WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO] - Nowy teledysk Sylwii Grzeszczak
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]: sylwia grzeszczak komponując siebie, sylwia grzeszczak youtube, sylwia grzeszczak księżniczka, sylwia grzeszczak księżniczka teledysk, sylwia grzeszczak księżniczka youtube

Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]

RSS 14/10/2013 10:24 Komentarze 0
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk do kolejnego przeboju Sylwii z płyty Komponując Siebie już wkrótce! Zobacz, co dzieje się na planie klipu - na Eska.pl!
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk do kolejnego przeboju z płyty Komponując Siebie pojawi się już wkrótce! Sylwia ujawniła na swoim Facebooku kilka zdjęć z planu klipu.

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - na eskaGO!

Na fotkach widzimy Sylwię w pięknej, eleganckiej czarnej sukni, którą faktycznie mogłaby nosić nawet królewna. Fani komentują: "Sylwia to obojętnie co założy i wygląda jak księżniczka", "Cudowna dziewczyna! PS: Fantastyczna suknia! Coś czuje, że będzie piękny teledysk!"

Niestety, data premiera klipu Sylwii Grzeszczak do Księżniczki nie została jeszcze ujawniona. W oczekiwaniu na kolejne wieści na temat video do Księżniczki - zobacz teledysk, który stworzyli fani gwiazdy!





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]
0

Zmiana czasu 2014 z letniego na zimowy: po co zmienia się czas? Daylight przyczyną [VIDEO]

Po co zmienia się czas? To pytanie zada sobie wielu przy zmianie czasu 2014 z letniego na zimowy. ESKA.pl wie, po co jest zmiana czasu. Za wszystko odpowiedzialne jest Daylight. Klikajcie i zobaczcie, o co chodzi w zmianie czasu na zimowy razem z nami!
20/10/2014 17:44
Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]
1

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! [VIDEO]

Piosenka z filmu Dzień Dobry, Kocham Cię. Kto ją śpiewa? Podpowiadamy na ESKA.pl! Posłuchaj kawałka z teaserów filmu - utworu, który właśnie przeżywa swoją drugą młodość!
20/10/2014 16:38
Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]
0

Film 50 Twarzy Greya: popowa obsada na ESKA.pl, czyli co by było, gdyby... [VIDEO]

Obsada filmu 50 Twarzy Greya jest już znana od jakiegoś czasu, ale w odliczaniu do premiery 50 Shades Of Grey w kinach ESKA.pl przygotowała dla fanów historii popowy skład aktorski produkcji. Zobacz, kto zagrałby w 50 Twarzach Greya, gdyby wszystkie karty postanowiono na muzyczne pop gwiazdy!
20/10/2014 16:00
Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]
0

Jak przestawamy zegarki? Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 z ESKA.pl. Czy będzie Back in Time? [VIDEO]

Jak przestawić zegarek podczas zmiany czasu z letniego na zimowy? No i najważniejsze - kiedy jest zmiana czasu na zimowy w 2014 roku? Sprawdź na ESKA.pl, zanim zaśpisz do szkoły lub pracy! Już w ostatnim tygodniu października przeniesiemy się Back In Time!
20/10/2014 15:40
Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]
0

Zmiana czasu z letniego na zimowy 2014: co zrobić w bonusową godzinę? Muzyczne propozycje [VIDEO]

Kiedy zmiana czasu z letniego na zimowy 2014 zbliża się wielkimi krokami, perspektywa spędzenia godziny dłużej w łóżku wydaje się naprawdę łakoma. Jak jednak można wykorzystać ten czas nieco inaczej? Przestawiajcie zegarki na zimę 2014 z ESKA.pl i sprawdźcie muzyczne propozycje!
20/10/2014 15:37
Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]
0

Ostatnia walka Gołoty: z kim walczy polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson? [VIDEO]

Ostatnia walka Andrzeja Gołoty już 25 października 2014 roku: z kim będzie walczyć polski pięściarz? Kim jest Danell Nicholson, ostatni rywal legendy polskiego boksu? Sprawdź i posłuchaj piosenki Kultu o Andrzeju Gołocie!
20/10/2014 15:37
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]