WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO] - Gdzie oglądać Telekamery 2014? Transmisja w tv i online - sprawdzamy na ESKA.pl co, gdzie i jak! [VIDEO]

Tagi związane z Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]: telekamery 2014, telekamery 2014 w tv, telekamery 2014 w telewizji, telekamery 2014 online, telekamery 2014 transmisja, telekamery 2014 kiedy, telekamery 2014 gdzie oglądać, telekamery 2014 czy będą w tv

Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]

RSS 03/02/2014 16:33 Komentarze
Gdzie oglądać Telekamery 2014? Na ESKA.pl sprawdzamy info o transmisji w TV i online Telekamer 2014. Czy w tym roku gala będzie pokazywana w telewizji? Kiedy poznamy wyniki Telekamer 2014? Klikajcie po odpowiedzi na te pytania i dowiedźcie się wszystkiego o muzycznych akcentach imprezy!
The Voice Of Poland ma szansę na Telekamerę w kategorii Program Rozrywkowy / fot. logo programu
Ilustracja do artykułu: Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]
Telekamery 2014 tuż tuż, więc pojawia się pytanie, gdzie oglądać galę. Transmisja Telekamer 2014 w TV i online - to nią zajmiemy się w tym artykule. Zacznijmy jednak od tego, kiedy są Telekamery 2014. Statuetki Tele Tygodnia zostaną przyznane 3 lutego. I tu pora na smutne wiadomości dla fanów plebiscytu. Niestety podobnie jak rok temu nie będzie transmisji w telewizji z całej imprezy.

KONCERTY 2014: Rob Zombie w Polsce, koncert w Stodole, gdzie i kiedy kupić bilety >>>

Co z relacjami online Telekamer 2014 i live streamami? Ze względu na to, że żadna stacja nie pokaże gali, nie będzie też możliwości obejrzenia jej w sieci. Gdzie zatem poznamy wyniki Telekamer 2014? Te mają zostać opublikowane w Tele Tygodniu.

W ten sposób ominie nas niestety gala, która mimo braku nominacji dla śpiewających gwiazd zapowiada się całkiem muzycznie. O tytuł Najlepszego Serialu powalczy chociażby Anna German, której piosenki przypomniała nam grająca ją Joanna Moro.

TELEKAMERY 2014 - nominacje: pełna lista >>>


W kategorii Juror Telekamerę mogą wygrać m.in. Tomson i Baron czy też Agnieszka Chylińska. Jeśli chodzi o programy rozrywkowe, to tu też nie mogło zabraknąć muzycznego akcentu. Szansę na nagrodę mają The Voice Of Poland i Must Be The Music.


Zobacz Katharsis - Doda na Telekamerach 2008!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...
0

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

Lato 2016 będzie gorące! Wakacyjne hity wydali m.in. Enej, Red Lips, Feel, Margaret, Michał Szpak, Popek, Mesajah czy Saszan. Wakacyjna polska playlista już teraz na ESKA.pl - której piosenki słuchasz najczęściej?
29/05/2016 11:06
Polska - Japonia siatkówka 31.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?
0

Polska - Japonia siatkówka 31.05.2016. Gdzie oglądać transmisję w TV i online?

Polska - Japonia: gdzie oglądać transmisję z meczu, który odbędzie się 31.05.2016? Czy pojedynek naszych siatkarzy z japońską drużyną zobaczymy w TV i online? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie już teraz na ESKA.pl
30/05/2016 16:25
OPOLE 2016 SuperPremiery: Szymon Chodyniecki, Mateusz Mijal, Mesajah... 11 artystów walczy o hit lata 2016
0

OPOLE 2016 SuperPremiery: Szymon Chodyniecki, Mateusz Mijal, Mesajah... 11 artystów walczy o hit lata 2016

OPOLE 2016 SuperPremiery - karty zostały odkryte. Znamy listę 11 artystów, których zobaczymy 4 czerwca w Opolu.
30/05/2016 16:24
Dzień Dziecka: Warszawa, Kraków, Wrocław. Atrakcje na 1.06.2016
0

Dzień Dziecka: Warszawa, Kraków, Wrocław. Atrakcje na 1.06.2016

Dzień Dziecka już 1 czerwca. Jakie wydarzenia zostaną zorganizowane z tej okazji w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu? Sprawdzamy to na ESKA.pl
30/05/2016 16:19
Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!
0

Polska - Holandia: mecz 1.06.2016. Transmisja online i na żywo w TV dostępna!

Mecz Polska - Holandia 1 czerwca 2016 online i w TV rozgrzeje kibiców. Transmisja na żywo z meczu Polaków przed EURO 2016 będzie możliwa! Gdzie i o której oglądać? Sprawdźcie na ESKA.pl., bo mamy dla Was kilka możliwości!
30/05/2016 15:54
Gorąca 20 Premiery: Dominika Sojda - Już wiem, że Ty || Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U
0

Gorąca 20 Premiery: Dominika Sojda - Już wiem, że Ty || Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U

Dominika Sojda - Już wiem, że ty oraz Steve Aoki & Boehm feat. Walk The Moon - Back 2 U: to dwie premiery w G20 na dobre rozpoczącie tygodnia. Warto zwrócić uwagę na te dwie nowości do listy przebojów ESKI! Więcej na ich temat dowiecie już teraz na ESKA.pl!
30/05/2016 15:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

HIT: Wnuczka Hołowczyca, Prokop i Wellman śpiewają. 2-latka zrobiła totalną demolkę!

29/05/2016 10:53

0
Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

Ewa Farna w Hymn for the Weekend Coldplay! Jak poradziła sobie na miejscu Beyonce?

28/05/2016 11:34

0
Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

Rosyjska lekcja twerku - trudno wyobrazić sobie bardziej seksowne wideo!

27/05/2016 13:14

0
Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

Piosenki do grilla. Playlista idealna na długi weekend 2016!

27/05/2016 13:13

0
KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

KONKURS: Baw się i wygraj smartfona!

27/03/2016 10:31

0
informacje
KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami

KONKURS Domowy Mistrz Kuchni: łap tablet lub książkę z przepisami


Akcja partnerska
Polecamy
HIT LATA 2016