Włącz Radio ESKA rozwiń
WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO] - Nowy teledysk Sylwii Grzeszczak
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]: sylwia grzeszczak komponując siebie, sylwia grzeszczak youtube, sylwia grzeszczak księżniczka, sylwia grzeszczak księżniczka teledysk, sylwia grzeszczak księżniczka youtube

Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]

RSS 14/10/2013 10:24 Komentarze 0
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk do kolejnego przeboju Sylwii z płyty Komponując Siebie już wkrótce! Zobacz, co dzieje się na planie klipu - na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]
Sylwia Grzeszczak na planie teledysku Księżniczka / https://www.facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]
Sylwia Grzeszczak na planie Księżniczki / fot. facebook Sylwii Grzeszczak
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]
Sylwia Grzeszczak na planie Księżniczki / fot. facebook Sylwii Grzeszczak
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk do kolejnego przeboju z płyty Komponując Siebie pojawi się już wkrótce! Sylwia ujawniła na swoim Facebooku kilka zdjęć z planu klipu.

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - na eskaGO!

Na fotkach widzimy Sylwię w pięknej, eleganckiej czarnej sukni, którą faktycznie mogłaby nosić nawet królewna. Fani komentują: "Sylwia to obojętnie co założy i wygląda jak księżniczka", "Cudowna dziewczyna! PS: Fantastyczna suknia! Coś czuje, że będzie piękny teledysk!"

Niestety, data premiera klipu Sylwii Grzeszczak do Księżniczki nie została jeszcze ujawniona. W oczekiwaniu na kolejne wieści na temat video do Księżniczki - zobacz teledysk, który stworzyli fani gwiazdy!





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?


inne newsy Eska.pl
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato
0

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje nie muszą kosztować majątku - wystarczy wiedzieć jak je zorganizować, żeby było fajnie i... modnie. Poznaj najnowsze trendy wakacyjne. Turystyka to styl życia!
28/07/2015 17:14
Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK
0

Konkurs na wakacje - wyślij rodzinę na wakacje za jedną fotkę - SPRAWDŹ JAK

Wakacyjny konkurs! Twoje zdjęcie może być warte 6000 złotych! Wystarczy, że wyślesz zdjęcie rodziny na konkurs na Eska.pl i powiesz nam, dlaczego te osoby powinny wygrać i spędzić najfajniejsze wakacje życia. To proste!
28/07/2015 16:49
Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu
0

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu: program i utrudnienia w ruchu

Powstanie Warszawskie - obchody 71. rocznicy wybuchu powstania w Warszawie. Jak wygląda program obchodów? Gdzie możemy spodziewać się utrudnień w ruchu 1 sierpnia 2015 roku w stolicy? Sprawdź i zobacz teledysk do kawałka Tyle Nadziei, Tyle Młodości z udziałem powstańców 
28/07/2015 16:48
Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?
0

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia ruchu w Warszawie 2 sierpnia 2015. Przejazd przez centrum Impossible?

Tour de Pologne 2015: trasa i utrudnienia w ruchu związane z przejazdem kolarzy przez stolicę pierwszego dnia wyścigu? Które ulice będą wyłączone z ruchu podczas startu TdP 2 sierpnia 2015 roku? Czy przejazd przez centrum Warszawy będzie Impossible? 
28/07/2015 16:23
Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz
0

Lechia Gdańsk - Juventus Turyn: gdzie oglądać SuperMecz na żywo? Watch Me - zachęca mecz

Gdzie oglądać Lechia Gdańsk - Juventus Turyn na żywo? Transmisji SuperMeczu 29 lipca 2015 roku przyglądamy się na ESKA.pl. Zobaczcie już teraz, gdzie obejrzeć Lechię - Juventus na żywo w telewizji, online i o której godzinie rozpoczyna się spotkanie. Watch Me - zachęca mecz i wielu z pewnością skusi się!
28/07/2015 16:00
The Voice of Poland 6: pierwsze przesłuchania na zdjęciach i filmach
0

The Voice of Poland 6: pierwsze przesłuchania na zdjęciach i filmach

The Voice of Poland 6 - pierwsze przesłuchania w ciemno już wystartowały! Na ESKA.pl zbieramy zdjęcia i filmy z 6. edycji Voice of Poland!
28/07/2015 15:40
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

Idealne wakacje młodych - najnowsze i najmodniejsze trendy na lato

28/07/2015 17:14

0
Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

Justin Bieber nago - zdjęcia Biebiera bardziej HOT niż upały w Polsce?

08/07/2015 09:32

0
Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

Ellie Goulding w piosence do nowego Jamesa Bonda? Tak twierdzi Sam Smith

06/07/2015 14:03

0
KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!

KONKURS! Do wygrania kurs nauki na wakeboard dla 2 osób. Weź udział!


Akcja partnerska
WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!

WYGRAJ ZAKŁAD Z JANKESEM: Sprawdź jak wcisnąć go w sukienkę Margaret!


Akcja partnerska