WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Tatiana Okupnik nago w teledysku Blizna! Zobacz nowy klip jurorki X Factor na ESKA.pl! [VIDEO, TEKST] - Tatiana Okupnik - Blizna. Naga Tatiana Okupnik płacze w nowym teledysku!
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Tatiana Okupnik nago w teledysku Blizna! Zobacz nowy klip jurorki X Factor na ESKA.pl! [VIDEO, TEKST]: tatiana okupnik blizna, tatiana okupnik nago, tatiana okupnik hot, tatiana okupnik youtube, tatiana okupnik piosenki

Tatiana Okupnik nago w teledysku Blizna! Zobacz nowy klip jurorki X Factor na ESKA.pl! [VIDEO, TEKST]

RSS 10/02/2014 11:45 Komentarze 0
Tatiana Okupnik nago w teledysku Blizna! Jurorka X Factor w swym nowym klipie wystąpiła topless i prawie bez makijażu. Zobacz nowe video seksownej wokalistki na ESKA.pl!
Tatiana Okupnik nago w klipie Blizna / Fot. fragment klipu z YouTube
Ilustracja do artykułu: Tatiana Okupnik nago w teledysku Blizna! Zobacz nowy klip jurorki X Factor na ESKA.pl! [VIDEO, TEKST]
Tatiana Okupnik - Blizna. Tatiana w teledysku do swego nowego singla wystąpiła nago i prawie bez makijażu! Czy nowa piosenka Tatiany przyniesie jej podobne sukcesy, jakie odnosiła występując z grupą Blue Cafe! Posłuchaj i sprawdź na ESKA.pl!

>>> Linkin Park w Polsce. Gdzie i za ile kupić bilety?


Tatiana Okupnik - Blizna: słowa piosenki


Składam nowy świat z pogubionych części.
Zardzewiały czas trzeba znów nakręcić.
Uczę siebie znów, jak oddychać życiem.
Szukam nowych słów, sens ze starych wyciekł.

Jeszcze ten pęknięty smak,
Jeszcze boli, ale tak, jak codzienność.
Jeszcze spadam, ale dzień,
Już przebija się przez cień,
Milkną wreszcie moje łzy, mój krzyk!

Jesteś blizną, mimo wszystko - miałam Cię za blisko.
Moją blizną, osobistą - wkradłeś się za blisko.
Jesteś blizną, mimo wszystko - miałam Cię za blisko.
Moją blizną, osobistą - wkradłeś się za blisko.

Oczy jeszcze są potłuczonym lustrem.
Chwile głodne wciąż, jak szuflady puste.
Dotyk budzi się ze snów w bryle lodu.
Wyśnij nocą mnie w drogi bez powrotu.

Jeszcze wszystko trudne zbyt,
Jeszcze ten nieznośny byt, tak ulotny.
Uczę się od nowa bać,
Serce jeszcze bije tak,
Jak skrzydłami dziki ptak, nim spadł!

Jesteś blizną, mimo wszystko - miałam Cię za blisko.
Moją blizną, osobistą - wkradłeś się za blisko.
Jesteś blizną, mimo wszystko - miałam Cię za blisko.
Moją blizną, osobistą - wkradłeś się za blisko.

Jeszcze wszystko trudne zbyt...

Tatiana Okupnik - Blizna. Zobacz klip na ESKA.pl!


Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]
0

One Direction w Polsce 2015: koncert jest możliwy? Sprawdzamy szanse [VIDEO]

One Direction w Polsce 2015? Chłopaki z 1D pod koniec października 2014 roku ogłosili trasę koncertową On The Road Again Tour 2015 a ESKA.pl sprawdza szanse na występ 1D w Polsce. Zobaczcie, czy możemy liczyć na koncert One Direction w naszym kraju!
24/10/2014 15:41
Marto Bijan - Ciemno: fortepianowe wykonanie, czyli co nowego u  młodej gwiazdy [VIDEO]
0

Marto Bijan - Ciemno: fortepianowe wykonanie, czyli co nowego u młodej gwiazdy [VIDEO]

Marta Bijan, finalistka X Factor 4, zaśpiewała swoją piosenkę Ciemno w Filharmonii Śląskiej. Zobacz specjalny występ Marty Bijan z nastrojowym utworem na ESKA.pl
24/10/2014 15:35
Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Dużo November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]
0

Pogoda na listopad 2014: miesięczna prognoza pogody. Dużo November Rain jak śpiewają Guns N' Roses? [VIDEO]

Jaka pogoda na listopad 2014? Pytanie o prognozę pogody w listopadzie 2014 zadajemy sobie zaskoczeni pierwszym śniegiem pod koniec października 2014 roku. Zobacz długoterminową pogodę na listopad 2014. Miesięczna pogoda na listopad 2014 to m.in. November Rain.
24/10/2014 14:54
Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]
1

Walka Gołota vs Nicholson: gdzie oglądać w TV lub online? Eye Of The Tiger na transmisje [VIDEO]

Gołota vs Nicholson w TV i online - ESKA.pl na tapetę bierze temat walki Gołoty z Nicholsonem sprawdzając dostępne transmisje. Mamy Eye Of The Tiger na wszystkie sposoby obejrzenia ostatniej walki Gołoty w telewizji i internecie. Zobaczcie, gdzie i jak oglądać walkę Gołota vs Nicholson!
24/10/2014 14:51
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: Tik Tok czyli przestawiamy zegarki na zimę w rytmie hitu Keshy! [VIDEO]
1

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: Tik Tok czyli przestawiamy zegarki na zimę w rytmie hitu Keshy! [VIDEO]

Kiedy zmieniamy czas z letniego na zimowy 2014? O październikowej zmianie czasu ESKA.pl przypomina wszystkim, którzy zapomnieli się i non-stop słuchają naszych gorących hitów ;). Zobaczcie już teraz, kiedy przestawić zegarki i w jaki sposób to zrobić!
24/10/2014 14:35
EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]
0

EMA 2014: Nicki Minaj przejmuje świat w nowym spocie Europe Music Awards [VIDEO]

Nicki Minaj promuje galę Europe Music Awards 2014 w nowym spocie. Zobacz, jak będzie wyglądał świat pod panowaniem Nicki. Najnowszy filmik promujący EMA 2014 w Glasgow na ESKA.pl