WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO] - Nowy teledysk Sylwii Grzeszczak
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]: sylwia grzeszczak komponując siebie, sylwia grzeszczak youtube, sylwia grzeszczak księżniczka, sylwia grzeszczak księżniczka teledysk, sylwia grzeszczak księżniczka youtube

Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]

RSS 14/10/2013 10:24 Komentarze 0
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk do kolejnego przeboju Sylwii z płyty Komponując Siebie już wkrótce! Zobacz, co dzieje się na planie klipu - na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk do kolejnego przeboju z płyty Komponując Siebie pojawi się już wkrótce! Sylwia ujawniła na swoim Facebooku kilka zdjęć z planu klipu.

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - na eskaGO!

Na fotkach widzimy Sylwię w pięknej, eleganckiej czarnej sukni, którą faktycznie mogłaby nosić nawet królewna. Fani komentują: "Sylwia to obojętnie co założy i wygląda jak księżniczka", "Cudowna dziewczyna! PS: Fantastyczna suknia! Coś czuje, że będzie piękny teledysk!"

Niestety, data premiera klipu Sylwii Grzeszczak do Księżniczki nie została jeszcze ujawniona. W oczekiwaniu na kolejne wieści na temat video do Księżniczki - zobacz teledysk, który stworzyli fani gwiazdy!





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]
2

HALLOWEEN 2014: kiedy jest, jak się przebrać, gdzie imprezy, playlista piosenek na Halloween party i domówki! [VIDEO]

Halloween 2014: kiedy jest, jak się przebrać i umalować, gdzie się bawić na imprezie, jakie piosenki najlepiej pasują do playlisty utrzymanych w mrocznych klimatach i jak się bawią gwiazdy? Sprawdź wszystko, co musisz wiedzieć o Halloween - na ESKA.pl!
30/10/2014 10:07
Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!
0

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zgarnij gadżety z logo ESKI!

Konkurs Halloween z ESKĄ. Zrób sobie odjechane przebranie lub makijaż na Halloween, uwiecznij je na fotce i zgarnij gadżety z logo ESKI!
28/10/2014 15:01
Walka Szpilka vs Adamek - stream online wśrod opcji na oglądanie. Wspieraj ulubionego Fighter w sieci [VIDEO]
0

Walka Szpilka vs Adamek - stream online wśrod opcji na oglądanie. Wspieraj ulubionego Fighter w sieci [VIDEO]

Walka Szpilka vs Adamek w live streamie online 8 listopada to jedna z legalnych opcji na oglądanie walki wieczoru Polsat Boxing Night 2014. ESKA.pl wyjaśnia, jak obejrzeć Szpilkę i Adamka w streamie online. Klikajcie już teraz i trzymajcie kciuki za ulubionego Fighter w sieci!
30/10/2014 16:50
Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund - gdzie i kiedy oglądać na żywo w tv. Gotowi na The Fight? [VIDEO]
0

Mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund - gdzie i kiedy oglądać na żywo w tv. Gotowi na The Fight? [VIDEO]

Bayern Monachium - Borussia Dortmund: o której oglądać mecz niemieckich drużyn, w których grają polscy zawodnicy? Spotkanie odbędzie się 1 listopada 2014, dlatego już teraz sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Bayern Monachium - Borussia Dortmund w telewizji i internecie.
30/10/2014 16:38
EMA 2014: Dawid Kwiatkowski w finale o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego [VIDEO]
0

EMA 2014: Dawid Kwiatkowski w finale o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego [VIDEO]

Dawid Kwiatkowski trafił do finału o nagrodę dla Najlepszego Artysty Światowego MTV EMA 2014. Idol polskich nastolatek powalczy o statuetkę EMA 2014 z takimi gwiazdami jak One Direction i 5 Seconds of Summer. Czy Kwiat ma szansę na zwycięstwo?
30/10/2014 16:33
Mecz Bayern - Borussia online 1.11.2014r.: gdzie oglądać w internecie? Play! [VIDEO]
0

Mecz Bayern - Borussia online 1.11.2014r.: gdzie oglądać w internecie? Play! [VIDEO]

Mecz Bayern - Borussia online można obejrzeć w sieci 1 listopada 2014 roku. ESKA.pl podpowiada, gdzie oglądać mecz Bayern - Borussia 1.11.2014r. w internecie. Klikajcie Play w odpowiednie miejsce i cieszcie się transmisją meczu Bayern - Borussia na legalnym streamie!
30/10/2014 16:23
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]

Halloween 2014: pranki, które stały się hitami internetu! Ranking przerażających pranków na YouTube. This is Halloween [VIDEO]