaatar jako Adam Asanov z Piersi
Paweł Tucholski w roli Eltona Johna

Zobacz Katarzynę Skrzynecką w roli Louisa Armstronga - zwyciężczynię 2 odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Matura poprawkowa 2015. Kiedy są Matury 2015 w terminie poprawkowym? To szansa dla tych, którzy nie zdali [VIDEO]
0

Matura poprawkowa 2015. Kiedy są Matury 2015 w terminie poprawkowym? To szansa dla tych, którzy nie zdali [VIDEO]

Kiedy są poprawki z Matury 2015? Po otrzymaniu wyników Matury 2015, wielu uczniów będzie zastanawiać się, kiedy będą mogli przystąpić do egzaminu poprawkowego. Terminy poprawek z Matury 2015 do sprawdzenia na ESKA.pl. 'Szansę znów dostałem...' mogą zaśpiewać oblani.
30/06/2015 06:54
Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? [VIDEO]
1

Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? [VIDEO]

Progi punktowe na studia 2015 w ocenie ESKA.pl. Zobaczcie, od czego zależą progi punktowe na medycynę, prawo czy też dziennikarstwo. Na co przez progi punktowe na uczelnie 2015 będzie dostać się najtrudniej? Opcja Hard w kilku przypadkach!
30/06/2015 06:52
Wyniki matur 2015 w internecie - logowanie. Kiedy i jak sprawdzić online? This Is It drodzy maturzyści [VIDEO]
2

Wyniki matur 2015 w internecie - logowanie. Kiedy i jak sprawdzić online? This Is It drodzy maturzyści [VIDEO]

Wyniki matur 2015 w internecie sprawdzimy poprzez logowanie, które pod lupę bierzmy na ESKA.pl. Kiedy i jak logować się po wyniki z matury 2015 online? Czy wyniki z matury 2015 w internecie będą szybciej niż świadectwa dojrzałości w szkołach? Wszystko o wynikach z matury 2015 w internecie i nie tylko w jednym miejscu - This Is It drodzy zdający!
30/06/2015 06:50
Taylor Swift wystąpi na Super Bowl 2016? Sprawdzamy, czy jest to możliwe [VIDEO]
0

Taylor Swift wystąpi na Super Bowl 2016? Sprawdzamy, czy jest to możliwe [VIDEO]

Plotki głoszą, że Taylor Swift jest trakcie negocjacji dotyczących występu na Super Bowl Halftime Show 2016. Czy gwiazda ma rzeczywiście szanse zaśpiewać podczas finału rozgrywek w futbolu amerykańskim? Sprawdź na ESKA.pl
29/06/2015 17:52
Półfinał Copa America Chile - Peru: online i w TV - gdzie oglądać? Check It Out [VIDEO]
0

Półfinał Copa America Chile - Peru: online i w TV - gdzie oglądać? Check It Out [VIDEO]

Mecz Chile - Peru: gdzie oglądać online i w TV piłkarskie emocje latynoskich sportowców? Czy transmisja półfinału Copa America 2015 będzie dostępna w polskiej telewizji za darmo? Wszystkie informacje na temat półfinału Copa America 2015 znajdziecie na ESKA.pl 
29/06/2015 17:52
Open'er 2015 informacje praktyczne - o której otwarcie bramek, czego nie można wnieść. O czym nie możemy Forget Forget? [VIDEO]
0

Open'er 2015 informacje praktyczne - o której otwarcie bramek, czego nie można wnieść. O czym nie możemy Forget Forget? [VIDEO]

Open'er 2015 - informacje praktyczne na kilka godzin przed festiwalem mogą się okazać ostatnią deską ratunku dla wszystkich zdezorientowanych festiwalowiczów, którzy na Open'era udają się po raz pierwszy. O której nastąpi otwarcie bramek na Open'era 2015? Co z parkingami? Jak dojechać na festiwal? Wszystko, o czym nie można Forget Forget przed festiwalem na ESKA.pl 
29/06/2015 17:30
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

Nowości muzyczne 2015 lista na czerwiec: przed wakacjami artyści nie próżnują! Odpalcie listę nowych piosenek [VIDEO]

17/06/2015 10:55

1
ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

ESKA Music Awards 2015: NOMINACJE - kiedy? Ogłoszenie zbliża się wielkimi krokami!

16/06/2015 14:27

53
Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

Ekipa - zapowiedź filmu z Calvinem Harrisem, Pharrellem Williamsem i innymi. Kiedy premiera? Zobaczcie [VIDEO]

05/06/2015 10:54

0
Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?

Nieśmiały chłopak podrywa śliczną dziewczynę. Czy zaliczy... swój PIERWSZY RAZ?


Akcja partnerska
KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!

KONKURS: Łap bilety na KULTOWY FESTIWAL największych gwiazd!


Akcja partnerska