WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo polsat, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 22/03/2014 14:51 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku chwalonego zarówno przez widzów, jak i przez krytyków show Polsatu? Tym razem również nie zabraknie zaskoczeń. Sprawdź na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3 już w sobotę, 22 marca o 22:00 na antenie Polsatu.. Za kogo tym razem przebiorą się gwiazdy w kolejnym odcinku show Polsatu, które zbiera pochwały zarówno od widzów, jak i od krytyków?

>>> Słuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Katarzyna Skrzynecka wystąpi jako Tatiana Okupnik
Artur Chamski jako Irena Santor
Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson
Paulla jako Rihanna
Julia Pietrucha w roli Britney Spears
Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller z Boys
Bilguun Ariunbaatar jako Adam Asanov z Piersi
Paweł Tucholski w roli Eltona Johna

Zobacz Katarzynę Skrzynecką w roli Louisa Armstronga - zwyciężczynię 2 odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
WinterFest 2014 w Krakowie i Warszawie: kto wystąpi? Line-up, ceny biletów i szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]
0

WinterFest 2014 w Krakowie i Warszawie: kto wystąpi? Line-up, ceny biletów i szczegóły na ESKA.pl [VIDEO]

Koncerty 2014: WinterFest w Krakowie i Warszawie. Gdzie i kiedy wystąpi SKINDRED i inne zespoły? Daty, miejsca i line-up WinterFest na ESKA.pl
21/10/2014 21:15
Kim jest Sara Boruc, gość Kuby Wojewódzkiego z 21.10.2014r. i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? [VIDEO]
0

Kim jest Sara Boruc, gość Kuby Wojewódzkiego z 21.10.2014r. i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? [VIDEO]

Sara Boruc - żona Artura Boruca dawniej znana mediom jako Sara Mannei - u Kuby Wojewódzkiego razem z mężem to odcinek show z 21 października 2014 roku. Kim jest Sara Boruc i co żonę Artura Boruca łączy z muzyką? To sprawdzamy przed emisją nagrania!
21/10/2014 17:33
Gołota vs Nicholson: stream online - linki. Kiss With A Fist zobaczymy też w sieci! [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: stream online - linki. Kiss With A Fist zobaczymy też w sieci! [VIDEO]

Walka Gołota vs Nicholson w streamie online to szansa na zobaczenie ostatniej walki Andrzeja Gołoty bez telewizora w domu. Zbieramy legalne i oficjalne linki do walki Gołota vs Nicholson online. Gotowi na Kiss With A Fist od pięściarzy nawet w sieci?
21/10/2014 16:32
Donatan i Cleo: Hiper/Chimera. Data premiery ujawniona! Kiedy w sklepach Hiper/Chimera? [VIDEO]
0

Donatan i Cleo: Hiper/Chimera. Data premiery ujawniona! Kiedy w sklepach Hiper/Chimera? [VIDEO]

Nowa płyta Donatana i Cleo Hiper/Chimera będzie dostępna w sklepach już w listopadzie. Nadal trwa przedsprzedaż krążka. Jak dostać autograf na płycie i nie zapłacić za wysyłkę? Zobacz wszystkie atrakcje, które przygotowali dla wiernych fanów Donatan i Cleo!
21/10/2014 16:25
Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]
0

Dawid Kwiatkowski, Margaret, Jula, Ewa Farna - poznajcie Gwiazdy Od Kuchni! [VIDEO]

Program Gwiazdy Od Kuchni oglądasz za darmo, bez logowania i legalnie na eskaGO. Jacy są prywatnie: Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Jula, czy Margaret? Zobacz ekskluzywne wywiady i sprawdź na eskaGO!
21/10/2014 16:05
Gołota vs Nicholson: transmisja na żywo w telewizji i internecie a muzyczna rozgrzewka na ESKA.pl [VIDEO]
0

Gołota vs Nicholson: transmisja na żywo w telewizji i internecie a muzyczna rozgrzewka na ESKA.pl [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w transmisji na żywo w telewizji i internecie  - ostatnią walkę Gołoty zobaczyć można tu i tu. Biorąc pod Eskową lupę transmisje live z walki Gołoty z Nicholsonem mamy dla Wasz także przeboje na rozgrzewkę przed emocjami prosto z ringu. Klikajcie po więcej już teraz!
21/10/2014 15:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]