WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo polsat, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 22/03/2014 14:51 Komentarze
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku chwalonego zarówno przez widzów, jak i przez krytyków show Polsatu? Tym razem również nie zabraknie zaskoczeń. Sprawdź na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3 już w sobotę, 22 marca o 22:00 na antenie Polsatu.. Za kogo tym razem przebiorą się gwiazdy w kolejnym odcinku show Polsatu, które zbiera pochwały zarówno od widzów, jak i od krytyków?

>>> Słuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Katarzyna Skrzynecka wystąpi jako Tatiana Okupnik
Artur Chamski jako Irena Santor
Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson
Paulla jako Rihanna
Julia Pietrucha w roli Britney Spears
Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller z Boys
Bilguun Ariunbaatar jako Adam Asanov z Piersi
Paweł Tucholski w roli Eltona Johna

Zobacz Katarzynę Skrzynecką w roli Louisa Armstronga - zwyciężczynię 2 odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Tini - piosenka Got Me Started rozgrzewa przed koncertem w Polsce! [VIDEO]
0

Tini - piosenka Got Me Started rozgrzewa przed koncertem w Polsce! [VIDEO]

Tini pokazała teledysk Got Me Started. Światła, szalony taniec i oczywiście piękna Martina Stoessel, to wszystko jest w nowym klipie. Co jeszcze? Przekonajcie się oglądając go już teraz na ESKA.pl
08/12/2016 16:42
Facebook: przegląd roku - jak zrobić #yearinreview2016?
0

Facebook: przegląd roku - jak zrobić #yearinreview2016?

Facebook: przegląd roku wyświetla się na tablicach Twoich znajomych, a ty nie wiesz jak zrobić #yearinreview2016? Nie martw się - na ESKA.pl tłumaczymy wszystko krok po kroku!
08/12/2016 16:13
Vixen - piosenka Romantyczna miłość. Kim jest autor premiery w Muzyką Się Żyje?
0

Vixen - piosenka Romantyczna miłość. Kim jest autor premiery w Muzyką Się Żyje?

Vixen - Romantyczna miłość 8.12.2016 to premiera w Muzyką Się Żyje! Kim jest raper, który wniósł na polski rynek muzyczny powiew świeżości? Vixena poznacie na ESKA.pl!
08/12/2016 16:06
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?
0

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Z kim zagra Legia Warszawa w Lidze Europy? Kto będzie rywalem Legii? Data meczu i następny przeciwnik do sprawdzenia na ESKA.pl
08/12/2016 15:54
LP - piosenki. Co zaśpiewa w Polsce?
0

LP - piosenki. Co zaśpiewa w Polsce?

LP w Polsce 2016 pojawi się 12 i 13 grudnia. Bilety na dwa koncerty gwiazdy ESKA Music Awards rozchodzą się w szybkim tempie. Jakie piosenki zaśpiewa LP w Warszawie i Poznaniu? Przekonajcie się na ESKA.pl
08/12/2016 15:53
Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem. Teledysk Nie poddam się
0

Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem. Teledysk Nie poddam się

Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem w teledysku. Nie poddam się to już trzeci klip promujący najnowsze wydawnictwo wokalistki.
08/12/2016 15:46
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

Legia Warszawa w Lidze Europy! Z kim i kiedy zagra?

08/12/2016 15:54

0
Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

Ciemniejsza strona Greya - przecieki. Najlepsze sceny [TOP 5]

08/12/2016 12:04

0
YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

YouTube Rewind 2016: najpopularniejsze teledyski i filmy na YouTube

07/12/2016 17:51

0
Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

Sylwester 2016 w TV - kto gdzie wystąpi? [PROGRAM TV 31.12.2016]

07/12/2016 17:06

0
Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

Skoki narciarskie 2017 - Zakopane. Bilety, gdzie i za ile je kupić?

07/12/2016 15:24

0
Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

Wokalista Sumptuastic stracił 3 palce w wybuchu bomby. Pójdzie do więzienia?

07/12/2016 11:36

0
informacje
Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz

Chyba twoja stara!Twoi rodzice są nudni? Zdziwisz się, jak bardzo ich przypominasz


Akcja partnerska
Polecamy
GŁOSOWANIE
Która premiera jest lepsza?
  • Alan Walker - Alone 58,88%
  • Alvaro Soler & Monika Lewczuk - Libre 41,12%
polub
ESKA