WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo polsat, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 22/03/2014 14:51 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku chwalonego zarówno przez widzów, jak i przez krytyków show Polsatu? Tym razem również nie zabraknie zaskoczeń. Sprawdź na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3 już w sobotę, 22 marca o 22:00 na antenie Polsatu.. Za kogo tym razem przebiorą się gwiazdy w kolejnym odcinku show Polsatu, które zbiera pochwały zarówno od widzów, jak i od krytyków?

>>> Słuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Katarzyna Skrzynecka wystąpi jako Tatiana Okupnik
Artur Chamski jako Irena Santor
Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson
Paulla jako Rihanna
Julia Pietrucha w roli Britney Spears
Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller z Boys
Bilguun Ariunbaatar jako Adam Asanov z Piersi
Paweł Tucholski w roli Eltona Johna

Zobacz Katarzynę Skrzynecką w roli Louisa Armstronga - zwyciężczynię 2 odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]
0

Pogoda na święta Bożego Narodzenia 2014: czy na Gwiazdkę będzie śnieg i zaśpiewamy Let It Snow? [VIDEO]

Jaka będzie pogoda w święta Bożego Narodzenia 2014? Prognozę pogody na 24 grudnia i kolejne dni serwujemy na ESKA.pl. Czy jest choć cień szansy, że w Wigilię spadnie śnieg i święta będą białe? Sprawdź, czy zaśpiewamy Let It Snow Franka Sinatry już teraz!
19/12/2014 12:43
Znikający followersi z Instagrama - Justin Bieber stracił 3,6 mln obserwujących! O co chodzi? [VIDEO]
0

Znikający followersi z Instagrama - Justin Bieber stracił 3,6 mln obserwujących! O co chodzi? [VIDEO]

Justin Bieber stracił miliony obserwujących na Instagramie i spadł na drugie miejsce najpopularniejszych użytkowników serwisu na rzecz Kim Kardashian. O co chodzi ze znikającymi followersami na Instagramie? Sprawdź szczegóły sprawy na ESKA.pl
19/12/2014 12:32
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystkie materiały u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystkie materiały u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
19/12/2014 12:26
Nowy teledysk Rihanny 2015 nakręcony w Paryżu? Sprawdzamy, co RiRi robiła we Francji 18.12.2014 [VIDEO]
0

Nowy teledysk Rihanny 2015 nakręcony w Paryżu? Sprawdzamy, co RiRi robiła we Francji 18.12.2014 [VIDEO]

Nowy teledysk Rihanny na 2015 rok nakręcony w Paryżu? Tak można wnioskować po tajemniczej wizycie Rihanny we Francji z 18.12.2014 roku. ESKA.pl sprawdza, co Rihanna robiła w Paryżu 18 grudnia z wybranymi przez jej sztab fanami. Mamy dla Was także filmiki ze spotkania wokalistki z wielbicielami. Gotowi przeżyć #R8Experience razem z nami?
19/12/2014 12:15
Film za darmo online: Rodzina Sopranów. Gangsterska premiera na eskaGO! [VIDEO]
0

Film za darmo online: Rodzina Sopranów. Gangsterska premiera na eskaGO! [VIDEO]

Darmowe filmy online oglądaj na eskaGO bez logowania i kompletnie legalnie. Komedie, horrory, filmy akcji - to wszystko i wiele więcej do obejrzenia przez 24 godziny na dobę. Już teraz sprawdź premierę gangsterskiej komedii Rodzina Sopranów.
19/12/2014 11:52
Gorąca 20 Premiera: Axwell & Ingrosso - Something New. Byli członkowie Swedish House Mafia wracają [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Axwell & Ingrosso - Something New. Byli członkowie Swedish House Mafia wracają [VIDEO]

Axwell & Ingrosso - Something New to premiera w Gorącej 20 w piątek 19 grudnia 2014 roku. Duet złożony z dwóch byłych członków Swedish House Mafia atakuje listę przebojów Radia ESKA ze swoim trzecim singlem. Słuchajcie go premierowo na antenie tuż po godz. 18 i oglądajcie lyric video już teraz na ESKA.pl
19/12/2014 11:26
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska