Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo polsat, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 22/03/2014 14:51 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku chwalonego zarówno przez widzów, jak i przez krytyków show Polsatu? Tym razem również nie zabraknie zaskoczeń. Sprawdź na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3 już w sobotę, 22 marca o 22:00 na antenie Polsatu.. Za kogo tym razem przebiorą się gwiazdy w kolejnym odcinku show Polsatu, które zbiera pochwały zarówno od widzów, jak i od krytyków?

>>> Słuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Katarzyna Skrzynecka wystąpi jako Tatiana Okupnik
Artur Chamski jako Irena Santor
Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson
Paulla jako Rihanna
Julia Pietrucha w roli Britney Spears
Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller z Boys
Bilguun Ariunbaatar jako Adam Asanov z Piersi
Paweł Tucholski w roli Eltona Johna

Zobacz Katarzynę Skrzynecką w roli Louisa Armstronga - zwyciężczynię 2 odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?
0

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać spadające gwiazdy w sierpniu?

Perseidy 2015: kiedy i o której oglądać rój 'spadających gwiazd'. Jeżeli chcecie zaimponować swojej dziewczynie / chłopakowi, to wiedza na temat nocy perseidów przyda się Wam z pewnością! 
01/08/2015 21:28
Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!
0

Britney Spears uratowała życie małej dziewczynki! Poznaj wzruszającą historię!

Britney Spears uratowała życie i zdrowie pewnej małej dziewczynki. Cierpiąca z powodu poważnego uszkodzenia mózgu Maegan dzięki jednej z piosenek Britney była w stanie zacząć wracać do sił! Poznaj wzruszającą historię o tym, jakim lekarstwem może okazać się muzyka!    
01/08/2015 19:38
Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che
0

Godzina W: o której zawyją syreny w 71. rocznicę Powstania Warszawskiego? Odpowiedź z pewnością zna Lao Che

Powstanie Warszawskie: o której godzinie wybuchło oraz o której zawyją syreny w stolicy? Godzina W - znają ją muzycy zespołu Lao Che
01/08/2015 16:19
Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas
0

Powstanie Warszawskie - 71. rocznica wybuchu: program, godzina W, piosenki - wszystko u nas

71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego obchodzimy 1 sierpnia 2015 roku. Na rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego 2015 na ESKA.pl zbiór informacji o jej obchodach i nie tylko. Mamy dla Was program 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Przypominamy, o której godzina W 1 sierpnia. Do tego także filmy i oczywiście piosenki w powstańczym klimacie.
01/08/2015 16:18
Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]
0

Tour de Pologne 2015 - trasa. Zobaczcie mapkę 72. Tour de Pologne i odpal The Bike Song! [VIDEO]

Tour de Pologne 2015: trasa wyścigu została ujawniona! Jak wygląda mapa przejazdu 72. edycji Tour de Pologne? W których miastach szykują się utrudnienia w ruchu? No i najważniejsze - jaka jest dokładna data Tour de Pologne 2015? Odpowiedzi na ESKA.pl
01/08/2015 16:18
Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?
0

Wolfsburg - Bayern: mecz na żywo. O której i gdzie Superpuchar Niemiec w TV i online?

Wolfsburg - Bayern: o której i gdzie transmisja meczu na żywo w telewizji lub online - to pytanie, które zadaje sobie wielu kibiców ligi niemieckiej oraz wielbicieli talentu grającego po stronie Bayernu Polaka, Roberta Lewandowskiego. Odpowiadamy na ESKA.pl!    
01/08/2015 11:00
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

31/07/2015 21:18

0
Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

Niebieski Księżyc - trzynasta pełnia już 31 lipca 2015. Jak oglądać niezwykłe zjawisko Blue Moon?

31/07/2015 13:49

0
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

31/07/2015 12:01

0
#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

#zdrowysierpień2015: polski Twitter ma nowy challenge. Damy radę?

30/07/2015 15:46

0
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

2 miliony fanów ESKI na Facebooku - to możliwe! Jankes przebierze się w sukienkę żeby to świętować!

28/07/2015 13:58

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska