WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO] - Gdzie oglądać Telekamery 2014? Transmisja w tv i online - sprawdzamy na ESKA.pl co, gdzie i jak! [VIDEO]
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]: telekamery 2014, telekamery 2014 w tv, telekamery 2014 w telewizji, telekamery 2014 online, telekamery 2014 transmisja, telekamery 2014 kiedy, telekamery 2014 gdzie oglądać, telekamery 2014 czy będą w tv

Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]

RSS 03/02/2014 16:33 Komentarze 0
Gdzie oglądać Telekamery 2014? Na ESKA.pl sprawdzamy info o transmisji w TV i online Telekamer 2014. Czy w tym roku gala będzie pokazywana w telewizji? Kiedy poznamy wyniki Telekamer 2014? Klikajcie po odpowiedzi na te pytania i dowiedźcie się wszystkiego o muzycznych akcentach imprezy!
The Voice Of Poland ma szansę na Telekamerę w kategorii Program Rozrywkowy / fot. logo programu
Ilustracja do artykułu: Telekamery 2014: kiedy gala? Czy będzie w telewizji? Wszystko o transmisji i muzycznych akcentach [VIDEO]
Telekamery 2014 tuż tuż, więc pojawia się pytanie, gdzie oglądać galę. Transmisja Telekamer 2014 w TV i online - to nią zajmiemy się w tym artykule. Zacznijmy jednak od tego, kiedy są Telekamery 2014. Statuetki Tele Tygodnia zostaną przyznane 3 lutego. I tu pora na smutne wiadomości dla fanów plebiscytu. Niestety podobnie jak rok temu nie będzie transmisji w telewizji z całej imprezy.

KONCERTY 2014: Rob Zombie w Polsce, koncert w Stodole, gdzie i kiedy kupić bilety >>>

Co z relacjami online Telekamer 2014 i live streamami? Ze względu na to, że żadna stacja nie pokaże gali, nie będzie też możliwości obejrzenia jej w sieci. Gdzie zatem poznamy wyniki Telekamer 2014? Te mają zostać opublikowane w Tele Tygodniu.

W ten sposób ominie nas niestety gala, która mimo braku nominacji dla śpiewających gwiazd zapowiada się całkiem muzycznie. O tytuł Najlepszego Serialu powalczy chociażby Anna German, której piosenki przypomniała nam grająca ją Joanna Moro.

TELEKAMERY 2014 - nominacje: pełna lista >>>


W kategorii Juror Telekamerę mogą wygrać m.in. Tomson i Baron czy też Agnieszka Chylińska. Jeśli chodzi o programy rozrywkowe, to tu też nie mogło zabraknąć muzycznego akcentu. Szansę na nagrodę mają The Voice Of Poland i Must Be The Music.


Zobacz Katharsis - Doda na Telekamerach 2008!



JB
Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Eurowizja 2015: Conchita Wurst będzie prezenterką! Więcej o nowej roli kobiety z brodą na ESKA.pl [VIDEO]
0

Eurowizja 2015: Conchita Wurst będzie prezenterką! Więcej o nowej roli kobiety z brodą na ESKA.pl [VIDEO]

Conchita Wurst na Eurowizji 2015 będzie miała więcej niż swoje 5 minut prezentując zwycięską piosenkę z poprzedniego roku. Kobieta z brodą pojawi się przed kamerami w zupełnie nowej roli. Zobaczcie, co na Eurowizji 2015 będzie robiła Conchita Wurst a czeka ją nieproste zadanie!
22/12/2014 15:23
Hity internetu 2014: hity sieci w jednym miejscu na ESKA.pl. Który najlepszy? [PODSUMOWANIE 2014]
0

Hity internetu 2014: hity sieci w jednym miejscu na ESKA.pl. Który najlepszy? [PODSUMOWANIE 2014]

Podsumowanie 2014 roku na YouTube: czyli które filmiki cieszyły się największą popularnością? W naszym zestawieniu hitowych video-klipów 2014 roku wzięliśmy pod uwagę muzyczne propozycje tj. m.in.: Rolowanie, Hera Koka Hasz LSD, czy piosenki Anthony Vincenta. Sprawdźcie nasze typy muzycznych hitów internetu 2014 i wybierzcie najlepszy film na YouTube w 2014 roku
22/12/2014 15:21
Nowa piosenka Dody - Riotka: okładka singla, teledysk... - nowe fakty przed premierą już na stronie! [VIDEO]
0

Nowa piosenka Dody - Riotka: okładka singla, teledysk... - nowe fakty przed premierą już na stronie! [VIDEO]

Riotka - Doda - na tę premierę czekamy pod koniec 2014 roku. Nowa piosenka Dody zatytułowana Riotka ma już okładkę na singlowy krążek. Co więcej, znamy też kolejne szczegóły na temat nowego teledysku Dody do Riotka. Zobaczcie, kiedy piosenka Riotka i teledysk promujący nowy singiel Dody ujrzą światło dzienne i sprawdźcie nowe fakty przed premierą!
22/12/2014 14:11
Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]
2

Fandom 2014 roku: którzy fani najaktywniejsi w Polsce? Zobaczcie wyróżnione fandomy i wybierzcie najlepszy [PODSUMOWANIE 2014]

Fandom 2014 roku na ESKA.pl postanowiliśmy wybrać w ramach podsumowania 2014 roku. Najlepsi fani w Polsce 2014 zostali wyróżnieni na stronie a teraz pora sprawdzić, którzy z nich są rzeczywiście najaktywniejsi. Zobaczcie, o jakich fandomach w 2014 roku było głośno na ESKA.pl i weźcie w udział w zabawie z okazji naszego rocznego podsumowania!
22/12/2014 13:12
Zagraniczni artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]
2

Zagraniczni artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]

W ramach podsumowania 2014 roku pod Eskową lupę trafia zagraniczny rynek muzyczny i jego przedstawiciele. Zagraniczni artyści nie zawiedli a na koniec 2014 roku Wy nie możecie zawieść nas. Jesteśmy bardzo ciekawi, którego z wybranych przez nas wykonawców uważacie za najlepszego zagranicznego artystę 2014 roku. Zapraszamy do klikania w specjalnym rankingu już teraz!
22/12/2014 13:11
Polscy artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]
72

Polscy artyści 2014: zobaczcie, o kim było najgłośniej i wybierzcie swojego faworyta [PODSUMOWANIE 2014]

Podsumowując 2014 rok na naszym rynku muzycznym możemy powiedzieć jedno - polscy artyści nie próżnowali. Na koniec 2014 roku zbieramy dla Was tych polskich artystów, o których w ostatnich miesiącach było najgłośniej ze względu na ich muzyczne dokonania. To jednak Wy wybierzecie swojego faworyta w specjalnym głosowaniu. Zapraszamy do zabawy już teraz!
22/12/2014 13:10
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

Zanim Kraina Lodu 2 - Frozen Fever! Co i kiedy w kinach? Nowe wieści o Krainie Lodu 2 [VIDEO]

06/12/2014 14:45

0
Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

Rihanna w Polsce 2015, One Direction w Polsce 2015, Maroon 5 w Polsce 2015 - koncertowe plotki na Nowy Rok [VIDEO]

06/12/2014 09:40

3
Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

Skoki narciarskie 2014/2015 - PŚ: kiedy skoki? Terminarz w skokach 2014/2015 - are you ready to jump? [VIDEO]

22/11/2014 11:31

0
Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!

Zamaskowany wokalista przebojem polskiego internetu SPRAWDŹ kim jest!


Akcja partnerska
"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?

"NIE MOGĘ SPAĆ BO..." co przeszkadza w spaniu oprócz trzymania kredensu?


Akcja partnerska
Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]

Łap kosmetyki za selfie! Zrób fotkę i WYGRAJ zestawy do makijażu [KONKURS]


Akcja partnerska