WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo polsat, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 22/03/2014 14:51 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku chwalonego zarówno przez widzów, jak i przez krytyków show Polsatu? Tym razem również nie zabraknie zaskoczeń. Sprawdź na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3 już w sobotę, 22 marca o 22:00 na antenie Polsatu.. Za kogo tym razem przebiorą się gwiazdy w kolejnym odcinku show Polsatu, które zbiera pochwały zarówno od widzów, jak i od krytyków?

>>> Słuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Katarzyna Skrzynecka wystąpi jako Tatiana Okupnik
Artur Chamski jako Irena Santor
Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson
Paulla jako Rihanna
Julia Pietrucha w roli Britney Spears
Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller z Boys
Bilguun Ariunbaatar jako Adam Asanov z Piersi
Paweł Tucholski w roli Eltona Johna

Zobacz Katarzynę Skrzynecką w roli Louisa Armstronga - zwyciężczynię 2 odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
30/10/2014 10:07
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Gorąca 20 Premiera: Dr. Kucho! & Gregor Salto - Can't Stop Playing (Oliver Heldens & Gregor Salto Remix) [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: Dr. Kucho! & Gregor Salto - Can't Stop Playing (Oliver Heldens & Gregor Salto Remix) [VIDEO]

Dr. Kucho! & Gregor Salto - Can't Stop Playing (Oliver Heldens & Gregor Salto Remix) to czwartkowa nowość w Gorącej 20. Posłuchaj klubowego hitu tuż po godz. 18.00 na antenie Radia ESKA i już teraz zobacz teledysk do tego kawałka na ESKA.pl
30/10/2014 14:34
Teledysk One Direction do Night Changes: kiedy premiera i czym zaskoczy? [VIDEO]
0

Teledysk One Direction do Night Changes: kiedy premiera i czym zaskoczy? [VIDEO]

Nowy teledysk One Direction do Night Changes będzie najprawdopodobniej drugim klipem 1D na 2014 rok. Skąd pewność, że do Night Changes powstaje wideo, kiedy możemy spodziewać się premiery i czym zaskoczy nagranie? Wszystko o teledysku do Night Changes One Direction na ESKA.pl!
30/10/2014 13:48
Holy Wins - co to jest? To odpowiedź na Halloween? Sprawdź, na czym polega bal w stylu Wszyscy Święci Balują W Niebie [VIDEO]
0

Holy Wins - co to jest? To odpowiedź na Halloween? Sprawdź, na czym polega bal w stylu Wszyscy Święci Balują W Niebie [VIDEO]

Holy Wins - czyli odpowiedź na Halloween. Na czym polega Holy Wins? Kto i gdzie organizuje przemarsze Holy Wins? Jeżeli Holy Wins odbędzie się w Waszej szkole, a Wy nadal nie wiecie, co to jest Holy Wins - przeczytajcie artykuł na ESKA.pl. Tutaj znajdziecie garść informacji na temat balów i przemarszów Holy Wins 2014.
30/10/2014 13:45
5 sposobów na Halloween 2014 od chłopaków z 5 sposobów na... This is Halloween! [VIDEO]
0

5 sposobów na Halloween 2014 od chłopaków z 5 sposobów na... This is Halloween! [VIDEO]

Halloween Party 2014 - co robić w Halloween? Jak przygotować się do imprezy halloweenowej? Jak wyciąć najbardziej efektowaną dynię? Oraz jakie przebranie halloweenowe zrobi największe wrażenie na uczestnikach Halloween party? Tuż przed Halloween 2014 podpatrujemy chłopaków z 5 sposobów na, a wszytko przy dźwiękach utworu This is Halloween