WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO] - Gdzie oglądać Telekamery 2014? Transmisja w tv i online - sprawdzamy na ESKA.pl co, gdzie i jak! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]: telekamery 2014, telekamery 2014 w tv, telekamery 2014 w telewizji, telekamery 2014 online, telekamery 2014 transmisja, telekamery 2014 kiedy, telekamery 2014 gdzie oglądać, telekamery 2014 czy będą w tv

Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]

RSS 03/02/2014 16:33 Komentarze 0
Gdzie oglądać Telekamery 2014? Na ESKA.pl sprawdzamy info o transmisji w TV i online Telekamer 2014. Czy w tym roku gala będzie pokazywana w telewizji? Kiedy poznamy wyniki Telekamer 2014? Klikajcie po odpowiedzi na te pytania i dowiedźcie się wszystkiego o muzycznych akcentach imprezy!
The Voice Of Poland ma szansę na Telekamerę w kategorii Program Rozrywkowy / fot. logo programu
Ilustracja do artykułu: Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]
Telekamery 2014 tuż tuż, więc pojawia się pytanie, gdzie oglądać galę. Transmisja Telekamer 2014 w TV i online - to nią zajmiemy się w tym artykule. Zacznijmy jednak od tego, kiedy są Telekamery 2014. Statuetki Tele Tygodnia zostaną przyznane 3 lutego. I tu pora na smutne wiadomości dla fanów plebiscytu. Niestety podobnie jak rok temu nie będzie transmisji w telewizji z całej imprezy.

KONCERTY 2014: Rob Zombie w Polsce, koncert w Stodole, gdzie i kiedy kupić bilety >>>

Co z relacjami online Telekamer 2014 i live streamami? Ze względu na to, że żadna stacja nie pokaże gali, nie będzie też możliwości obejrzenia jej w sieci. Gdzie zatem poznamy wyniki Telekamer 2014? Te mają zostać opublikowane w Tele Tygodniu.

W ten sposób ominie nas niestety gala, która mimo braku nominacji dla śpiewających gwiazd zapowiada się całkiem muzycznie. O tytuł Najlepszego Serialu powalczy chociażby Anna German, której piosenki przypomniała nam grająca ją Joanna Moro.

TELEKAMERY 2014 - nominacje: pełna lista >>>


W kategorii Juror Telekamerę mogą wygrać m.in. Tomson i Baron czy też Agnieszka Chylińska. Jeśli chodzi o programy rozrywkowe, to tu też nie mogło zabraknąć muzycznego akcentu. Szansę na nagrodę mają The Voice Of Poland i Must Be The Music.


Zobacz Katharsis - Doda na Telekamerach 2008!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]
0

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski - posłuchaj świątecznych hitów [VIDEO]

Polskie piosenki na święta 2014: Margaret, LemON, NEO, Dawid Kwiatkowski i inni. Wszystkie tegoroczne świąteczne przeboje w jednym miejscu - na ESKA.pl
18/12/2014 17:34
Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]
0

Muzyka z Hobbita: Bitwa Pięciu Armii - soundtrack z filmu już w sprzedaży [VIDEO]

Muzyka z filmu Hobbit: Bitwa Pięciu Armii jest już w sklepach. Wczuj się w klimat i posłuchaj piosenki z najnowszej części Hobbita jeszcze przed polską premierą filmu
18/12/2014 16:40
Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]
0

Doda na Eurowizji 2015: 5 powodów, dla których powinna nas reprezentować. Zobaczcie [VIDEO]

Doda wystąpi na Eurowizji 2015?! Nie da się ukryć, że Doda jako polski reprezentant na Eurowizji to pomysł budzący się do życia z każdą kolejną odsłoną konkursu. Tym razem Doda jako polska kandydatka w konkursie może pochwalić się ogromnym wsparciem ze strony fanów Eurowizji. Zobaczcie, ile Polaków wysyła Dodę na Eurowizję i dlaczego gra jest warta świeczki!
18/12/2014 16:16
Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]
2

Matura próbna 2015 CKE - arkusze i odpowiedzi poziom rozszerzony: WOS, geografia, biologia... Gimme More? Wszystko u nas [VIDEO]

Matura próbna 2015 CKE na poziomie rozszerzonym na ESKA.pl to arkusz i odpowiedzi z WOSu, arkusz i odpowiedzi z geografii, arkusz i rozwiązania z biologii oraz pozostałych przedmiotów. Zobaczcie arkusze i odpowiedzi z matury próbnej z 18.12.2014r. już teraz na ESKA.pl, gdzie nie musicie prosić Gimme More - u nas znajdziecie wszystko!
18/12/2014 15:03
Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]
0

Gorąca 20 Premiera: John Mamann ft. Kika - Love Life. Angielsko-francuski hit podbije listę? [VIDEO]

John Mamann ft. Kika - Love Life to nowość w Gorącej 20 w czwartek 18 grudnia 2014 roku. Posłuchaj angielsko-francuskiego hitu na antenie Radia ESKA tuż po godz. 18 i już teraz zobacz teledysk na ESKA.pl
18/12/2014 14:39
Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]
1

Nowa płyta Madonny 2015: przeciek = cała tracklista. Zobaczcie tytuły nowych piosenek Madonny! [VIDEO]

Przeciek nowej płyty Madonny na 2015 rok dał odpowiedź na pytanie, jakie tytuły mają nowe piosenki Madonny. Na ESKA.pl znajdziecie więc tracklistę nowej płyty Madonny, na którą składa się 13 numerów. Jak na przeciek swoich nowych piosenek Madonna zareagowała chwilę po ich pojawieniu się w sieci? Zobaczcie listę piosenek z nowej płyty Madonny i jej komentarz w sprawie przecieku!
18/12/2014 14:11
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

2
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska