WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO] - Nowy teledysk Sylwii Grzeszczak

Tagi związane z Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]: sylwia grzeszczak komponując siebie, sylwia grzeszczak youtube, sylwia grzeszczak księżniczka, sylwia grzeszczak księżniczka teledysk, sylwia grzeszczak księżniczka youtube

Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]

RSS 14/10/2013 10:24 Komentarze
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk do kolejnego przeboju Sylwii z płyty Komponując Siebie już wkrótce! Zobacz, co dzieje się na planie klipu - na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]
Sylwia Grzeszczak na planie teledysku Księżniczka / https://www.facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]
Sylwia Grzeszczak na planie Księżniczki / fot. facebook Sylwii Grzeszczak
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]
Sylwia Grzeszczak na planie Księżniczki / fot. facebook Sylwii Grzeszczak
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk do kolejnego przeboju z płyty Komponując Siebie pojawi się już wkrótce! Sylwia ujawniła na swoim Facebooku kilka zdjęć z planu klipu.

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - na eskaGO!

Na fotkach widzimy Sylwię w pięknej, eleganckiej czarnej sukni, którą faktycznie mogłaby nosić nawet królewna. Fani komentują: "Sylwia to obojętnie co założy i wygląda jak księżniczka", "Cudowna dziewczyna! PS: Fantastyczna suknia! Coś czuje, że będzie piękny teledysk!"

Niestety, data premiera klipu Sylwii Grzeszczak do Księżniczki nie została jeszcze ujawniona. W oczekiwaniu na kolejne wieści na temat video do Księżniczki - zobacz teledysk, który stworzyli fani gwiazdy!





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA
0

EURO 2016 - NIEZBĘDNIK KIBICA

EURO 2016 - piłkarskie święto we Francji przykuwa uwagę kibiców i nie tylko. Mamy dla ciebie terminarz EURO 2016, tabelę EURO 2016 do pobrania, informacje o transmisjach meczów a szczególnie o meczach Polaków na EURO. Sprawdź NIEZBĘDNIK KIBICA
12/06/2016 18:16
Czyje to ciało? Nagie gwiazdy w teledysku Kanye Westa - Famous QUIZ
0

Czyje to ciało? Nagie gwiazdy w teledysku Kanye Westa - Famous QUIZ

Kanye West zaszokował cały świat pokazując nagie gwiazdy w swoim teledysku. Sprawdź, czy potrafisz rozpoznać wszystkie gołe ciała celebrytów z wideoklipu Famous i rozwiąż nasz QUIZ na ESKA.pl!
27/06/2016 18:35
Włochy - Hiszpania 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE
0

Włochy - Hiszpania 27.06 na Euro 2016! TRANSMISJA TV i ONLINE

Mecz Włochy - Hiszpania na Euro 2016 to jedno z ostatnich spotkań 1/8 finału Euro 2016. Gdzie oglądać Mistrzostwa Europy we Francji online i w tv? Podpowiadamy na ESKA.pl
27/06/2016 17:06
Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza. 'Piętno zostanie na całe życie'
0

Kuba Błaszczykowski - poruszająca biografia piłkarza. 'Piętno zostanie na całe życie'

Kuba Błaszczykowski obecnie jeden z najważniejszych piłkarzy polskiej reprezentacji, jednak kiedyś dziecko, które jednego dnia straciło wszystko. Historia Kuby Błaszczykowskiego porusza, ale to ona ukształtowała silnego mężczyznę i świetnego piłkarza, którym dziś z całą pewnością jest Jakub Błaszczykowski
27/06/2016 16:59
Hit lata 2016 od zespołu Leszcze. Kawałek Laski, Laski już na ESKA.pl
0

Hit lata 2016 od zespołu Leszcze. Kawałek Laski, Laski już na ESKA.pl

Hit lata 2016 od zespołu Leszcze. Kawałek Laski, Laski ma szanse podbić wakacyjne imprezy. Już teraz możecie posłuchać go na ESKA.pl
27/06/2016 15:03
Rihanna: piosenka Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond. Posłuchaj!
0

Rihanna: piosenka Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond. Posłuchaj!

Nowa piosenka Rihanny 2016 pt. Sledgehammer do filmu Star Trek Beyond zadebiutowała w sieci. Czy to będzie megahit na miarę Diamonds? Sprawdź, jak RiRi wypadła w kolejnej piosence, którą napisała dla niej Sia już teraz - na ESKA.pl
27/06/2016 14:50
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

KONKURS: Wygraj płytę Michaela Jacksona. Krążek Off The Wall może być Twój!

26/06/2016 12:01

0
The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

The Vamps w Polsce 2016: bilety jeszcze w sprzedaży! Jest druga pula!

26/06/2016 10:45

0
Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

Polska - Szwajcaria: WYNIK, SKRÓT i BRAMKI meczu na EURO 2016

25/06/2016 17:47

0
Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

Robert Lewandowski i Tomasz Kot śpiewają Blurred Lines! Internauci powoli wychodzą z szoku ;)

10/06/2016 22:02

0
Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

Pogoda na czerwiec 2016 - długoterminowa prognoza pogody. Upały w Polsce - będzie hot!

31/05/2016 14:28

0
HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

HIT LATA 2016: polskie piosenki. Przebój wakacji według internautów to...

29/05/2016 11:06

0
informacje
Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!

Jakim jesteś kibicem? Rozwiąż test i sprawdź!


Akcja partnerska
Polecamy
Eurowizja dla dzieci
Która z młodych wokalistek powinna reprezentować Polskę na Eurowizji dla dzieci?
  • Monika Urbanowicz
  • Dominika Ptak
  • Oliwia Wieczorek
  • Alicja Rega
  • Julia Totoszko
polub
ESKA