WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO] - Twoja Twarz Brzmi Znajomo - uczestnicy
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]: twoja twarz brzmi znajomo uczestnicy, twoja twarz brzmi znajomo polsat, twoja twarz brzmi znajomo kto się przebrał za kogo, twoja twarz brzmi znajomo odcinek 3

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]

RSS 22/03/2014 14:51 Komentarze 0
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo przebiorą się uczestnicy w kolejnym odcinku chwalonego zarówno przez widzów, jak i przez krytyków show Polsatu? Tym razem również nie zabraknie zaskoczeń. Sprawdź na ESKA.pl!
Twoja Twarz Brzmi Znajomo / fot. mat. prasowe
Ilustracja do artykułu: Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3. Za kogo tym razem przebiorą się uczestnicy? [VIDEO]
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: odcinek 3 już w sobotę, 22 marca o 22:00 na antenie Polsatu.. Za kogo tym razem przebiorą się gwiazdy w kolejnym odcinku show Polsatu, które zbiera pochwały zarówno od widzów, jak i od krytyków?

>>> Słuchaj głosu serca, włącz eskaGO!

Katarzyna Skrzynecka wystąpi jako Tatiana Okupnik
Artur Chamski jako Irena Santor
Mariusz Totoszko jako Marilyn Manson
Paulla jako Rihanna
Julia Pietrucha w roli Britney Spears
Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller z Boys
Bilguun Ariunbaatar jako Adam Asanov z Piersi
Paweł Tucholski w roli Eltona Johna

Zobacz Katarzynę Skrzynecką w roli Louisa Armstronga - zwyciężczynię 2 odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo - na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Must Be The Music 8: kto wygrał? Besides zwycięzcami Must Be The Music 2014. Co zagrali? [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: kto wygrał? Besides zwycięzcami Must Be The Music 2014. Co zagrali? [VIDEO]

Kto wygrał Must Be The Music 8? Odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014, poznaliśmy w finale show z 23 listopada a brzmi ona: Besieds. To właśnie Besides wygrali Must Be The Music 8 podbijając serca widzów i jurorów programu. Więcej informacji o występie Besides w finale Must Be The Music 2014 czeka na ESKA.pl. Poznajcie lepiej zespół Besides, nową gwiazdę polskiej sceny muzycznej!
23/11/2014 22:13
Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]
0

Must Be The Music 8: finał. Relacja na ESKA.pl. Kto wygrał Must Be The Music 2014? Besides zwycięzcami! [VIDEO]

Finał Must Be The Music 8 w relacji ESKA.pl to m.in. odpowiedź na pytanie, kto wygrał Must Be The Music 2014. Zwycięzca Must Be The Music 8 i pozostali finaliści na stronie we wpisach minuta po minucie: występy, oceny jury i inne smaczki z finałowego odcinka Must Be The Music 2014 - zapraszamy!
23/11/2014 21:57
Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]
0

Global Lista: Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd nowością z potencjałem na hit. Tym razem balladowo [VIDEO]

Nowości muzyczne 2014 w Global Liście 23 listopada 2014 roku reprezentuje Ariana Grande i jej Love Me Harder z The Weeknd. Teledysk do Love Me Harder Ariany Grande ft. The Weeknd z okazji debiutu kawałka na liście przebojów Radia ESKA prezentujemy na stronie. Wokalistka z Love Me Harder wchodzi do zestawienia z przytupem. Które miejsce? Sprawdźcie i oceńcie, czy seksowna ballada Grande może jeszcze namieszać!
23/11/2014 19:30
American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]
0

American Music Awards 2014: występy gwiazd. Kto zaśpiewa na gali? Mamy pełną listę na ESKA.pl [VIDEO]

Kto wystąpi na American Music Awards 2014? Lista występujących na gali AMA 2014 na ESKA.pl. Mamy dla Was rozpiskę gwiazd AMA 2014 i piosenek, które zaśpiewają podczas ceremonii. Szykuje się ponad 20 występów gwiazd na American Music Awards 2014 a line-up to najgorętsze nazwiska branży muzycznej nie tylko ze Stanów. Klikajcie po więcej szczegółów!
23/11/2014 17:10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]
0

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3: kto wystąpi w trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Typujemy uczestników [SONDA]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 została potwierdzona po finale drugiej edycji show. Kto wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3? Uczestników trzeciej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo typujemy razem z Wami na ESKA.pl. Zobaczcie, jakie gwiazdy mają szanse wystąpić w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 3 i kiedy program wraca do ramówki Polsatu!
23/11/2014 14:55
Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]
0

Kamil Stoch - kontuzja. Co z Kamilem Stochem w Pucharze Świata w skokach narciarskich 2014/2015? Polak to Fighter! [VIDEO]

Kontuzja Kamila Stocha na otwarciu Pucharu Świata w skokach narciarskich 2014/2015 to temat numer jeden wśród  fanów skoków. Ci zastanawiają się, co dalej z Kamilem Stochem w PŚ w skokach narciarskich 2014/2015. Sprawę kontuzji kostki Kamila Stocha bada ESKA.pl. Zobaczcie, co się stało Kamilowi Stochowi i dlaczego nie skakał podczas konkursu w niemieckim Klingenthal. Fighter dla kontuzjowanego!
23/11/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump?

22/11/2014 11:31

0
Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]

Facebook Thanks, czyli filmik dla przyjaciela z podziękowaniem. Jak zrobić i wysłać Thank You Very Much? [VIDEO]