WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » News » Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO] - Nowy teledysk Sylwii Grzeszczak
REKLAMA
REKLAMA

Tagi związane z Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]: sylwia grzeszczak komponując siebie, sylwia grzeszczak youtube, sylwia grzeszczak księżniczka, sylwia grzeszczak księżniczka teledysk, sylwia grzeszczak księżniczka youtube

Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]

RSS 14/10/2013 10:24 Komentarze 0
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk do kolejnego przeboju Sylwii z płyty Komponując Siebie już wkrótce! Zobacz, co dzieje się na planie klipu - na Eska.pl!
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk do kolejnego przeboju z płyty Komponując Siebie pojawi się już wkrótce! Sylwia ujawniła na swoim Facebooku kilka zdjęć z planu klipu.

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - na eskaGO!

Na fotkach widzimy Sylwię w pięknej, eleganckiej czarnej sukni, którą faktycznie mogłaby nosić nawet królewna. Fani komentują: "Sylwia to obojętnie co założy i wygląda jak księżniczka", "Cudowna dziewczyna! PS: Fantastyczna suknia! Coś czuje, że będzie piękny teledysk!"

Niestety, data premiera klipu Sylwii Grzeszczak do Księżniczki nie została jeszcze ujawniona. W oczekiwaniu na kolejne wieści na temat video do Księżniczki - zobacz teledysk, który stworzyli fani gwiazdy!





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?

komentarze
czat eska.pl
comments powered by Disqus

inne newsy Eska.pl
Sarsa Markiewicz z The Voice of Poland 5: największa gwiazda ringów? [VIDEO]
0

Sarsa Markiewicz z The Voice of Poland 5: największa gwiazda ringów? [VIDEO]

Sarsa Markiewicz w The Voice of Poland 5 w pierwszej bitwie na muzycznym ringu musiała zmierzyć się z Jerzym Grzechnikiem. Wspólnie dali jeden z najlepszych występów wieczoru. Kim jest Sarsa Markiewicz i czy to ona ma największe szanse na wygraną całej serii The Voice of Poland? Sprawdź na ESKA.pl
20/10/2014 14:53
HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Zobacz 8 strasznych melodii na Halloween! [VIDEO]
0

HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Zobacz 8 strasznych melodii na Halloween! [VIDEO]

HALLOWEEN 2014 - muzyka, która naprawdę straszy! Na Eska.pl wybraliśmy dla Was kilka piosenek i filmowych melodii, które przyprawiają nas o ciarrrki na plecach. Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach!
20/10/2014 14:31
Łukasz Jakóbiak w komisji na Eurowizję 2015? 5 dowodów na to, że to najlepszy kandydat [VIDEO]
0

Łukasz Jakóbiak w komisji na Eurowizję 2015? 5 dowodów na to, że to najlepszy kandydat [VIDEO]

Kto z Polski na Eurowizję 2015? Odpowiedź na pytanie o polskiego reprezentana na Eurowizję 2015 zaserwuje nam profesjonalna komisja powłująca naszego kandydata. ESKA.pl wśród jej członków widzi Łukasza Jakóbiaka. Dlaczego? Sprawdźcie!
20/10/2014 14:09
G20 Premiery: The Script - Superheroes + Robin Schulz ft. Jasmine Thompson - Sun Goes Down [VIDEO]
0

G20 Premiery: The Script - Superheroes + Robin Schulz ft. Jasmine Thompson - Sun Goes Down [VIDEO]

G20 Premiery: The Script - Superheroes + Robin Schulz ft. Jasmine Thompson - Sun Goes Down - na trzeci poniedziałek października mamy dla Was aż 2 propozycje do Listy Przebojów Radia ESKA!
20/10/2014 13:04
Walka Gołota - Nicholson: sprawdź 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Gołocie i posłuchaj piosenek o pięściarzu [VIDEO]
0

Walka Gołota - Nicholson: sprawdź 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Gołocie i posłuchaj piosenek o pięściarzu [VIDEO]

Walka Gołota - Nicholson będzie ostatnią walką w karierze 46-letniego Andrzeja Gołoty. Zanim polski pięściarz wejdzie na ring po raz ostatni prześledzimy jego dotychczasową karierę. Na ESKA.pl przeczytasz 10 rzeczy, których nie wiedziałeś o Gołocie i posłuchaj piosenek, w których o nim śpiewano
20/10/2014 12:44
Darmowy film online: Ciemna Strona Słońca z Bradem Pittem. Oglądaj na eskaGO! [VIDEO]
0

Darmowy film online: Ciemna Strona Słońca z Bradem Pittem. Oglądaj na eskaGO! [VIDEO]

Darmowe filmy online - i to bez logowania! Legalnie takie rzeczy oferuje wyłącznie eskaGO! Oglądaj ponad setkę filmów za darmo. Już teraz włącz film Ciemna Strona Słońca z Bradem Pittem.
20/10/2014 12:44
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL

włącz teraz

wybierz miasto:
NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE NEWSY
Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

Mecz Polska - Szkocja: memy. Wynik meczu 2:2. Jak sieć komentuje rozgrywkę Polaków?

15/10/2014 09:23

0
Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]

Nowa płyta Adele 2015 warta 80 milionów funtów? Artystka rozpoczyna negocjacje z Sony [VIDEO]