WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO] - Gdzie oglądać Telekamery 2014? Transmisja w tv i online - sprawdzamy na ESKA.pl co, gdzie i jak! [VIDEO]

Tagi związane z Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]: telekamery 2014, telekamery 2014 w tv, telekamery 2014 w telewizji, telekamery 2014 online, telekamery 2014 transmisja, telekamery 2014 kiedy, telekamery 2014 gdzie oglądać, telekamery 2014 czy będą w tv

Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]

RSS 03/02/2014 16:33 Komentarze
Gdzie oglądać Telekamery 2014? Na ESKA.pl sprawdzamy info o transmisji w TV i online Telekamer 2014. Czy w tym roku gala będzie pokazywana w telewizji? Kiedy poznamy wyniki Telekamer 2014? Klikajcie po odpowiedzi na te pytania i dowiedźcie się wszystkiego o muzycznych akcentach imprezy!
The Voice Of Poland ma szansę na Telekamerę w kategorii Program Rozrywkowy / fot. logo programu
Ilustracja do artykułu: Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]
Telekamery 2014 tuż tuż, więc pojawia się pytanie, gdzie oglądać galę. Transmisja Telekamer 2014 w TV i online - to nią zajmiemy się w tym artykule. Zacznijmy jednak od tego, kiedy są Telekamery 2014. Statuetki Tele Tygodnia zostaną przyznane 3 lutego. I tu pora na smutne wiadomości dla fanów plebiscytu. Niestety podobnie jak rok temu nie będzie transmisji w telewizji z całej imprezy.

KONCERTY 2014: Rob Zombie w Polsce, koncert w Stodole, gdzie i kiedy kupić bilety >>>

Co z relacjami online Telekamer 2014 i live streamami? Ze względu na to, że żadna stacja nie pokaże gali, nie będzie też możliwości obejrzenia jej w sieci. Gdzie zatem poznamy wyniki Telekamer 2014? Te mają zostać opublikowane w Tele Tygodniu.

W ten sposób ominie nas niestety gala, która mimo braku nominacji dla śpiewających gwiazd zapowiada się całkiem muzycznie. O tytuł Najlepszego Serialu powalczy chociażby Anna German, której piosenki przypomniała nam grająca ją Joanna Moro.

TELEKAMERY 2014 - nominacje: pełna lista >>>


W kategorii Juror Telekamerę mogą wygrać m.in. Tomson i Baron czy też Agnieszka Chylińska. Jeśli chodzi o programy rozrywkowe, to tu też nie mogło zabraknąć muzycznego akcentu. Szansę na nagrodę mają The Voice Of Poland i Must Be The Music.


Zobacz Katharsis - Doda na Telekamerach 2008!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Rihanna - Pokemon Go zakazane na koncercie w Polsce!
0

Rihanna - Pokemon Go zakazane na koncercie w Polsce!

Rihanna przeciwniczką Pokemon Go. Jeżeli wybieracie się na koncert RiRi w Warszawie pamiętajcie, by nie grać wtedy w Pokemony. Grając podczas koncertu możecie narazić się artystce.
26/07/2016 13:44
5 Seconds Of Summer - teledysk do piosenki z Ghostbusters!
0

5 Seconds Of Summer - teledysk do piosenki z Ghostbusters!

5 Seconds Of Summer zaprezentowali teledysk do Girls Talk Boys. Wychodzi na to, że zespół z Australii ma kolejny HIT! Wideo do piosenki z filmu Ghosbusters do obejrzenia na ESKA.pl!
26/07/2016 13:37
Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!
0

Alan Walker na ESKA Music Awards 2016! To będzie wyjątkowy koncert!

Alan Walker zagraniczną gwiazdą gali ESKA Music Awards 2016 w Szczecinie! Kim jest norweski producent? Za jakie hity pokochali go słuchacze na całym świecie? Dlaczego warto wybrać się na koncert Alana Walkera w Polsce? Wszystkie szczegóły podrzucamy Wam - oczywiście na ESKA.pl!
26/07/2016 13:02
Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016
0

Światowe Dni Młodzieży 2016: hymn Błogosławieni miłosierni - WIDEO + TEKST piosenki na ŚDM 2016

Światowe Dni Młodzieży 2016 mają swój oficjalny hymn zatytułowany Błogosławieni miłosierni. Na ESKA.pl znajdziecie teledysk, nuty i tekst piosenki na Światowe Dni Młodzieży, które już w lipcu odbędą się w Krakowie.
26/07/2016 12:58
Śpiewająca zakonnica na Światowych Dniach Młodzieży. Cristina Scuccia jak zwykle zachwyciła
0

Śpiewająca zakonnica na Światowych Dniach Młodzieży. Cristina Scuccia jak zwykle zachwyciła

Śpiewająca zakonnica wystąpiła w Polsce w ramach Światowych Dni Młodzieży 2016. Cristina Scuccia dała popis swoich umiejętności podczas koncertu Singing Europe. Jak wypadła? Jak zwykle fenomenalnie!
26/07/2016 12:46
Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!
0

Gorąca 20 Premiera: Faydee - Legendary. 5 powodów, by głosować na ten wakacyjny kawałek!

Faydee - Legendary: romantyczna piosenka od australijskiego wokalisty, to premiera w Gorącej 20 Radia ESKA! Kawałek dołączy do propozycji listy przebojów 26 lipca 2016 roku po godzinie 18:00! Dlaczego warto zagłosować na ten utwór? Przekonujemy Was na ESKA.pl!
26/07/2016 12:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

Rihanna nago pod prysznicem. Wokalistka zagra w kultowej scenie filmowej

25/07/2016 14:08

0
Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

Hymn Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 to piosenka Sia - Unstoppable!

16/07/2016 11:56

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...