WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO] - Gdzie oglądać Telekamery 2014? Transmisja w tv i online - sprawdzamy na ESKA.pl co, gdzie i jak! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]: telekamery 2014, telekamery 2014 w tv, telekamery 2014 w telewizji, telekamery 2014 online, telekamery 2014 transmisja, telekamery 2014 kiedy, telekamery 2014 gdzie oglądać, telekamery 2014 czy będą w tv

Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]

RSS 03/02/2014 16:33 Komentarze 0
Gdzie oglądać Telekamery 2014? Na ESKA.pl sprawdzamy info o transmisji w TV i online Telekamer 2014. Czy w tym roku gala będzie pokazywana w telewizji? Kiedy poznamy wyniki Telekamer 2014? Klikajcie po odpowiedzi na te pytania i dowiedźcie się wszystkiego o muzycznych akcentach imprezy!
The Voice Of Poland ma szansę na Telekamerę w kategorii Program Rozrywkowy / fot. logo programu
Ilustracja do artykułu: Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]
Telekamery 2014 tuż tuż, więc pojawia się pytanie, gdzie oglądać galę. Transmisja Telekamer 2014 w TV i online - to nią zajmiemy się w tym artykule. Zacznijmy jednak od tego, kiedy są Telekamery 2014. Statuetki Tele Tygodnia zostaną przyznane 3 lutego. I tu pora na smutne wiadomości dla fanów plebiscytu. Niestety podobnie jak rok temu nie będzie transmisji w telewizji z całej imprezy.

KONCERTY 2014: Rob Zombie w Polsce, koncert w Stodole, gdzie i kiedy kupić bilety >>>

Co z relacjami online Telekamer 2014 i live streamami? Ze względu na to, że żadna stacja nie pokaże gali, nie będzie też możliwości obejrzenia jej w sieci. Gdzie zatem poznamy wyniki Telekamer 2014? Te mają zostać opublikowane w Tele Tygodniu.

W ten sposób ominie nas niestety gala, która mimo braku nominacji dla śpiewających gwiazd zapowiada się całkiem muzycznie. O tytuł Najlepszego Serialu powalczy chociażby Anna German, której piosenki przypomniała nam grająca ją Joanna Moro.

TELEKAMERY 2014 - nominacje: pełna lista >>>


W kategorii Juror Telekamerę mogą wygrać m.in. Tomson i Baron czy też Agnieszka Chylińska. Jeśli chodzi o programy rozrywkowe, to tu też nie mogło zabraknąć muzycznego akcentu. Szansę na nagrodę mają The Voice Of Poland i Must Be The Music.


Zobacz Katharsis - Doda na Telekamerach 2008!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Święto Britney Spears w Las Vegas. Kiedy obchodzimy Dzień Britney Spears? [VIDEO]
0

Święto Britney Spears w Las Vegas. Kiedy obchodzimy Dzień Britney Spears? [VIDEO]

Britney Spears otrzyma swoje własne święto w Las Vegas. Kiedy i jak obchodzimy Dzień Britney? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl
25/10/2014 12:46
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
25/10/2014 10:26
Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]
0

Dźwięki z kosmosu od NASA. Słychać UFO? Sprawdźcie i zobaczcie muzyczne klipy z Marsa [VIDEO]

Dźwięki z kosmosu od NASA to nowy hit sieci pod koniec października 2014 roku. Jak brzmi kosmos prezentujemy na ESKA.pl. Czy wśród dźwięków kosmosu są te pochodzące od UFO? Klikajcie i przekonajcie się sami ciesząc dodatkowo oczy teledyskami prosto z Marsa!
24/10/2014 17:34
EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artysty [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowskim dziękuje za tytuł Najlepszego Polskiego Artysty [VIDEO]

Najlepszym Polskim Artystą MTV EMA 2014 został Dawid Kwiatkowski. Młody wokalista wygrał w głosowaniu, pokonując tym samym konkurencję w postaci: Grzegorza Hyżego, Artura Rojka, Mroza i Jamala. Tuż po ogłoszeniu wyniku głosowania Dawid Kwiatkowski nagrał filmik, w którym podziękował fanom za nominacje do zaszczytnego tytułu Najlepszego Polskiego Artysty MTV EMA 2014. Podziękowania od Kwiatkowskiego obejrzysz na ESKA.pl
24/10/2014 17:18
Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]
0

Iggy Azalea - Beg For It feat. MØ: nowy singiel już w sieci. Będzie hit? [AUDIO]

Nowy singiel Iggy Azalei pt. Beg For It już w sieci. W tym kawałku wspiera ją duńska piosenkarka MØ. Posłuchaj piosenki promującej płytę Reclassified na ESKA.pl
24/10/2014 17:10
Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]
0

Teledysk do Steal My Girl - One Direction: będzie rekord YouTube? [VIDEO]

Teledysk do Steal My Girl One Direction z rekordem YouTube i VEVO? Taki jest plan fanów 1D, którzy liczbą wyświetleń wideo do Steal My Girl w 24h od premiery klipu chcą pokonać wynik Nicki Minaj z Anacondą. Jakie są szanse i co muszą zrobić Directioners? Sprawdzamy!
24/10/2014 17:03
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto: