WBIJAJ!
CZAT ESKI!
eska.pl » Newsy » Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO] - Nowy teledysk Sylwii Grzeszczak

Tagi związane z Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]: sylwia grzeszczak komponując siebie, sylwia grzeszczak youtube, sylwia grzeszczak księżniczka, sylwia grzeszczak księżniczka teledysk, sylwia grzeszczak księżniczka youtube

Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]

RSS 14/10/2013 10:24 Komentarze
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk do kolejnego przeboju Sylwii z płyty Komponując Siebie już wkrótce! Zobacz, co dzieje się na planie klipu - na Eska.pl!
/ fot. okładka płyty
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]
Sylwia Grzeszczak na planie teledysku Księżniczka / https://www.facebook.com/SylwiaGrzeszczakOfficial
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]
Sylwia Grzeszczak na planie Księżniczki / fot. facebook Sylwii Grzeszczak
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]
Sylwia Grzeszczak na planie Księżniczki / fot. facebook Sylwii Grzeszczak
Ilustracja do artykułu: Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk już się kręci. Zobacz pierwsze zdjęcia z planu! [AUDIO]
Sylwia Grzeszczak - Księżniczka. Teledysk do kolejnego przeboju z płyty Komponując Siebie pojawi się już wkrótce! Sylwia ujawniła na swoim Facebooku kilka zdjęć z planu klipu.

>>> Twoja muza wszędzie z Tobą - na eskaGO!

Na fotkach widzimy Sylwię w pięknej, eleganckiej czarnej sukni, którą faktycznie mogłaby nosić nawet królewna. Fani komentują: "Sylwia to obojętnie co założy i wygląda jak księżniczka", "Cudowna dziewczyna! PS: Fantastyczna suknia! Coś czuje, że będzie piękny teledysk!"

Niestety, data premiera klipu Sylwii Grzeszczak do Księżniczki nie została jeszcze ujawniona. W oczekiwaniu na kolejne wieści na temat video do Księżniczki - zobacz teledysk, który stworzyli fani gwiazdy!





Sonda

Podobał Ci się ten artykuł?



inne newsy Eska.pl
Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety
0

Red Hot Chili Peppers Kraków 2017: program, rozpiska godzinowa, bilety

Red Hot Chili Peppers wystąpią 25 lipca w Krakowie na stadionie Cracovii w ramach trasy promującej ich ostatni album The Getaway. Sprawdź program wydarzenia, rozpiskę godzinową oraz informacje związane z biletami.
24/07/2017 17:43
Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta
0

Śnieg w Petersburgu w środku lata! Zobacz zdjęcia i filmy z zasypanego miasta

Petersburg zasypał śnieg w środku lata przy temperaturze 20 stopni Celsjusza! W internecie natychmiast pojawiło się mnóstwo zdjęć i filmów tej niezwykłej anomalii pogodowej.
24/07/2017 17:41
Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje
0

Kot prezesa: MEMY i najlepsze reakcje

Kot prezesa Prawa i Sprawiedliwości został bohaterem internetu podczas protestów przeciwko planowanym zmianom w reformie sądownictwa. Zobacz MEMY i najlepsze reakcje internautów na ESKA.pl.
24/07/2017 16:59
Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!
0

Piosenka z Projekt Lady. Moje życie jest... moje już jest!

Piosenka z Projekt Lady już teraz na ESKA.pl. Posłuchaj utworu Moje życie jest... moje i zobacz teledysk, który powstał do piosenki.
24/07/2017 16:56
Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona
0

Linkin Park w Carpool Karaoke. Odcinek nagrany przed śmiercią Chestera Benningtona

Linkin Park przed śmiercią Chestera nie tylko wydali nowy teledysk, ale zdążyli wystąpić też w Carpool Karaoke.
24/07/2017 16:29
Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?
0

Edward Norton w Polsce - kiedy i gdzie spotkać aktora?

Edward Norton będzie gościem specjalnym na Transatlantyk Festival 2017 w Łodzi! Kiedy i gdzie spotkać aktora? Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.
24/07/2017 16:14
POKAŻ WIĘCEJ NEWSÓW ESKA.PL


włącz teraz

wybierz miasto:
Polecane newsy
Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

Chester Bennington - przyczyny śmierci. Dlaczego wokalista Linkin Park popełnił samobójstwo?

21/07/2017 11:25

0
Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

Nie nadaje się na poplon. Pytanie w Milionerach podzieliło nawet publiczność

20/07/2017 10:47

0
Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

Sunrise 2017 - Line-up. Kto zagra w Kołobrzegu?

20/07/2017 09:44

0
Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

Barszcz Sosnowskiego - zdjęcia, skutki i jak wygląda?

20/07/2017 01:09

0
Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program

Mazury Hip-Hop Festiwal 2017: gwiazdy, program